Şimdi Ara

Satıldı Acer SA230bid 23' FHD IPS 4MS HDMI/DVI/VGA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıldı Acer SA230bid 23" FHD IPS 4MS HDMI/DVI/VGA
    Merhabalar, ürün sipariş tarihi: 09/05/2018'dir. Güvenlik etiketi üstünde kapalı kutu olarak durmaktadır. Köy evine mutfak için alınmıştı lakin evdekiler kurmayıp 2019a kadar beklemiş. Köye uydu alıcısı da alıp kurmaya gittiğimde, kutu üstündeki etikette hoparlörü olmadığını farkettim. Direkt kargo kutusu açılmadan köye gittiğinden 1 sene sonra anca farkedildi. Acer Türkiye'yi aradığımda vatan, teknosa gibi yerden elle inceleyip almam gerektiği, netteki alışverişlerde bu tür sorunlar olabildiğini vs. zırvaladılar biraz. Acer'e göre 300-400 fazla verip yerel mağazalardan almalıymışım, onun dışında kendi sitesindeki bilgiler değişkenlik gösteriyormuş, biraz ısrar ettiğimde sitemizde bölgenize göre farklı özelliklerdeki ürünler gönderilebilir dedi. Yani Türkiye'ye gelişi güzel hem hoparlörlü hem hoparlörsüz ya da hdmili-hdmisiz gönderim yapıyorlarmış. N11 de mey iletişimden almıştım. Pentanın 2 kutusunu iç içe geçirip göndermişler. Yurtdışı Acer'e mi yazmalıyım, Penta'yı mı aramalıyım, N11 ve mey iletişimi mi aramalıyım, THH'ye mi ulaşmalıyım bilemedim. 555TL'ye almıştım, aldığım fiyata ya vermek ya da bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan çözümle ilgili yardım istemekteyim. Garanti durumunu bilmiyorum, 3 yılsa 393 günü var, 2 yılsa 28 günü kaldı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.Kendi Sitesi

Detaylı Tüm Özellikleri

Sivaslı bir kardeşimize gardrops.com üzerinden satılmıştır, foruma üye olması durumunda referans alınacaktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 10 Mayıs 2020 Satıldığı Şehir : Sivas Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Hoparlör olayında, daha önce satışı yapılan sitelerde özellikle hepsiburada ve amazon.com.tr de kimine hoparlörlü kimine hoparlörsüz geldiği yorumda apaçık ortada. 3 Dünya ülkesi gibi muamele üstüne bunu savunmanın doğru olan bir yanı yok.

Kendi sitelerinde de yeni yeni güncellemeler yapmışlar, ben aldığımıda bu bölgeye göre değişiklik ibaresi yoktu. Saçmalık şu ki bölgesel demesine rağmen rastgele kime gelirse gönderiliyor. Bölge olayı galiba bunlarda İstanbul-Sivas tarzında. Sivastan alanlarda hiç hoparlör yok :D

• Son oluru nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jacops. J kullanıcısına yanıt
    Ürün 0, kapali kutu şekilde duruyor. Fatura fiyatini yazdim. 555TL

• Sivaslı olup bu monitöre 558 lira yazmamak ihanettir.
  • moonson kullanıcısına yanıt
    Ha ha :)

Fatura fiyatini yazdim Hocam, aklima gelseydi keşke 58

• Sivaslı bir kardeşimize gardrops.com üzerinden satılmıştır, foruma üye olması durumunda referans alınacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.