Şimdi Ara

Acıbadem'den Atatürk Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
16.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Acıbadem'de ikamet etmekteyim ve yarın Atatürk Havalimanı'na gitmek durumundayım. Buradan, Kadıköy'den veya Üsküdar'dan Atatürk Havalimanı'na nasıl ulaşırım? Ve bir de ulaşım yoluna göre bir süre verirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler...

• Kadıköy/üsküdar>taksim>havaş kaç saat sürer bilmiyorum 2-3 saar arası ayır. Havaşla bir saat sanırım onun saatini öğren ona göre çıkarsın yola
  • http://tkm.ibb.gov.tr/Anasayfa.aspx
    bir bak ben pek bir şey anlamadım ama

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 29 Temmuz 2021; 22:41:17 >
  • Kadıköy > Eminönü (Vapur, 25 dk)
    Eminönü > Aksaray (Tramvay, 20 dk)
    Aksaray > Havalimanı (Metro, 25 dk)

Kadıköye gidişi de katarsan 85 dakika falan sürer bu dediğim şekilde.
  • Çok teşekkür ederim..
  • arkadaşın önerdiği güzergah oldukça iyi. ben de şöyle bir alternatif önerebilirim

kadıköy-taksim (110) otobüsüne binip taksim'de indikten sonra 30 mt ilerideki taksim-havaalanı otobüslerine binersen de istediğin yere ulaşabilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

Kadıköy > Eminönü (Vapur, 25 dk)
    Eminönü > Aksaray (Tramvay, 20 dk)
    Aksaray > Havalimanı (Metro, 25 dk)

Kadıköye gidişi de katarsan 85 dakika falan sürer bu dediğim şekilde.
  • acıbadem kadıköy - minübüs(15 dk)
    kadıköy- bakırköy hızlı feribot(20 dk)
    bakırköy-yeşilköy[havaalanı] minübüs(15dakka)
  • Alakasız oldu ama acıbademin tam olarak neresindesin?:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: seri88

acıbadem kadıköy - minübüs(15 dk)
    kadıköy- bakırköy hızlı feribot(20 dk)
    bakırköy-yeşilköy[havaalanı] minübüs(15dakka)

bakırköyde her feribotu bir havaş bekliyor zaten.
    Ne yaparsan yap ama araba ile gitme!! Park ücretleri çok can yakıyor, taksiden az ucuz

Ayrıca kadıköyden direkt havaalanı, havaalanından direkt kadıköy karşılılı otobüs seferleri var. Otoyoldan sadece kavacık ta duruyor. Ve çok hızlı gidiyor. Eğer yoğun bir saatte gitmeyeceksen tavsiye ederim. Özel oto gibi hızlı ve sadece 1 yerde duruyor. Kozyatağından TEM e çıkıyor. Tabii 3 bilet parası.

• Kozyatağından havaş midibüsleri kalkıyor havalimanına, olmadı kadıköyden bakırköy denizotobüsüne bin, inince taksi durağının orda havaş midibüsü bekliyordur zaten.. Bakırköyden kişi başı 4-5 YTL arası sanırım, kozyatağından daha pahalı yanlış bilmiyorsam 14 YTL gibi bi fiyatı var..

Ahada buldum
    http://www.havas.com.tr/tr/otobus_istanbul_ahl.asp
  • kadıköyden otobüsle mecidiyeköy (kaç dk bilemiyorum)
    mecidiyeköyden yenibosna (30 dk) (metrobüs)
    yenibosnadan havalimanı (10 dk sürmez) (metro)
    sanırım en hesaplısı budur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wristcutter

Alakasız oldu ama acıbademin tam olarak neresindesin?:D

Nişantaşı Durağı
  • Arkadaşlar ben yazın giderken Kozyatağından yoktu. Taksimden ve Bakırköy den vardı. Taksici mileti para kazanamıyoruz diye iptal ettirmişti. Havaş beni mi keklemiş yoksa seferler yeniden mi başladı?
  • Bende Acıbademdeyim banada yaarlı oldu sağolun beylr. Yol konusunda biraz cahilim :D
  • arkadaşlar peki ben kendi arabamla kartaldan atatürk havalimanına nasıl giderim bi zahmet hangi güzergahları izleyeceğimi yazarmısınız.çocuklu bir misafirim gelicek arabamla gitmek zorundayım...şimdiden teşekkür ederim....
  • Biri bana Atatürk Havaalanı Otopark kullanımı hakkında bilgi verebilir mi?
    24 saat üzerinden hesaplayıp 4 günlük abonmanlık aldım. Ama çıktığımda daha 1 günüm olduğunu yazıyordu makina. Halbu ki sabah 7 de tam 72 saat doldu ve öğleden sonra 2 de otoparktan çıktığımda 79 saat olmuştu. 96 saat yani 4 gün olması için 17 saat kalmış göstermesi lazımken tam tamına 33 saat kaldı diyordu. Ben 1 gün fazla mı para verdim?

Bu arada wodoo2 senin güzergahın:
     Acıbadem'den Atatürk Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
  • dostum çok teşekkür ederim bu arada bu fsm köprüsü değil galiba boğaz köprüsünden ogs siz geçiş var mı bilgin var mı????
  • Zaten Boğaziçi Köprüsü' den OGS veya KGS si olmayan araç geçemiyor.
  • Konuyu hortlatcam ama bende bu guzergahı kullancam ama farklı tarafı , benım sabah 4 bucukta ataturk havaalanında olmam gerekıyor 2 bavul ıle ne sekılde gıderım o saatte ? ya da bı once kı günden avrupa da bır arkadasım da kalsam taksım cıvarından korsan taksi ne kadara götürür ataturk havaalanına ?

Havataş ın taksımden ilk seferi 4 te baslıyo bu benım ıcın gec bır saat oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.