Şimdi Ara

Acer V Nitro VN7-792G-520R (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
171
Cevap
7
Favori
10.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • m2sata var nvme destekli.1 tanede sata3 var onda 1 tb takılı
  • Jvats kullanıcısına yanıt
    M2 kendimiz alıp takabilrmiyiz garantş dışı kalır mı birde vga girişi varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 15 Nisan 2016; 23:53:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

M2 kendimiz alıp takabilrmiyiz garantş dışı kalır mı birde vga girişi varmı

Takarsın tabiki biraz zor fakat becerin veya ilgin yoksa parayla taktırmanı tavsiye ederim. Hdmi varken vga çok eski kaldı derim. Hdmi vga dönüştürücüler var onla kullanabilirsin. Garanti konusunda problem olacağını sanmam zarar vermiceğini düşünürsek.
  • Arkadaşlar oyun oynayan varsa oyunu hangi kalitede kaç fps aldığını yazarsa çok güzel olur özellikle gta5

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka gibi fiyat takip ediyorum

• Bu fiyattan kaçıranlar kesinlikle üzülür.
  • http://www.sadecenotebook.com/acer-aspire-vn7-792g-nx-g6tey-002-pmu401067

Ben burdan aldım ofisinden üstelik daha uygun hiçbir sıkıntımda yok
  • Alper08 kullanıcısına yanıt
    media mark gibi yerlerden almak biraz daha iyi böyle yerler bişi olunca beni arama git kendin ver garantisi var diyor ama digerinde media mark yüklenebiliyorsun ve onlar durumu hızlandırabiliyor küçük bişi olunca daha çok ilgileniyorlar.
  • Bu pc iki fanlı dimi
  • Yurt dışında 16 gb 256 gb ssd li fiyatı 3.390 lira buraya bak bide;

http://www.amazon.com/Acer-VN7-792G-797V-17-3-inch-Notebook-i7-6700HQ/dp/B015XBK5NM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Bu pc iki fanlı dimi

iki fanlı olması lazım kardeşim bende aldım gelince haber veririm
  • kullanan arkadaşlar ısı değerleriniz nasıl acaba. Dün 2 3 saat gta 5 oynadım bir kere 90 derece gördüm sizce nasıl. Onun haricinde ortalama 70 küsürlerde dolanıyor uzun oyun oynayışlarda
  • Alper08 kullanıcısına yanıt
    Normal olsa gerek masaüstü degil bu soğutan adam gibi bir sistemi yok hp 16 gb olanı alacaktım araştırdım Acer bu model her konuda üstün müş

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper08

kullanan arkadaşlar ısı değerleriniz nasıl acaba. Dün 2 3 saat gta 5 oynadım bir kere 90 derece gördüm sizce nasıl. Onun haricinde ortalama 70 küsürlerde dolanıyor uzun oyun oynayışlarda

Ultrada ise bu dereceleri 1 kez bende gördüm. Normal ve high ayarlarda 70lerde geziyor dediğin gibi. Süre uzadıkça ısı artıyor bence soğutma olarak gayet iyi makine. İyi bir termal macun ve temizlikten sonra biraz daha düşer diye ümit ediyorum. Çünkü kendi üzerine sürülen termal macun kalitesizdir.
  • Cihazda kalan parmak izlerini silmek icin kullandiginiz birsey var mi? Normal mendil, peceye gibi seyler pek etkili olmuyor

• Ramler kaç mhz makineye sahip olanlar bir ekran görüntüsü yükleyebilir mi ? Kesin bilgi bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XEelia kullanıcısına yanıt
    2133mhz ddr4 ram bulunmakta

• Kimi oyunlarda Siyah kalın şeritler çıkıp gidiyor yatay şekilde. Fallout4'te ve Mordor'da oldu. Driverlarla ilgili bir problem mi yoksa değiştirmeli miyim?
  • Arkadaşlar gtx 960 li modelin i7 islemcilisi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.