Şimdi Ara

ACER XB270HU: 27'' IPS Monitör --> 2560x1440, 144Hz, 4ms, G-SYNC, ULMB

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
86
Cevap
2
Favori
7.799
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> ACER XB270HU: 27'' IPS Monitör --> 2560x1440, 144Hz, 4ms, G-SYNC, ULMB
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    204 Mesaj
    TR geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı ? Arkadaşlar Amazon dan getirtmeyi düşünüyorum.Ancak aldısı verdisi
    3000 TL buluyor.Kararsız kaldım.
    |
    |
    İngilizce biliyorsanız amazon incelemelerini okuyun.
    if you are very very very lucky go buy this monitor,
    if your luck is normal you will face crazy bleeding (right corner at the bottom) + normal bleeding at rest corners,
    1 or 2 or 3 or 4 or 5 dead pixel,,,,!
    my monitor contain all of the problems above, with 5 dead pixel/bleeding ,( i sell it to my friend) he can live with bleeding/dead pixel with less price offcourse ,,,
    sorry for my poor english,,,
    i wish to all an amazing luck to avoid the bleeding and the dead pixel,

özetle diyor ki eğer çok ama çok çok çok şanslı iseniz bu monitorü alın ,
    Eğer şans durumunuz normal ise bleeding ile ve 1 veya 2 veya 3 veya 4 veya 5 ölü pixel çıkabilir
    Benim monitörüm yukarıdaki problemlerimin hepsine sahip
    ben arkadaşıma sattım , o ölü pixellerle ve bleeding ile mutlu :) çünkü ucuza aldı benden ..
    bleeding bve ölü pixel konusunda bol şans.

Bende bu monitorü almak istiyorum . Ancak belki asusun da çıkmasını beklerim belki o arada tr ye de gelir monitor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    693 Mesaj
    ürünün Türkiye girişi hakkında herhangi bir bilgi var mı arkadaşlar ? gözümüz yollarda kaldı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Boşuna beklemeyin acer in bu modeli gelmez Tr ye

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 18 Eylül 2015; 23:57:46 >
    |
    |
    -Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    Asus MG279Q AMD FREESYNC olan modeli vatanda var, Nvidia GSYNC olan Asus PG279Q modeli de yakında gelir heralde. O vakit acer gelmese de olur fakat fiyatlar bu dolar kuruyla 3000-3500 TL'den aşağıya olmayacağı kesin gibi.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
    |
    |
    Intel i7 6700k (CM Sedion 120v R2), Asus Z270-A Prime, Kingston 16GB DDR4 (2x8GB) 2400mhz CL15, MSI GTX 1080TI GAMING X, AOC Q2770PQU 2K, Samsung 850 Evo 250 GB, WD 3 TB Green, Corsair 780T White, EVGA Supernova 1300w G2, Logitech G700s, A4Tech X7 G600.
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    Yakın zamanda görüşen varmı arkadaşlar bu monitörle ilgili

|
    |
    |
    |
    Türkiye'ye henüz gelmedi maalesef. Amazon hala tek satın alma noktamız. An itibariyle kargo, gümrük dahil kapıya teslim fiyatı 917 dolar, yani yaklaşık 2650 liraya geliyor. 6 Mayıs taarihli mesajımı okursanız o zaman 2800 TL'ye geliyordu. Fiyattaki düşüş dolar artışını TL bazında yenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 25 Ekim 2015; 1:59:22 >
    |
    |

http://buyukbang.blogspot.com
  • Yarbay
    18130 Mesaj

Acer Türkiye'yi arayıp baskı yapın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GUCCİ_MAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yüzbaşı
    826 Mesaj
    Asustan saglam cevap gelmis. Avrupada 850 euroyahttps://www.asus.com/Monitors/ROG-SWIFT-PG279Q/
    |
    |
    Bilgisayar : Ryzen 3600 || Gainward GTX 1080 || 1TB 860 EVO SSD || Corsair 32GB 3000Mhz DDR4 RAM || Phanteks P350 Mid Tower || Corsair RM650 PSU || Sunucu : Ryzen 5 3600 || 24TB(3x8TB) WD White Label(RED) || 32GB 2666Mhz DDR4 RAM || Fractal Design Define R5 Sessiz Kasa || Çevre Birimleri :LG 27UD68 4K IPS (x2) || LG 27GK650 144Hz 1080p IPS || LG 29UM67-P Ultrawide 75Hz || Bose QC25 Kulaklık || Behringer XM8500 Mikrofon || Razer Deathadder Mouse || Razer Blackwidow Elite Chroma 2019 || Mobil : Dell XPS 15 9570 (i7 8750H, GTX1050ti, 16GB Ram, 512 PM981 SSD, 97Wh Pil) || iPad Pro 10.5" Pencil || Kamera : Sony A7iii || Tamron 28-75 2.8 || Sony 85mm 1.8 ||
  • Binbaşı
    1238 Mesaj
    Bİraz daha fiyatı insede alsak bir tane monitör asus rog serisi IPSlisi alla bunun fiyatından yüksek olur,tn modelide bu varken alınmaz.Bakıyorumda ne formda ne tr kaynaklarda bu monitörü alana pek raslamadım.popüler bir marka olsa hemen gelirdi resimler,yazılar
    |
    |
    -Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
  • Yarbay
    3742 Mesaj

çok iyi sağlam monitörmüş.

extrem sağlam kalbur üstü pc parçaları ülkeme gelmiyor gelsede karaborsa fiyatına satılıyor
    |
    |
    buyukbang kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Und ein letzter Gruß an deinem Grab, von mir dein Freund und Kamerad.
    Es bleibt die Erinnerung, ein letzter Gruß an deinem Grab,
    von mir dein Freund und Kamerad, es bleibt ein Blick zurück.

|||||||||| ReichIII |||||||||| Youtube |||||||||| Burak1337 ||||||||||
  • Binbaşı
    1238 Mesaj
    Türkiyede yok,Amazondada ara ara 3-5 ekliyorlar.Genel anlamda stokları az.
    |
    |
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    Bir hafta öncesinde bu monitörü aldım ve bununla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum ama inceleme yazısını burada mı yoksa ayrı yerde mi açmalıyım. Yada böyle bir inceleme bekleyen var mı acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Bir hafta öncesinde bu monitörü aldım ve bununla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum ama inceleme yazısını burada mı yoksa ayrı yerde mi açmalıyım. Yada böyle bir inceleme bekleyen var mı acaba.

Ayrı bir konu açarak kişisel izlenimlerini,fotoğraflarını vs paylaşırsan daha güzel bence.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Merhaba hocam ben bu model (Acer XB270HU ) ile Acer Predator XB271HU arasında kaldım, fiyat biraz daha yüksek predator un siz ne dersiniz ? memnun musunuz monitorden ? Teşekkürler.
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,598
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.