Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Açık Açık Anayasa İhlali Oldu Mecliste

16
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Açık Açık Anayasa İhlali Oldu Mecliste
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1116 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:04:34 Konu Sahibi
      Bunun hukuksal bir yöntemi yok mudur? Oylamanın iptali gerekmez mi? Adamlar resmen açık oylama yaptılar. Muz cumhuriyeti mi burası?

|
      |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yarbay
      2852 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:05:18
      Artik muz cumhuriyeti burasi

• Yarbay
      7433 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:07:00
      İşine gelmeyen gitsin kardeşim, burası bizim babamızın çiftliği

• Yüzbaşı
      317 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:07:56
      Cumhuriyet bile değil kabileden farkı kalmadı. Biz ilkokulda sınıf başkanlığı oylamasında bile kapalı oylama yapardık. Kim kime oy verir bilinmezdi.

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." Mustafa Kemal Atatürk

Steam
    • Teğmen
      216 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:08:14
      Anayasa mı kaldı, bu anayasa meclisten geçicem bilakis referandumdan da geçerse sıkıntı büyük.
      Almanya'daki arkadaşımın yanına gidicem
      |
      |

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Elle Lawliet

10 Ocak 2017 22:09:10
      Bu ülke yaşanılacak bir yer değil artık .
      |
      |

• Binbaşı
      1116 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:11:07 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Cumhuriyet bile değil kabileden farkı kalmadı. Biz ilkokulda sınıf başkanlığı oylamasında bile kapalı oylama yapardık. Kim kime oy verir bilinmezdi.

Geçen ay üniversitemizde temsilcilik seçimi yapıldı. Aday tek kişiydi, ben de kabine girmeden oy atmak istedim. Zaten tek aday var diye, görevli hoca kesinlikle müsaade etmedi. Bir o duruma bakıyorum, bir de bu duruma.

Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:32:24
      'AYM’DEN MEDET UMANLAR AVUCUNU YALAR'

Deligöz, genel seçimlerde de açık oy kullanılabildiğini iddia ederek, kendisinin açık oy kullanmasına dair Anayasa Mahkemesi'ne yapılacak itirazların geçersiz olacağını savundu. Deligöz, "Anayasa Mahkemesi’nden medet umanlar avucunu yalar. Bundan bir şey çıkmaz" dedi.

Daha fazla:https://tr.sputniknews.com/bidebunudinle/201701101026712149-akparti-orhan-deligiz-anayasa-oylamasi-acik-oy/

Burası muz cumhuriyeti artık.
      |
      |

Diz

• Teğmen
      194 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:34:25
      Ne? Açık oy gizli tasnif mi? 1946'da kalmış olması lazım.. Yok yok kapalı oy açık tasnif..
      |
      |

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:40:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Berkay C.

O sandık eninde sonunda işine gelmeyenlerin önünde belirir.

Dolar hergün çıkıyor. Piyasada güven ortamı bitmiş. Avrupa'nın hasta adamı ilan edilmişiz hamdolsun. Dış borcumuz olmuş 421 milyar 434 milyon dolar (hayal edebiliyor musun bu parayı bir yere koymaya kalksan ne kadar yer kaplayacağını?? )

|
      |

imzam artik yok.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      10 Ocak 2017 22:48:20
      Kabine giren ak parti ya da mhpli oldu mu ben izlemedim de?

Bu yönetime 11 sene fazla bile dayandık!
    • Yüzbaşı
      488 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:48:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Berkay C.

Bu lafı ülke suriye gibi kan gölüne gidincede söyle zaten çok yakınız bilemedin 6 ay - bilemedin 8 ay sonra Gelecek olanlar Ekonomik kriz, Suriye gibi adım adım kanlı savaş Bir Bataklığa doğru sürünüyorsunuz gerçekten de gözünüze perde inmiş

İslamiyet ile kandırılıyorsunuz tıpkı islamiyeti kullanıp milleti kandıracak süfyan deccali gibi herkes de biat edecek deniyordu ve bütün vasıflarıda karşılıyor Sonunuz hiç iyi değil Allah yardım etsin ne diyim o perdeyi kaldırsın geç olmadan
      |
      |

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:51:00

Yakinda Muz Kralligi olacagiz. Onlar konusur ak parti yapar.
      |
      |
      MrCleanse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

You can do anything, but not everything.
    • Yarbay
      2439 Mesaj
      10 Ocak 2017 22:57:52
      Milletvekili olup Anayasaya en çok uyması gereken adamlar şimdi bu haldeyse siz birde bunları Başkanlık sistemini getirdiklerinde görün. Hepsi Ali kıran baş kesen olacaklar.
      |
      |

• Binbaşı
      1116 Mesaj
      10 Ocak 2017 23:16:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Vekillerin çoğu hiç girmeden oy attılar. Bir kaç kişi girdi onlar da diğer partilerdendi sanırım.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      10 Ocak 2017 23:26:47
      quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Vekillerin çoğu hiç girmeden oy attılar. Bir kaç kişi girdi onlar da diğer partilerdendi sanırım.

Cevap için sağolun. Kuzene bu konuyu anlattığımda direkt "demek ki kimin oy vermediğinden emin olmak istiyorlar" dedi. Kabine giren kaç kişiyse heralde hayır kullandı ya da çekimser.

Bu adamların cep doldurmaktan(zaten çoğu zengin de iki yılda emeklilik kadar güzeli yok) başka işleri yok. Hepsi vatanı koltuk uğruna da çatır çatır sattı. Referandum zamanı tutup evet derler tam olur. İnşallah o göstere göstere evet atanlar harbiden gösteriş olsun diye yaparlar, referandumda da aynısını yaparlarsa alayının Allah belasını versin. Bütün siyasilerden nefret ettim iyice.
      |
      |

Bu yönetime 11 sene fazla bile dayandık!

• Yarbay
      10280 Mesaj
      10 Ocak 2017 23:27:43
      İki oylamanın da geçersiz sayılıp düzgünce tekrarlanması gerekiyor. O durumda büyük ihtimalle 330 kişi çıkmayacağı için istemiyorlar.
      |
      |

Reklamlar
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.