Şimdi Ara

açık hava sineması için projektör önerisinde bulunabilirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, şehir içinde açık havada film izlemek için projektör alıcam. sokak lambaları binaların ışıkları parkın aydınlatması vs derken zifiri karanlığa asla ulaşamıyorum. bahçeme kurup ailemle izleme düşüncem var. perde ihtiyacım olursa alabilirim ama duvara yansıtabilirsem süper olur. asus bir ürün çıkarmış pilli ve 3 saat şarj süresi sunmakta 800 lümen güce sahip. onu alsam dizüstümle kombinleyerek elektiriğe ihtiyaç duymadan işlerimi hallederim düşüncesindeyim. sizce 800 lümen açıkhava sineması için yeterlimidir. yoksa daha güçlü bir model mi önerirsiniz ?

• takipteyim bu konuyu cevapları merakla bekliyorum :) perde işini nasıl çözeceksiniz onu da merak ediyorum, açık hava rüzgar vs...
  • nerwo N kullanıcısına yanıt
    perde gerekirse 2 ağaç arasına 4 taraftan bağlayacağım ve rüzgarsız havalarda kullanıcam
  • Merhaba,

Dostum direk söyliyim 800 lümen cihazla evde verim alamazsın açık havada alman imkansız açık havada 5000 lümen cihaz yetersiz kalabilir bilgine.

Kim derse yeterli yalandır bil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Projeksiyon Uzmanı -- 19 Haziran 2017; 10:41:39 >
  • Projeksiyon Uzmanı kullanıcısına yanıt
    peki bana ne önerirsin
  • farazicosmos kullanıcısına yanıt
    Kaç metreden vereceksin görüntüyü ?
  • Banada 4mt X 4mt perde ve projeksiyon cihazı lazım
  • Projeksiyon Uzmanı kullanıcısına yanıt
    30 cm den de verebilirim 2 3 metreden de. dediğim gibi köy yerinde 2 agaç arasına perdeyi asıp uzaktan görüntüyü verip açık hava sineması yapıcam
  • Dostum Selam,

Geç geri dönüşüm için kusura bakma, nasıl bir yere montajını yapacaksın anlamadığım için yüksek ihtimalle masanın üzerine falan koyacaksın kaça kaç bir görüntü elde etmek istiyorsun ? 200x200 400x300 200x175 vs. bunu senin belirleyip benim cihazı şuraya koyarsan istediğin görüntüyü açarsın demem lazım.
  • " 680 saatlik kullanilmis panasonic At6000 projeksiyon cihazim 4K projeksiyona gecis yapmam nedeniyle 8.990.00₺ fiyata satiliktir, ilgilenen arkadaslar telden iletisim kurabilir 05320636024.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.