Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
28
Favori
78.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Manyetizma

bu notebookun diğer bir sorunu ise şarja takılı olmadıgında tam performansta çalısmaması. Bütün ayarları pilde max ayarlamama rağmen çalısmıyorç

örnek vermek gerekirse

cs go da 300fps alırken şarjda
    pilde 60fps alıyor

suan tek yüklü oyun cs go oldugundan, render programlarında ise mecbur şarjda kullandıgımdan örneği hep bu oyun üzerinden veriyorum

bu arada undervoltaj yaptım değerleri açıklayım

otomatik fan kullanımımda
    normal kullanım max 85derece
    -110 voltaj kullanım max 73derece

fan max kullanımda
    normal kullanım max 85derece
    -110 voltaj max 67derece

benchmark testlerinde ise youtubudaki programın testlerinde aynı değerleri aldılar 910 mark puan aldılar

-150voltaja çektiğimde ısıda 2derece oynama varken, mark değeri 860lara düştü

şarjda iken tam performans alamazsınız ... cs go 'da bu kadar fark ettiği normal midir bilemiyorum AMA zamanında gtx580M ile bf3 oynuyordum ve şarjdayken fps iyi değildi , takılmalar-donmalar oluyordu haliyle ....

cs go'da grafik kalitesi bakımında güçlü ise eğer ondan dolayıdır tahminimce

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    eski cs 1.5 gibi geldi bana. Render programlarım başka deneme fırsatım olmadı başka oyunlarda yakında dener onlarlada atarım farkı
  • MiUtek M kullanıcısına yanıt
    1kere yapmak yetiyor, açıp kapatmak bozmuyor olayı, şuan cihaz boşta 45-50derece arası önceden 55-58derece civarıydı. Asıl iş yükte, render alırken işlemcide grafik kartıda %90 üstü ve civarı çalısıyor 75dereceyi geçmedi. min 10 max 20 derece fark oluyor uygulamadan uygulamaya. genelde 14derece oynuyor
  • Merhabalar, bende bu modeli amazondan almak istiyorum lakin yorumlara baktığımda rastgele bazı modellerde klavyenin bazı tuşlarının çalışmadığı ortaya çıkmış. Bu durumda acaba Amazon bize nasıl bir kolaylık sağlar? Laptopu göndermemizi isteyip yeni bir tane yollayabilir mi acaba? Daha öncede Amazonun müşteri memnuniyeti adına yaptıklarını biliyorum ve bizzat yaşadım ama yineden aklımda bir kuşku kaldı doğrusu.
  • Kredi kartınızda dolar ekstresi açtırın. Kartınızdan dolar olarak çeker ve siz güncel kur normalde neyse o kadardan dolar alıp kredi kartı borcunuzu ödersiniz. Öbür türlü en az 100-150TL zarar oluyor bankadan kaynaklı.
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, bu durum nvidia geforce experience üzerindeki bir ayardan kaynaklanıyor olabilir. Kendi laptopumdan örnek vermek gerekirse ayarlar seçeneğinden soldaki menüden oyunları tıklayarak battery boost seçeneğine bakabilirsiniz. Eğer aktifse bataryada kullandığınızda fps değerini 60a sabitlemesi doğal, birde kapatıp denerseniz belki sonuç farklı olabilir.

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB  1100$

• Luaz. kullanıcısına yanıt
    Amazonun bu ürün için sunduğu tek garanti seçeneği 30 gün içinde iade edilmesi. Onun dışında ürünün Türkiye'de garantisi geçmiyor. Acer Türkiye servisi ile daha önceden görüştüğümde ürünün arızalanması durumunda ücret karşılığı tamir edilebileceğini söylemişlerdi. Ama o ücret tabii biraz tuzlu olacaktır.
    Hocam sonradan çıkabilecek arızaları kendim yaptırabilecek yerler biliyorum orası sıkıntı değil benim için, önemli olan cihazı yeni alıp açtığımda bazı tuşlarının çalışmaması gibi sinir bozucu bir durumun yaşanması yada ilk günden arıza çıkarması. 30 günlük geri iadeyi yapıyorlarsa benim içinde bir sıkıntı olmaz gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4889

Bugün hayırlısıyla verdim siparişi. Teslim tarihi olarak 1-8 ağustos diyor.

Amazon vakıfbankın hesap kartını tanımadığı için kredi kartından almak zorunda kaldım. Gerçi henüz kredi kartımda herhangi bir hareket gözükmüyor. Bugün içersinde parayı çekerler diye umuyorum. Bakalım vakıf doları kaçtan çeviricek...

Güncel TL fiyatını bilgi amaçlı buradan paylaşırım.

Hocam Ayrıyetten dolar hesabı açtırdınız mı yoksa direk TL den mi bankanın çevirmesini sağladınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilalmarifet B kullanıcısına yanıt
    Dolar hesabı açmadım. Zaten hesap kartından değil kredi kartını kullandım.

