Şimdi Ara

Açık Dünya (Open world) mobil oyun geliştirme aşaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir süredir Unity3D motoru ile harita üzerinde çalışıyorum. Zemin üzerine bazı yapılar ekledim. Büyük bir şehir kurulacak. Özgün bir oyun olacak.

Oyuna dahil edilecek bir çok sistemi hazır hale getirdim . Proje üzerine bir çok düşüncem var.

Tren ulaşımından tutun Eğlence merkezine kadar bir çok öğe yer alacak.

Sizlerin de fikirlerini almak isterim. Oyun da neler olmalı? Oyuna neler eklenebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 5 Mart 2021; 0:26:18 >

• aslinda ilk basta sehirde gezme ve hersey ile etkilesimde bulunma olabilir(Lunapark araclarina binme , polis merkezini ziyaret etme vs) sonra bunlar tamamlandiktan sonra hayatta kalma. Mesela dilencilik ile baslarsin.polisten kacis vs sonra giderek zengin olma.Karanlik sokaklarda yankesicilik yapma.polise yakalanip hapse atilma, polise rusvet, is icin torpil ayarlama vs. sadece tek bir sehir olur ama detaylı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7FA365660

aslinda ilk basta sehirde gezme ve hersey ile etkilesimde bulunma olabilir(Lunapark araclarina binme , polis merkezini ziyaret etme vs) sonra bunlar tamamlandiktan sonra hayatta kalma. Mesela dilencilik ile baslarsin.polisten kacis vs sonra giderek zengin olma.Karanlik sokaklarda yankesicilik yapma.polise yakalanip hapse atilma, polise rusvet, is icin torpil ayarlama vs. sadece tek bir sehir olur ama detaylı olur.

Fikirler güzel, teşekkürler.

• ilk olarak şunu söyleyeyim, açık dünyayla başlaman hata tek başına biraz oyun yapmayı öğrenen hemen açık dünya yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.