Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF314-41G RYZEN5-3500U /4GB Ram/256 GB SSD /RX540X 3000 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
6.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam şunu biraz daha anlaşılır şekilde yazar mısınız çünkü bu laptobu almak üzereyim, ram max kaç oluyor? Tek slot mu var? Servise taktırmak paralı mı? Kendim takarsam garanti dışı mı oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc de tek slot var, o da boş. 4 - 8 - 16 gb 2400 ve 2666 olarak denedi bir cok arkadas calisiyor. pc de mevcut 4gb olan ram anakarta lehimli herhangi bir slotta falan degil.

servis ucretsiz takiyor fakat israrla 16gb takilamayacagini uymayacagini soyluyor ama deneyenler oldu 16gb da sorunsuz calisiyor. kendiniz takarken pc ye bir sekilde zarar verirseniz garanti bozulur muhtemelen. ama sorunsuz montaj yapip kapatirsaniz ve hersey yolunda giderse garantinin bozulmasi icin sebep yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpereNN7

Hocam şunu biraz daha anlaşılır şekilde yazar mısınız çünkü bu laptobu almak üzereyim, ram max kaç oluyor? Tek slot mu var? Servise taktırmak paralı mı? Kendim takarsam garanti dışı mı oluyor?
    https://www.crucial.com/compatible-upgrade-for/acer/swift-sf314-41g#memory
    Burdan uyumlulara bakabilirsiniz. Kendim 8gb 2666 taktım kullanıyorum. Tek slot var. Memtest86 da sıfır hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlimon0 -- 11 Nisan 2020; 17:34:56 >
  • Şu an indirimli link var mı?
  • azosial A kullanıcısına yanıt
    Teknosa da 3.600 TL.

Alınır mı arkadaşlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurabiyee Canavari kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta önceki fiyatları takip ediyordum ona göre alınmaz derim. Fakat gidişat ne olur bilemem. Ben de laptop arayışındaydım 2 hafta kadar önce güzel fırsatlar vardı. Şu an alasım gelmiyor o yüzden.
  • Bende dizüstü bilgisyarlars bakınıyorum. Bu fiyat seviyesinde bu özelliklere sahip bilgisyar bulmak zor gibi. Yulbaşında 3000 tl ye satılan bir modeldi. Şu an 3600 tl olması normal gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: limonlimon0

https://www.crucial.com/compatible-upgrade-for/acer/swift-sf314-41g#memory
    Burdan uyumlulara bakabilirsiniz. Kendim 8gb 2666 taktım kullanıyorum. Tek slot var. Memtest86 da sıfır hata.

Alıntıları Göster
    Merhaba;

yani total bellek 12 gb mi oldu hocam. 4 gb olan anakarta lehimli dediniz. 8 gb de kendiniz taktınızsa toplamda 12 gb raminiz oldu değil mi? ekran kartı zaten harici olduğu için 16 gb takıp 20 gb yapmakta bu bilgisayar için çok mantıklı olmayabilir. 12gb günlük kullanımda yetecektir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emk7

Merhaba;

yani total bellek 12 gb mi oldu hocam. 4 gb olan anakarta lehimli dediniz. 8 gb de kendiniz taktınızsa toplamda 12 gb raminiz oldu değil mi? ekran kartı zaten harici olduğu için 16 gb takıp 20 gb yapmakta bu bilgisayar için çok mantıklı olmayabilir. 12gb günlük kullanımda yetecektir diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    evet 12 oldu. günlük kullanımda 12ye yaklaştığını görmedim tabi kişiden kişiye değişir kullanım. boşta şöyle
    Acer Swift 3 SF314-41G RYZEN5-3500U /4GB Ram/256 GB SSD /RX540X 3000 TL
    fikir vermesi açısından CT8G4SFS8266 kodlu rami martın 6sında 240tlye almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlimon0 -- 12 Nisan 2020; 17:24:54 >

• Ben 3600e aldım teslimat bekliyorum. ama şu anda 3800 olmuş. Ram satın alan arkadaşlar link ve fiyat bilgisi verirse sevinirim

• Bende almistim iptal ettim cunku cihazda 540x ekran harici ekran karti yokmus

• Benim cihazimda ayın 27 sinde teslim gözüküyor, merak edilenler yada dikkat etmem gerekenler varsa paylaşırsanız sevinirim :)

• Bu ürünü almayı düşünüyorum. Kullanım tecrübesi olan var mı?
  • Ben de bu ürünü yeğenim için almayı düşünüyorum.
    Üzerinde gelen ram in hızı kaç acaba? Extra ram alırken hızı ona göre seçeyim farklı olsun istemiyorum.
    Bir de ram ı takmak kolay mı. Bir incelemede kolay bir yerde olmadığını duymuştum ama o mevcut ram i için mi geçerli ekstra takılacak olan için mi anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.