Şimdi Ara

Açık Liseye Gecmek?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt
    Bunlar ne mesela hocam cikmis sorulara baksam gidip halk egitim merkezine bunkara bakabilir miyim kayit olmadan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macewinduu

Bunlar ne mesela hocam cikmis sorulara baksam gidip halk egitim merkezine bunkara bakabilir miyim kayit olmadan

Edebiyat, matematik, Türkçe gibi dersler. Gidince bakabilir misiniz? Bunu bilmiyorum. Ama anneme ve bana verilen kitapçıklar duruyor. İsterseniz atarım ama gerçekten gerek yok zaten internette çıkmış sorular yayınlanıyor.

Açık liseye geçtiğimde annemi de kayıt etmiştim.  

Çıkmış soru örnek :  

aöl açıköğretim lisesi çıkmış sorular ve cevaplar - aöl soru
    AÖL Matematik 1 Dersi 2019 - 2020 Yılı 1. Dönem Sınavı - AÖL Soru
    https://aolsoru.com/998-kodu-matematik-1-dersi-2019-2020-yili-1-donem-sinav-sorulari

Edit: Bu kadar kolay soruları atmaya ben utandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 7 Eylül 2021; 23:11:20 >
  • Geç hemen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt
    matematik zorunlu degil diye gormustum benim obp 83 hic dersten de kalmadim hangi dersler zorunlu olur acaba bir iki herde kredin tamdır o zaman demislerdide

• matematik zorunlu değil. din,ingilizce,edebiyat,inkılap ve felsefe(10 ve 11'de gördüysen zorunlu olmayabilir emin değilim). kredin olması gerekenin çok üstündedir zaten. sadece dönem tamamlamak için sınavlara gireceksin. seçmeli ders seçmene gerek yok

• sinavlar kolay duruyor alsam cok farkeder mi obp yoksa macera aramaya yok gibi mi bilemedim

• macera aramaya gerek yok. sınavlar zor olmuyor ama abartıldığı kadar kolay da olmuyor. gerçi iyi olduğun dersleri yaparsın ama obp'yi yükseltmek için iyi bir fikir değil. obp geçer geçmez yükselecek zaten, seçmeli ders alıp riske girmeye gerek yok

• tamamdir öyle yapayim birde bisey soracaktim ileride sikinti ciakrir mi sence yurtidisnda erasmus yuksek lisansta vb?

• yurtdışında üniversite okumak isteyince sıkıntı çıkarıyor diye duydum sadece, onun dışında sıkıntı olmaz

• Sinavlara kesinlikle calisilmasi gerekiyor. Bu sene online olmasaydi ayvayı yemiştim.

• CENGaver. C kullanıcısına yanıt
    2-3 gun onceden calismaj yeterli sanirim 2018 sorularina baktim basitti bu sene nasil bilmiyorum

• Hocam obp geçer geçmez yükselecek demissiniz ama tam olarak nereden bakabilirim obpye?

• nobodymary kullanıcısına yanıt
    ösym'ye giriş yapmadan bakamazsın. okullarda ösym şifresi veriyorlar ama sınav başvurularından önce verirler mi bilmiyorum. en erken sınav msü sanırım, o zaman öğrenirsin

• Tamamdır sağ olun.

• acik liseye gecicem osym sifresini nasil alabilirim?

• sınav dönemlerinde bunu yapan okullar var ama şimdi şifre verirler mi bilmiyorum. şimdiki okuluna sor istersen, hatta gidip şansını dene belki şifre verirler

• @nobodymary 8 donemi tamamlamadan mezun olunabiliyor mu? Bir de ben hazirlik okudum sayilir mi 8 donem olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.