Sipariş sırasında amazon kendi kurunu 3,7 üzerinden hesaplıyor. Bankalar ise günlük kur üzerinden hesaplayacağı için dolar üzerinden siparişi verdim.

• Arkadaşlar konu ile tam olarak alakalı değil ama bu cihazı amazondan alınca türkiyeye geliyormu? bide gümrük vergisi vesaire ne kadar maliyet çıkıyor, Ben amazondan notebook almayı hiç düşünmedim bu güne kadar.
  • ilk sayfayı güncelledim eklememi istediğiniz şeyleri söylerseniz dahada eklerim
  • Luaz. kullanıcısına yanıt
    Forumda izzy76 kullanıcısı var. Düzenli ABD'ye gidip geliyor. Belli bir ücret karşılığı laptop getirebiliyor. İşin güzel tarafı ABD'deyken ürünü alınca ilk kontrolü yapıp ölü piksel, klavye arızası vb. şeyleri kontrol ettirebilirsiniz. Türkiye'ye gelince arızalandığında da yine belli bir ücret karşılığı ABD'ye giderken götürüp ABD garantisi üzerinden tamir ettirebiliyor. Ben onun üzerinden aldım, Ağustosta gelecek inşallah PC. Sanırım Manyetizma Hocam da ona aldırdı. Güvenilir bir kişi, irtibata geçebilirsiniz.
    banada izzet bey getirdi gerçekten iyi biridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

ilk sayfayı güncelledim eklememi istediğiniz şeyleri söylerseniz dahada eklerim

hocam eğer bakabilirseniz şuna bakın

şimdi ekran kötü deniyorya , neyse kendim görmedim bi şey diyemem , ekran panelini değiştirmek için kaç pinli olduğu ( 30 - 40 ) ve hangi tarafta (sol-sağ) pinler olduğunu bilmem gerekiyor

olurda bu cihazı alırsam 120hz 3ms bi ekran bulup takmayı düşünüyorum , oda tahminimce 75-100 dolar arası bi şey

parlak ekranları sevmem gözü yorduğu için ama bu ne kadar koyu onu bilemiyorum işte... Gevurlar incelemelerinde ekranın koyu kaldığını söylüyorlar ki zaten kullanılan panel 30-40 dolarlık bi şey .... Bide sıcaklık testlerinde bi incelemede şuna rastladım adam bu tasarımın daha önce lenovo modelinde kullanıldığını ve yük altında gtx1050 ile başa çıkamadığını yazmış , ee haliyle acerda bu şekilde bi tasarımla cihazı çıkardı.... İki fanında sol tarafta olmasından bahsediyorum ve içindeki heatsink dedikleri borular diğer oyuncu laptoplarına göre sayıca az ....

• quote:

Orijinalden alıntı: MiUtek

Forumda izzy76 kullanıcısı var. Düzenli ABD'ye gidip geliyor. Belli bir ücret karşılığı laptop getirebiliyor. İşin güzel tarafı ABD'deyken ürünü alınca ilk kontrolü yapıp ölü piksel, klavye arızası vb. şeyleri kontrol ettirebilirsiniz. Türkiye'ye gelince arızalandığında da yine belli bir ücret karşılığı ABD'ye giderken götürüp ABD garantisi üzerinden tamir ettirebiliyor. Ben onun üzerinden aldım, Ağustosta gelecek inşallah PC. Sanırım Manyetizma Hocam da ona aldırdı. Güvenilir bir kişi, irtibata geçebilirsiniz.

hocam dediğiniz kullanıcıya baktım, gerçekten işini dürüst yapan birine benziyor ama zaten amazonun kapıma kadar gönderdiği bir ürün için ekstra komisyon vermek istemiyorum. Dediğim gibi Amazon'un kullanıcı memnuniyeti adına yaptıklarını ve hizmetlerini biliyorum. Sanırım yine Amazona güvenmeyi seçeceğim.

• piyasadaki tüm oyunları high acarmı bu laptop ?

Tr garantili gtx1050ti monster almak yerine amazondan bunu almak daha mantıklı değil mi ?

• Helios 300 fiyatına en yakın olan gtx 1050 ti'lı monsterda muhtemelen 8 gb ram, free os (yani işletim sistemi yok), ssd yerine hard disk yada 128 gb ssd vardır. Her halükarda helios 300 avantajlı ve güçlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4889

Helios 300 fiyatına en yakın olan gtx 1050 ti'lı monsterda muhtemelen 8 gb ram, free os (yani işletim sistemi yok), ssd yerine hard disk yada 128 gb ssd vardır. Her halükarda helios 300 avantajlı ve güçlü.

Aynen öyle hocam helios alıyorum

• Asus N552VW satıp üzerine biraz para katarak almayı düşünüyorum.

Tüm yorumları okudum çok ısınıyor gibi duruyor.

Satın alan arkadaşlar memnun mu?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.