Şimdi Ara

Açık bayanlara ceza yazacağız, içkileri imha edeceğiz.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
64
Cevap
0
Favori
4.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Açık bayanlara ceza yazacağız, içkileri imha edeceğiz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    263 Mesaj
    Bir sokak röportajında hangi partiye oy verdiği aşikar bir kımıl zararlısının düşünceleri. Bunlara düşünce demek yersiz olur ama işte onun da kafatası içinde bir et parçası taşıdığı gerçeğini kabul etmek gerek. Tipik bir şarlatan zombi.

Kaynak:https://streamable.com/tl12jw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nellex -- 21 Mayıs 2020; 2:7:10 >

Sonra bize çomarr diyorlar diye ağlıyorlar şimdi ne diyelim? Mahmut mu diyelim? Çomarlar işte bu işin siyasi partisi yok farklı düşünceye saygı duymayan ve bunu marifetmiş gibi anlatan adam çomardır

Allah bunun gibileri nedne yaşatıyor anlamıyorum. Dunya ya zerre faydaları yok sırf zararlar. Bunun gibiler yuzunden ınsanlar dınden soguyor.

Dostum, içkilerin zaten %99'u vergi,
    isterseniz imha edip imamlarınız ile birlikte kaldırım kemirmeye başlayabilirsiniz.

Ufacık bir kitle kaldı TR'de üretim yapabilme potansiyeli olan, bence onları da kaybedip tamamen karanlığa gömülmek size yakışır, devam edin.

• Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 22 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    Gelsin bekliyoruz.
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    2597 Mesaj
    75 milyonluk ülkede, koskoca video platformlarında, milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medyada, bu gerizekalıları nasıl buluyorsunuz halen şaşıyorum.

Çıkında bir hava alın, beyninize oksijen gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

(not; radyoterapi-radyasyon güvenliği soruları cevaplanır)

500pxcom/mertyucel
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Madem Allah bunları yapınca bizi kazadan, beladan, Corona'dan koruyacaktı. İran'ı neden korumadı ?
    İran'da kadınların başını ya tamamen ya da bir kısmı olacak şekilde kapatma zorunluluğu var. Aynı şekilde alkol için de yasaklar söz konusu.
    Bir bitmedi böyle kendini şeriatçı sanan embesiller. Daha düzgün Türkçe konuşamıyor, gelmiş şunu yasakliciz, bunu ima ediciz.
    Intel i7 4790K, Sapphire RX 580 8gb, MSI Gaming 5 Z97, Cooler Master MB511 RGB, Samsung 250GB 840 Evo, 2x Samsung 500gb HDD 7200rpm, Seagate Barracuda 4TB, High Power Smart Element 650w 80 Bronze, 16 GB 2200 Mhz Ram, Noctua NH-U12S, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, Logitech G502 Protheus Spectrum, Asus Cerberus Mech RGB, Acer VG240Ybmiix 23.8"
  • Yarbay
    2321 Mesaj
    Öyle lafla olmaz icraat yapmanız lazım hadi koçlar, görelim sizleri

|
    |
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj

ne sosyal medyası yav,sokaklar bunlarla dolu..
    aksinaletinsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sub182

ne sosyal medyası yav,sokaklar bunlarla dolu..
    Evet evet haklısın. Dolu heryer.

|
    |

(not; radyoterapi-radyasyon güvenliği soruları cevaplanır)

500pxcom/mertyucel
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 22 saat 47 dakika kadarı kaldı.
    Dostum, içkilerin zaten %99'u vergi,
    isterseniz imha edip imamlarınız ile birlikte kaldırım kemirmeye başlayabilirsiniz.

Ufacık bir kitle kaldı TR'de üretim yapabilme potansiyeli olan, bence onları da kaybedip tamamen karanlığa gömülmek size yakışır, devam edin.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Fazla ciddiye almaya gerek yok bunları çünkü zaten ekonomik olarak ülke çöküyor. Seçimi görebilirlerse başarı sayılır. Zaten akıl olsa alkolden alınan vergilerin diyanete gittiğini biliyor olup bu konuda ağzını açmazdı.
    |
    |
  • Sigara'nın %80 i vergi içkininde %70 kadarı mı ne.Gerek sigara gerekse içkiyi yurt dışında temin ettiğinizde sudan ucuz olduğunu göreceksiniz.Devletin en büyük gelir kalemlerinden biri vergi altında.Engellemeye çalışırsa ekonomi çatırdar az buz para değil.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    mehmetburakkos

Türkiye Cumhuriyeti nin en büyük savaşı cehalet ile olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Sonra bize çomarr diyorlar diye ağlıyorlar şimdi ne diyelim? Mahmut mu diyelim? Çomarlar işte bu işin siyasi partisi yok farklı düşünceye saygı duymayan ve bunu marifetmiş gibi anlatan adam çomardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falre -- 21 Mayıs 2020; 17:32:19 >
  • Yarbay
    10212 Mesaj
    Allah bunun gibileri nedne yaşatıyor anlamıyorum. Dunya ya zerre faydaları yok sırf zararlar. Bunun gibiler yuzunden ınsanlar dınden soguyor.

The Storm is Coming
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Hocam din örtünmeyi emrediyor ve içkiyi de haram kılıyor özgürlük adı altında dinen yanlış olan bir şey size mübah olarak gelmesi gerçeği değiştirmez ki.

Musluman olmak ayrı yobaz olmak ayrı hocam. Allah aşırıya gıtmeyın orta yolu seçın dıyor kuranda.
    |
    |
    izayoi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlfaAdam

Türkiye Cumhuriyeti nin en büyük savaşı cehalet ile olmuştur.
    Açılmak ve içki haramdır.
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.