Şimdi Ara

::AÇIK BÜFE KAHVALTI MEKANI TAVSİYESİ :: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
48.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çengelköyde erbab varda 20-35 tl arası ama 20 olmadıgından eminim 25 olabilr 30 da olablr. ama 35 te deil bu aralardaydı cnkü.
  • Çavuşbaşımı ne varmış boğaz tarafında orada karar kıldık.Yardımlar için teşekkürler.
  • F/p ne oluyor.Çamlıcaya arabayla neden çıkamıyormuş arkadaşın?
  • f/p = fiyat-performans

Ulus parkında boğaz manzarası eşliğinde bir kahvaltı olabilir ama biraz tuzludur.
  • bebek safir
  • abovv 13-15 hatta 20 tl diyorlar . Çok pahalı değil mi gençler ??

• Yiyeceklerin yağ ve enerji oranları falan diye düşünüyordum bende.

• Çok güzel bir yer biliyorum anadolu yakasında. Karadenizlilerin açmış olduğu bir lokanta. Lokantada sabahları kahvaltı veriyorlar. Kahvaltı derken de zaten kahvaltı tabağı var. İçinde yok yok.İşte ekmek, çay vs. istersen alabiliyorsun. Kahvaltı tabağı 13 TL. Çok temiz bir yer, her yer karadenize özgü döşenmiş. çok güzel bir yer. Taze portakal suyu filan da alabiliyorsun ayrıca. Mekan tepeüstünde IKEA'ya giderken ümraniye tarafından biraz daha ilerisi. İsmi sanırım Nimet ablaydı. Bence gidersen kesinlikle pişman olmazsın. Ayrıca kahvaltı tabağı da öyle dandik değil, kavurmasından tut, kızarmış kaşar peynirine, kaymağına, balına herşeyi var. Bence kaçırma derim, her pazar gideriz ailemle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfs

Yiyeceklerin yağ ve enerji oranları falan diye düşünüyordum bende.

fail

• Çavuşbaşı boğaza çok yakın değil.

Hıdiv Kasrı var,Kanlıca üstünde
  • Bostancı e5 üzerinde Güllüoğlu ve Koşuyolunda Ceviz Ağacı kişibaşı 25tl,açıkbüfe
  • Üsküdar'da ki Fethi Paşa Korusu için ne diyorsunuz? Sosyal Tesis olduğu için fiyatları uygunmuş. Kahvaltılarıda güzel diye duydum. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokcekli

Üsküdar'da ki Fethi Paşa Korusu için ne diyorsunuz? Sosyal Tesis olduğu için fiyatları uygunmuş. Kahvaltılarıda güzel diye duydum. Bilen var mı?

Park etmesi işkence.
    Emirgan Köşkleri veya Büyükşehir Beykoz Sosyal Tesisleri daha iyi.
  • İnternetten baktım biraz. Güzel yerlermiş. Denemeye değer..
  • İnternetten baktım biraz. Güzel yerlermiş. Denemeye değer, teşekkürler.. Sosyal tesisleri güzel işletiyorlar galiba. Çoğu kişiden buraların tavsiyesini duyuyorum
  • Yenibosna/Şirinevler - Güllüoğlu (25 TL).
  • Evet burasıda iyi ama yaz gelince insan açık yerleri tercih ediyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazardaki Artist

F/p ne oluyor.Çamlıcaya arabayla neden çıkamıyormuş arkadaşın?

fat/person demek istemiş arkadaş. yani kişi başına yağ oranı düşük olan yiyecekleri tercih ediyor.
  • konuyu hortlatıcam, yakında bi arkadaşı götürmem lazım kişi başı 20 tl geçmicek güzel manzaralı yer tavsiyesi lütfen ,,,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

Çok güzel bir yer biliyorum anadolu yakasında. Karadenizlilerin açmış olduğu bir lokanta. Lokantada sabahları kahvaltı veriyorlar. Kahvaltı derken de zaten kahvaltı tabağı var. İçinde yok yok.İşte ekmek, çay vs. istersen alabiliyorsun. Kahvaltı tabağı 13 TL. Çok temiz bir yer, her yer karadenize özgü döşenmiş. çok güzel bir yer. Taze portakal suyu filan da alabiliyorsun ayrıca. Mekan tepeüstünde IKEA'ya giderken ümraniye tarafından biraz daha ilerisi. İsmi sanırım Nimet ablaydı. Bence gidersen kesinlikle pişman olmazsın. Ayrıca kahvaltı tabağı da öyle dandik değil, kavurmasından tut, kızarmış kaşar peynirine, kaymağına, balına herşeyi var. Bence kaçırma derim, her pazar gideriz ailemle.

mekan burasımı?

http://www.nurabla.com.tr/sayfa_tr.asp?ID=110

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.