Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
28
Favori
78.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayrıca tr den ekran için güzel bir panel alabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahbârî -- 9 Temmuz 2018; 15:59:44 >
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    -110mv iyi diyorlar ama daha yuksek oluyorsa deneme yanilma yontemiyle bulabilirsin. benimki mesela en fazla -105 oluyor. aliexpress'den de 120 hz panel bulabilirsin. 80 dolar civari olmasi lazimdi.
  • Arkadaşlar bu ısınma sorunuyla alakalı bir sorum var. Ben bu laptob'u geçtiğimiz yaz Amerika'dan almıştım. Aldığım günden mayıs ayına kadar ısınmayla alakalı bir sorun yaşamadım. Witcher 3 oyununda genellikle 80 derece civarı sıcaklık değerleri alırken şimdi klimalı odada bile 98 derecelere çıkıyorum. Pc'nin termal macununu zalman stg2 ile yeniledim. Sorun hala aynı. Bu arada
    undervolting ile sorunu atlattım fakat yine de klimalı odada bile 98 dereceye çıkması garip geliyor. Bir de pc boştayken sıcaklık değerleri anlık 45'ten 80'e çıkıyor bu sorunu bazen fan hızını arttırdığım an da yaşıyorum. Sorun sizce nedir? (uzun olduğu için kusuruma bakmayın) Teşekkürler
  • Bu konuyu hala takip ediyorum kredi kartı yüzünden alamamış olsam da hala gönlümde ayrı yeri var. Su an 900 dolar en dipte almak isteyenler amazondan alabilir. Ayrıca ısınma sorunu bende olsaydı kesinlikle sıvı metal kullanırdım denerdim en azından. Isınması normal fakat önüne geçilebilir belki bi nebze. Heatpipe lara iletken ped metal yapistirilip daha fazla yüzey alanı elde edildikten sonra belki soğutucu işe yarar. Sadece fikir verdim denemesi size kalmış. Gönül ister ki voltaj düşürmeden de kullanılabilse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcyi alsam mı diyordum ama son yorumlara bakıyorum sıcaklıktan delirmiş millet ...

Galiba hp omen alıcam
  • Selam Arkadaşlar.Helios 300 için 1.19 Bios Güncellemesi Gelmiş Bilginiz olsun.Ve Yükleyen Varsa Ne Gibi Değişiklik var bilgilendirirseniz çok iyi olur.
  • Bu modeli almayı düşünüyorum ama ısınma sorunu büyük bir soru işareti çok sıkıntı yaşatır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam ürün bir gün kendi kendine ses vermemeye başladı bende her türk genci gibi format atarım dedim ve windows 10un kendini formatlama özelliği sayesinde formatladım. Bilgisayar açıldığında ses geliyordu ama bu sefer klavye çalışmıyordu :/ teknik servise vermeyi planlıyorum ne düşünüyorsunuz = tavsiye edermisiniz
  • Beyler aman bilgisayarınızın kıymetini bilin amazondan bile 8.000₺ nin üstüne geliyor şuanda

• Merhaba arkadaşlar helios 300 için 120 hz panel var.Panelleri değiştirsek mi acaba ?
    https://www.youtube.com/watch?v=HoO9q_svwz0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatali99

Selam ürün bir gün kendi kendine ses vermemeye başladı bende her türk genci gibi format atarım dedim ve windows 10un kendini formatlama özelliği sayesinde formatladım. Bilgisayar açıldığında ses geliyordu ama bu sefer klavye çalışmıyordu :/ teknik servise vermeyi planlıyorum ne düşünüyorsunuz = tavsiye edermisiniz
    Sürücülerin hepsini Kurdunuz mu?
  • Herkese merhaba. Bu cihazi amazondan almayi planliyorum. Tek sorum isinma asiri mi ? Denilen kadar fazla mi ? Hala alinabilir cihaz mi ne önerirsiniz ?

• Merhaba arkadaşlar bende Acer perdatör 17 modeli var . PCde sorun yok fakat oyun oynarken batarya tam dolu olduğunda birkaç saatlik oyun sonrasında kendi kendine batarya boşaltılıyor diyor . Oyun oynamasam batarya tam dolu şekilde saatlerce kullanıyorum ve böyle bir hata olmuyor . Nedeni ne olabilir ?

• arkadaşlar merhaba, bir problemim var.
    bilgisayarın ekranını kırdım. sandalyeden, sırt çantası içerisinde düştü.
    helios 300 g3-571qk modeli var elimde.
    ürün amerikadan geldi. türkiyede garantisi yok sanırım o yüzden.
    ekranda hiçbir şey göremiyorum kesik kesik çizgiler çıkıyor yalnızca.

orijinal ürünü nereden alabilirim ve nerelerde değiştirtebilirim?
    ekranı kırılan oldu mu daha önce?
    ne yapmamı tavsiye edersiniz?

teşekkürler
  • eminç E kullanıcısına yanıt
    Ben ekrani aldigimda baska panelle degistirdigim icin orjinal ekran duruyor kenarda dusunurseniz

• Arkadaşlar,

helios 300 predator şubat 2018 amerika amazondan aldım. SSD alacağım. HD candy(SSD takma aparatı) varmı nasıl anlarım? SSD takacağım bunu anlama imkanı var mıdır? yardımınızı rica ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firefoxx -- 21 Kasım 2018; 22:57:8 >
  • firefoxx F kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum ne laptopunuzla ilgili? Isınma sorunu yaşadınız mı ?
    Ben de merak ediyorum. Eğer arıza olursa nerede yaptıracağız orijinal parçalar ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrblithe

Ben de merak ediyorum. Eğer arıza olursa nerede yaptıracağız orijinal parçalar ile?
    ciddi bir sıkıntı bu, hala ekran bulamadım. orijinal LG display de satan bir yer yok. acer servisi aradım fakat fiyat alamadım. servise versem, fazla bir fiyat çekseler yaptırmak istemiyorum dediğimde 70 lira arıza tespit de alırız diyorlar.
    kendim alsam takacağım fakat bulamıyorum.
    garanti kesin geçmiyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.