Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
28
Favori
78.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu ürünü almayı planlıyorum ama amazondan ürün almak konusunda hiçbir bilgim yok bilen arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı

Ürünü şimdi sipariş vermek istesem herşey dahil ne kadar ödeyeceğim?

Gümrükte takilma sıkıntısı veya aldıktan sonra vergi falan ödüyor muyum?

Son olarak garanti Türkiye de geçerli oluyor mu?

Cevaplayabilirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chun99 C kullanıcısına yanıt
    Ödeme ekranında çıkar ne kadar olduğu

Son fiyatta vergi dahil amazon alıyor senden vergiyi

Yanlış hatırlamıyorsam yabancı pasaporta kaydedince oluyodu anca garanti türkiyede

• chun99 C kullanıcısına yanıt
    1- Son aşamada kargo, vergi dahil kaç lira ödeyeceğiniz gösteriyor sitede. Ödemeyi dolar olarak yapmanızı tavsiye ederim.
    2- Hayır. Gümrük vergisini peşin alıyor site.
    3- Hayır. Ancak çifte vatandaşlık varsa yada tanıdığınız, garantiden faydalanabiliyormuşsunuz. KOnuyu açan arkadaş ilk sayfada bu durumdan bahsetmiş.
  • arkadaşlar sayfalara bakındım ama göremedim herhangi bir sorun ile karşılaşıp geri iade eden oldu mu? acer vx15 i alacaktım ebrardan ama bu konuya denk gelince vazgectim aynı ucret ile bu laptop daha iyi geldi hem de ips ekran sanırım bu laptop o da cezbediyor. Kronik bir sorun var mı genel olarak okudum ama bulamadım
  • Benim kargoda istanbula ulaşmış 24 kasımda sipariş vermiştim yarın teslim edilecek bir aksilik olmaz ise Gaziantep'te aramex şubesinde varmış kendileri getirir artık sabırsızlıkla bekliyorum.

• batuhangk kullanıcısına yanıt
    Masaüstü işlemcileri Laptoplarda sıkıntı birde K serisi ise tam sakat yani Laptopun ayrı bi soğutma sistemi olması lazım

• Ozan4370 kullanıcısına yanıt
    Valla adamlar öyle yapmış ama laptop ta 4.7 ghz ilk defa gördüm

• Sevgili Halkbank haftasonu yaptığım alışverişi haftaiçi kurundan hesaplayıp çekmiş

• Tabi dolar düşmek için ozanın bilgisayarı almasını beklemiş

• Taşınabilir ssd ve su geçirmez sırt çantası almak istiyorum önerisi olan var mı ?

• Bugün gittigidiyorda indirim var. Şu bilgisayar gözüme çarptı:

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-rog-gl703vm-gc035-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-6gb-gtx1060-17-3-freedos-316525925

Acaba Amazon'un fiyatı 899$ civarına çekmesini mi bekleyeyim yada Hepsiburada'nın 17,3'' modelini kara cumada olduğu gibi 5679TL civarına çekmesini mi bekleyeyim?

Amazon noel indirimi yapabilir. Yurtiçinde de yılbaşı indirimleri gelebilir diye bekleme niyetim de var. Ne yapsam bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Bugün gittigidiyorda indirim var. Şu bilgisayar gözüme çarptı:

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-rog-gl703vm-gc035-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-6gb-gtx1060-17-3-freedos-316525925

Acaba Amazon'un fiyatı 899$ civarına çekmesini mi bekleyeyim yada Hepsiburada'nın 17,3'' modelini kara cumada olduğu gibi 5679TL civarına çekmesini mi bekleyeyim?

Amazon noel indirimi yapabilir. Yurtiçinde de yılbaşı indirimleri gelebilir diye bekleme niyetim de var. Ne yapsam bilemedim

hocam asusun bu ürününde ısınma olunca işlemci be ekran kartı frekans düşürüp oyunlarda kasmaya ve droplara neden oluyormuş

ben denemedim ama bu risk göze alınmaz

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum, başlıktaki mesajlarından anladığım kadarıyla sen de benim gibi son noktayı koyma konusunda çekimsersin. Bahsettiğin cihazın fiyatı 6500 civarı indirimli haliyle ve helios 300 den farkı 17" ve extra 1 tb hdd si olması. Bu farklar yanında 2 yıl tr garantisi de var tabi. Tüm bu extraları göz önüne alıp yaklaşık 1800 tl fazladan ödeyerek sahip olmak senin tercihin ancak bana sorarsan bu farklar %50 fiyat farkına değecek farklar değil. Helios 300 kapıya teslim fiyat şuan 4650 tl (1209$)

Ben uzun süre aşağıdaki cihazı almayı düşündüm eğer helios 300 sipariş etmeden bu 200 tl indirim denk gelseydi aşağıdaki cihazı belki sipariş etmiştim. Lakin extra 8 gb ram ve 1050 yerinde 1060 bunlarla birlikte win10 benim için 750 tl fark vermeye değer göründü ve helios 300 sipariş ettim. Umarım karar vermende faydam olur. Sağlıcakla kal.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-gl553vd-dm066-i7-7700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050-15-6-freedos-316181365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmazo -- 6 Aralık 2017; 18:41:44 >

• 27 Kasımda sipariş verdiğim bilgisayar Amazonda söylediği gibi tam olarak 6 Aralık'ta teslim edildi. İçinde hdd koyma aparatı hazır olarak geldi. Eylül 2017 üretimi. Sanırım artık tüm siparişlerde hdd takma kısmı takılı olarak geliyor.
  • mad ferret M kullanıcısına yanıt
    Uretim zamani nerede yaziyor?

• iamtherealappa kullanıcısına yanıt
    Altındaki siyah etikette.
  • Bundan çekiniyordum açıkçası. Fanların biri 8mm diğeri 4mm. Yeterli soğutmayı sağlar mı acaba diye düşünüyordum. Demekki yeterli değil.

Amazon yada hepsiburadanın eski fiyata çekmesini bekleyeceğim
  • arkadaslar wın 10 yuklu olarak gelen bu makınaya yenıden wın kurmak ıstedıgımızde nasıl yapılıyor yanında gelen dvd vs yok restore secenegne nerden ulasılıyor bılgınız varmı
  • Merhaba.Ürünü black friday ile aldım.Ancak Aramex'te durum hala "record created" olarak görünüyor.Hiçbir güncel bilgi yok.Acaba bir sorun olabilir mi?

• Yeni fiyat hayırlı olsun bitmek üzere yetişin

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.