Şimdi Ara

Acer x127h projeksiyon 476 tl !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
27
Favori
22.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

/acer-x127h-3300-ansilumen-1024x768-20-000-1-hdmi-dlp-projeksiyon-cihazi-p-HBV000003QNYU?magaza=Hepsiburada

Bu da benden olsun. Geç kalmadım umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 29 Ocak 2018; 16:50:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem de nasıl haksız kazanç. Fiyatın doğru olduğuna inanıpta, hatta ürüne ihtiyacı olupta alan bir kişi yoktur eminim alanlar arasında. Herkes THH, çek, intikam nidalarıyla aldı ürünü. Ürünü gönderseler bile alıp, kar elde etmek için asıl fiyatına yakın bir fiyata satacaklar. Yapılan hatayı hiçe sayıp, kendilerini haklı görüyorlar ama...

''Kimse görmek istemeyen kadar kör değildir.'' İbn-i Sina.
    Bana da çek vereceklerini söylediler. 24 saat içerisinde panelimde olacakmış.

İlla ürünü alacağım diye diretmeye gerek yok. Fiyat hatalı yazılmış belli ki.

Olur ya belki stok eritmek için bir indirim olmuştur diye sipariş vermiştim ben.

Thh ye gidip zorla ürünü alanlar için söylüyorum.

Fiyatı hatalı yazan personeli işten çıkarabilirler. Gönderilen tüm cihazların parasını personelden alabilirler.

Karşıdakini firma olarak düşünmeyin sadece. Oradaki çalışanlara zararımız dokunuyorsa kul hakkına girer.
  • gondermezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilekçeleri hazırlayın Ey DH Ahalisi
  • Çaktık bakalım ama stok bol miktarda. Muhtemelen indirim oranını fazla yazıdlar. Çünkü bir üst modelinde %9 indiirm var..

Ekstra %73 indirimli fiyat 476,72 TL Bu ürünün ekstra indirimli son fiyatıdır,
    Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Ekstra indirimi yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 29 Ocak 2018; 16:55:40 >
  • Alsammı karar veremedım hala yayında,gönderrilerde durduk yere 476 tl veresım yok bıde satmakla ugrascan ,ihtiyaç olsa kaçmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım ne olacak
  • Aldim ama neden kaldirilmadi anlamadim

• ben de aldım bakalım
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    göndermeyecekleri için parayi iyice çekiyorlar ne kadar satış yapsa o kadar kazançları var

en az 1 hafta kullanacaklar herzamanki taktik
  • 10 dak. once Fiyatseyir programıda indirime bildirim atmış
    geldim yazayım diye maşallah konusu bile acılmış
    Yasin Eskici bune hıc mubarek motor yağımı içtin
  • aldım bende, elrna görüntülerini de aldım, ödeme de tamma, bekle bizi thh :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım.

• aldım. hiç umudum yok :)
  • Hâlâ stok bitmediyse belliki para işletmek için yaptılar.

• Sebebini bilmiyorum ama aldim

• gönderecekler gibi bir his var içimde.sonradan pişman olmamak için denemekte fayda var :))))

• Napacagimi bilmiyorum ama aldım

• Gelmeyecek, eğlencesine alın. Ekstre tarihiniz çok yakınsa almayabilirsiniz.
  • almayanlar pişman olur. satıcısı hepsiburada hemde. 4 adet yapıştırdım. çek kopartılır + thh ile ürün çok rahat alınır.
  • Havaleyle bir tane de ben patlattım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.