Şimdi Ara

Acer Predator XB271HU 27-inch (2560 x 1440) G-Sync & Ulmb - IPS Monitör (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
14
Favori
32.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon.de artık göndermiyor bu monitörü. Dün TN versiyonunu sipariş edecektim satıcı Amazon iken ve stokta bulmuşken, fakat adres kısmına hata verdi. Yazık oldu, umarım sonraki stoklarda düzelir.
  • Blackworms kullanıcısına yanıt
    üstad ben 8 aydır tekrar acılmasını bekliyorum ips olanının hala acılmadı
    Acılmayacak da
  • Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    Yazık olmuş gerçekten. Artık IPS'in indirime girmesini bekleyip Almanya'daki tanıdıklara yollatacağım mecburen. Amazon.de zaten artık 50 ürünün 45'ini göndermiyor, çok kötü bir durumda. Amazon.com gönderiyor ama, indirime girerse en azından kargo ve gümrük ücretleriyle birlikte yine makul bir seviyeye gelebilir 3000 gibi. Başka şans yok, .de küstü bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 24 Temmuz 2017; 13:52:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.co.uk İngiltere sitesinden gönderim var. Hemde Eye track aparatı da mevcut.

Predator XB271HUTbmiprz 27" Eye Tracking ZeroFrame Gaming Monitor (16:9 4ms 100M:1 350nits WQHD IPS LED G-Sync 165Hz(OC) HDMI DP MM USB 3.0 Hub(1up 4down) Height adj. Pivot)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

Amazon.de artık göndermiyor bu monitörü. Dün TN versiyonunu sipariş edecektim satıcı Amazon iken ve stokta bulmuşken, fakat adres kısmına hata verdi. Yazık oldu, umarım sonraki stoklarda düzelir.

Hiç mi monitör göndermiyor yoksa bu monitörün mü satışını Tr yapmıyor Amazon.de ?
  • -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    Göndermiyor görünüyor. IPS açıldı onu da denedim, ama kapatılmış bir kere.

Amazon İngiltere'dan almaya kalkınca da kargo ve vergilerle 4.000TRY'ye geliyor. Almanya'dan 900-1000TRY daha pahalı, akıl işi değil yani.
  • Şunu alasım var ama 32" büyük mü olur diye çekiniyorum. birde çerçevesi kalın geldi.

En uygun İngiltere sitesinde toplam 3730 TL ye geliyor.

Acer Predator XB271HU 27-inch (2560 x 1440) G-Sync & Ulmb - IPS Monitör
  • Şuan amazon.com'da TN panel olanı 476.99 Dolar'dan satılıyor

TN panelinde sıkıntı(lar) var mı bu modelin ?
    https://www.amazon.com/gp/product/B01N11QIYW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

@Mad_Wolf
    amazon.de madem Türkiye'ye çoğu ürünü kapatacaktı, neden sitede Türkçe dil desteği vs. verdi anlamış değilim.

Eskiden gelen çoğu ürün kapandı, ne saçma sapan iştir bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 19 Kasım 2017; 0:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Şuan amazon.com'da TN panel olanı 476.99 Dolar'dan satılıyor

TN panelinde sıkıntı(lar) var mı bu modelin ?
    https://www.amazon.com/gp/product/B01N11QIYW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

@Mad_Wolf
    amazon.de madem Türkiye'ye çoğu ürünü kapatacaktı, neden sitede Türkçe dil desteği vs. verdi anlamış değilim.

Eskiden gelen çoğu ürün kapandı, ne saçma sapan iştir bu.

Adamlar hem uyguna satış yapıyordu hemde Tr destek veriyordu. Kötü olmuş bu :( Acaba yasal sebepler midir, yoksa firmanın sunduğu iyi niyetlerin, arsızca suistimal mi ettiler gene amazon.com gibi.İkiside olsa şaşırmam alıştık abi bunlara, alıştırdılar. :)Diğer yandan satışlara bir engel koymasalar bile 600 birimlik bir ürüne 3000 birim para vermek zorunda kalmakta ayrı bir trajikomik durum :)

• Tn panelinde banding sorunu çıktı arkadaşlar bende aynı sorunu yaşayan var mı

http://www.imgim.com/img-20171222-wa0005.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 22 Aralık 2017; 12:44:13 >
  • Bu monitör Türkiye'de satılmıyor sanırım değil mi ?
  • Ben Amazon.com'dan almıştım 66$ shipment ücreti ödemiştim. Amazon.de daha iyi ama fiyat her zaman toplamda Amazon.com'dan düşüğe gelemeyebiliyor. Özelliklede PC ürünlerinde genel olarak Amazon.com'u tercih ediyorum bu yüzden.
  • Shipping + vergi 202 dolar görünüyor siz kaç ödediniz vergi dahil
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Mehaba, bu banding sorunu dediğiniz hemen her durumda mı oluşuyor? Yani film, youtube, masaüstü, oyun vs. her alanda ortaya çıkan bir şey mi, yoksa belirli durumlarda mı yaşanıyor?
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen her karanlık ortamda oluşuyor hocam yani fark ediliyor diyim. Yoksa eminim açık renklerde de oluyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forum harbiden garip, monitörün tüketimiyle ilgili yazdığım yorum silinmiş. Kafalar güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Hemen hemen her karanlık ortamda oluşuyor hocam yani fark ediliyor diyim. Yoksa eminim açık renklerde de oluyordur.

Bu resimde artifact olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

Yani bir çok resim ve video sonuçta sıkıştırılıyor ve bu tip kötü etkilere maruz kalabiliyor. Aynı resmi bir başka monitörde deneme şansınız oldu mu?

Misal bu resim ben de benzer şekilde görünüyor; ama bu resmin kendisinden kaynaklı bir problem olabilir.

https://i.hizliresim.com/Md9qyQ.jpg

https://i.hizliresim.com/bBQN2d.jpg

Hani bunun %100 yapılabileceği sağlam bir test yöntemi var mıdır?

"Şu resim hiç sorunsuzdur ve bu tarz bir etki görmemeniz gerekmektedir" diyebileceğiniz; kaynak bir dosya, video, resim var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 11 Ocak 2018; 2:58:28 >

• cybernoid kullanıcısına yanıt
    Şöyle diyim hocam. İlk denediğim resim lenovo ip510 notebook hiçbir banding olmadan gösterdi. Ama o notebook ips ekranlı bu da etken olabilir. İps renk geçişlerinde çok daha başarılı. Ama başka bir arkadaş daha denedi benim monitörü kullanan o da bandingli bir şekilde gördüğünü söyledi.

Bu resimlere de pc ye geçince bakarım hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    O kişi ben miyim? :)

Witcher oynarken de görüyorum çimenlerde gezerken

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Aynen sensin o bak :D

TN olmasından birazda bizim panellerden kaynaklı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.