Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ACER V3-571G-736B8G1TMAII yada Lenovo Z580A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> ACER V3-571G-736B8G1TMAII yada Lenovo Z580A
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    3024 Mesaj
    ACER ıyı guzel donanım varda servıs kalıtesı berbat, bunu sıkayetvardan anlayabılırsınız ben lenovo z500 beklıyorum
    |
    |

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
      Kimisi için Ete Duyulan açlık
      Kimisi için Güce duyulan açlık
      Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
      Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
      Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
      Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

• Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sondelta

Merhaba;
    Aşağıda linkleri bulunan 2 notebook tan hangisini alayım tavsiye edermisiniz? çıldırcam artık...

ACER
    http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-v3-571g-736b8g1tmaii-v3-571g-core-i7-3630qm-240ghz-8-gb-ddr3-1tb-156-2gb-gt640m-dvdrw-win8/productdetails.aspx?I_ID=63213#allImages

LENOVO
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=98&Productid=bd301700

Acer ile neredeyse aynı özellikler arada ekran kartı farkı var sadece Castiel arkadaşımın dediği gibi tek dikkat etmen gereken Acer için servisi berbattır
    |
    |

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Acer ı Cumartesi Vatan bilg. dan 1664 liraya aldım. Teknik destek olarak bilgim bulunmuyordu. Kasa olarak sağlam bir tasarıma sahip hız olarakta gayet makul Assasin creed Brotherhood u full özelliklerde 8x Anti-Aliasing iken sorunsuz oynayabiliyorum. Almamdaki amaç tv ye bağlayarak oyun oynamak.(bunun için 42" LG tv aldım :) ) İlerleyen zamanlarda umarım sorun çıkmarmaz.. Castiel in de dediği Z500 gerçekten güzel makine 2 si arasında kararsız kalmıştım. Z500 net üzerinden indirimli fiyatı ile gayet iyiydi. Çok çabuk bitmesi dışında :) indirimli hali ile denk getirirsen alınabilir.. Acer dan önceki makinem Lenovo ydu. Gayet güzel dayanıklı malları var. Z580A ile Hacer arasında ki fark işlemci + ekran kartı. İşlemcide fark ne kadar yaratır bilemicem ama ekran kartında mutlaka olacaktır..
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.