Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
28
Favori
78.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç kere söylendi ilk mesaja falan eklense mi birçok insan gereksiz yere macun değişiyor,seninkinden de baya toz çıkmış.İzninle Facebook Helios 300 grubunda paylaşıyorum resimleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nila29 N kullanıcısına yanıt
    Hocam grubun linkini paylaş da gelelim biz de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nila29

Kaç kere söylendi ilk mesaja falan eklense mi birçok insan gereksiz yere macun değişiyor,seninkinden de baya toz çıkmış.İzninle Facebook Helios 300 grubunda paylaşıyorum resimleri.
    Tabii paylaş, paylaş da millet laptop'un kendisinde sorun var sanıp bizim çektiğimiz çileyi çekmesin
  • İkilemdeyim, bir bilen lütfen!

Oyunda oynarım arada ama yaş 35 her ortama gitsin istiyorum alacağım dizüstü.
    Gigabyte 15x v8= batarya ömrü ve 4k ekran kalitesiyle almak üzere olduğum bilgisayar.
    Acer triton 500=hala aklımın bir köşesinde duran cihaz.
    Acer helips 300 =al geç paran cebinde kalsın seçeneği.

Ben ultrabook alsam işlem gücü yetersiz kalıyor lazım olduğunda, oyun cihazı alsan fişe takmadan 1-2 saat ömrü var. Aradığıma en yakın notebook'u gigabyte'te buldum.

Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kak-tus3434 -- 5 Temmuz 2019; 15:25:56 >
  • kak-tus3434 K kullanıcısına yanıt
    Ofis ortamında da kullanacaksanız gigabyte daha şık duruyor. Ama param cebimde kalsın derseniz o karar da sizin.

• Helios 300 testlerde tozunu attırıyor fps'lerin 9750 ve 1660ti ile

https://youtu.be/b3E0Niou-i0?t=1090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kak-tus3434 -- 5 Temmuz 2019; 16:17:41 >
  • Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB  1100$

Merhaba. Bios güncellemek için hangisini indirmemiz gerekiyor ?
  • 2019 heliosun türkiyede garantisi var mı?
  • pencilsharpener kullanıcısına yanıt
    yok
  • 2019 versiyonu amazon.comda suan 999 dolar.

• Arkadaşlar cihazına modlu bios kuran yada kurmaya çalışan oldu mu?
  • Birtakım önemli geliştirmeler yaptığım helios 300 cihazımı satıyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-ekstrali-acer-predator-helios-300-gtx1060-6gb-i7-7700hq--140082605
  • Arkadaslar 2019 helios 300 1660 ti modelini almayi dunusuyorum amazonnabd den. Tr ye gelirken gumruge takiliyor mu? Bazi yerlerde yasak oldugunu duydum. Vergiyi odeyerek gecirebiliyor muyuz?

• Ben gecen sene kutusu elimdeyken gümrük memurlarınım önünden geçip gitmiştim bişey dememislerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: maqnet0

Ben gecen sene kutusu elimdeyken gümrük memurlarınım önünden geçip gitmiştim bişey dememislerdi.
    Amazondan mi aldiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 29 Aralık 2019; 12:48:7 >
  • Yurtdisında Amazon dan aldıp ucakda elimde getirmistim. Siz direkt amazondan tr'ye siparisi diyorsaniz onu bilemiyorum.

• helios 300 de wifi bağlanma sorununa bi çözüm bulamıyorum...

bazen 1 2 ay sorunsuz bağlanıyor

bazen ne yaparsam yapayım olmuyor

modemi kapatıp açıyorum bağdaştırıcıyı silip yüklüyorum düzelmiyor...
  • Arkadalar konu başındaki 256 gb ssdli modeli var , nasıl ssd veya hdd ekleyebilirim bu bilgisayara bir ara kablo falan mı gerekli ?
  • Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB  1100$Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB  1100$

Pubg oyun değerleri görseldeki gibi. İşlemci sıcaklığı 95 leri buluyor. Bir bilgisayarcıya fanı temizlemesi ve macunu yenilmesi için götürdüm (ama ne yaptığını görmedim) sonuç aynı. Sizce sorun neden kaynaklanıyor?

• HealthyBody kullanıcısına yanıt
    bu laptopta kronik sorun maalesef işlemci sıcaklığı ve darboğaz. zamanında mx4 macun sürdüm termal padleri değiştirdim 1 hafta 75 derecedeydi sonra yine 95 civarlarına çıktı işlemci ısısı. en iyisi satıp imkan varsa masaüstü toplamak yoksa da çok ısınmayan bir işlemcili laptop bulmak

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.