Şimdi Ara

Acer S235HLBBMİİ monitör nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şık görünümlü ve parlak ekran monitör almak istiyorum.Kullanım amacını internete girmek,dizi ve film izlemek,arasıra oyun oynamak olarak söyleyebilirim.
    Renklerin canlı görüntünün keskin olması önemli.İncelemelerim sonucu estetik olarak 3 model parlak ekran monitör tesbit ettim.Her üç monitörde
    böcekgrafik nickli arkadaşın tavsiyeleri arasında var.Monitörler;

Dell S2740L,Aoc E2357FM,Acer S235HLBBMİİ (her üç monitörde 2012 yılında tanıtılmış)

Almayı düşündüğüm S2740L odaya biraz büyük geleceği için vazgeçtim.Dell S2440L Türkiye ye gelmiş olsaydı kesin alacağım monitör olurdu.Geriye
    kalanlardan Aoc E2357FM ise TN panel olduğu için renk sıkıntısı olabilir diye tereddütte kaldım.Son olarak Acer S235HLBBMİİ amazon.co.uk daki
    kullanıcı yorumlarında çok başarılı bulunmuş.Şimdi monitörü sipariş vermeden önce,bu monitörü forumda kullanan arkadaşlardan monitörün artısını
    eksisini öğrenmek iyi olacak.Ölü piksel çıkar diye tırsıyorum açıkcası.
    Bir de Acer servis özellikle laptop ürünlerinde çok şikayet almış.Monitörlerde de servis sıkıntısı olurmu acaba.

• Hiç kullanan yokmu forumda, kimse birşey yazmamış.
  • almışsındır hocam epey zaman geçmiş sorunun üzerinden fakat ben kullanıyorum bu monitörü, öncelikle çok ince çok şık 2 hdmi olması avantaj ben oyun için kullanıyorum ps3+pc ve ghosting falan yaşamadım. renkler gayet güzel gören herkes beğeniyor, görüş açılarında da çok başarılı renkleri parlatma morarma olmuyor. üstündeki hoparlörde güzel ses veriyor tek sorun keşke menüsünden değil de üzerindeki tuşları kullanarak hdmi girişleri arasında gezebilsem. gerçi bu sorun bile değil

tabi şöyle bir durum var renklerin çok canlı çok net olması ilk baştan tatlı ama bazen baş ağrısı yapabiliyor. bazı renkler o kadar canlı ki işte tn panele bakıyorum eve gelince bu monitörde renkler fışkırıyor sanki. bazı durumlarda yoruyor gözlerimi, neredeyse her ips panel kullananda var bu sorun. başka marka da alsan illa o canlı renkler bir süre sonra yoracak gözleri. gerçi ayarı var kullanıcı modları arasından gezip gözlerin ağrırsa kısabilirsin parlaklık vs.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.