Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
28
Favori
78.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yokmu çevrende güvenilir amazon kullanan biri parayı onun hesabına at o senin adına alsın.
  • Arkadaşlar ben laptopu iade etmeyi düşünüyorum.5 ekimde geldi ürün elime.Fan sesi oyun oynarken gürültülü ve isık sızması var. Tabi bunlar normal şeyler basit oyunlar değil oynadıklarım.Amazon ücretini vergisiyle birliktemi yatırır.1268 dolara almıştım.sizlerin fikrini almak istedim.
  • Amazon gönderirken verdiğin kargo parası da dahil olmak üzere tüm paranı bugünün kuru ile yatiracaktir . Bu fiyata daha iyisini bulamazsınız bence iade etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptanhulk kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, aynı sorunu bende yaşadım. Yapman gereken şey hesap özetini Ingilizce ya da Türkçe farketmeksizin söylenilen numaraya faxlaman (harcama bilgilerini gizleyebilirsin.) Bir kaç iş günü içerisinde açılacaktır. Fax için hellofax sitesini kullanabilirsin. Adını soyadını,amazonda kullandığın mail adresini ve varsa istenilen diğer bilgileri ekstrenin üzerine yazacaksın. Bu sorunu yaşama sebebin ise fatura adresinin kredi kartının ekstresinde yazan adresle uyuşmaması. (Shipping adresin ile aynı adresi seçmiş olabilirsin.) Geçmiş olsun.
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dediğim fan gürültüsü ve ısınması yüksek Işık sızmalarıda fazla ama performansı gercektdn cok iyi

• Wifi ile ilgili bende ilk aldığım da sorun yaşamıştım ya hiç görmüyordu yada bir süre sonra kopup bir daha hiç bağlanmıyordu modemin ayarlardan ağın adını kanalını ve şifreyi değiştirdim şuan bi sıkıntı yok lak bağlanıyor nedenini de anlamadım ama şuan sorunsuz not pc yi alınca ilk iş tüm bios update lerini yapmıştım bi deneyin bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar.

Cihazla 2 ayımızı doldurduk.

Isınmayla ilgili kafasında soru işareti olanlara yazıyorum;

Ağustos sıcağında ciddi sıcaklıklara ulaşan cihaz (80-85derece), ekim serinliğinde ise gayet makul seviyelere düştü.

• agustus_cu kullanıcısına yanıt
    Yurt odasında olduğum için malesef böyle bir imkanım yok. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum, en kötü bir usb wi-fi adaptörü alıp takacağım, enerjim kalmadı gönderip değiştirecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3u4k

Yurt odasında olduğum için malesef böyle bir imkanım yok. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum, en kötü bir usb wi-fi adaptörü alıp takacağım, enerjim kalmadı gönderip değiştirecek :)

Xiaomi wifi repeater i tavsiye ederim 5 10 dolara sorununu çözecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 20 Ekim 2017; 20:26:31 >
  • Merhaba arkadaşlar monster 9.2.2 modeline karar vermişken bu konuyu gördüm ve kafam tamamen karıştı. 1060 ekran akrtı olması ve fiyat olarakta uyguna gelmesi aklımı çeliyor. Ancak garanti konusu ve genelinde yaşanan sorunlar kafamı karıştırıyor. Sizce bu ürün nasıldır alınır mı?
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bu ürün alınır. Türkiye deki fiyatı 7000 tl ürün çok güzel bende ışık sızması ve wifi problemi çıkmadı tek problem 2. har disk için kablo çıkmamasıydı onuda artık Acer Türkiye ücretsiz temin ediyor bence bir sıkıntı yok zaten ilk 1 ay geri iade edebiliyorsun veyahut değişim talep edersin bir sorunla karşılaşırsan onun için bence bu fiyata alabileceğin en der cihazlardan.
  • tiresome T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bu ışık sızması olayını gördüm ama tam olarak nedir anlayamadım yani konudaki resimleride gördüm ama oluşmadı kafamda. Garanti ve aparat olayını acere mail attım, yani Türk vatandaşına garanti yok demek mantıksız ve adaletsiz diye düşünüyorum.
  • quote:

Kardeşim, aynı sorunu bende yaşadım. Yapman gereken şey hesap özetini Ingilizce ya da Türkçe farketmeksizin söylenilen numaraya faxlaman (harcama bilgilerini gizleyebilirsin.) Bir kaç iş günü içerisinde açılacaktır. Fax için hellofax sitesini kullanabilirsin. Adını soyadını,amazonda kullandığın mail adresini ve varsa istenilen diğer bilgileri ekstrenin üzerine yazacaksın. Bu sorunu yaşama sebebin ise fatura adresinin kredi kartının ekstresinde yazan adresle uyuşmaması. (Shipping adresin ile aynı adresi seçmiş olabilirsin.) Geçmiş olsun.

Eyvallah Amazon live chat görevlisi Türkçe gönderebilirsiniz demedi 7 kere farklı görevli ile görüştüm bi çözüm bulmadılar hepsi aynı işlemi yaptı.Türkçe faxlıyorum yarın :)

Dipçe: Banka ile 4-5 kere görüştüm shipping adresi ile hesap ekstre adresi aynı :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanhulk -- 22 Ekim 2017; 1:18:55 >

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    aslında acer global a toplu mail atsak güzel bir ingilizce metin ile o sorun da çözülür gibi duruyor. ışık sızması ekran karanlıkken bazı kesimlerin daha aydınlık olması normal kullanırken belli olmaz ama siyah bir video açarsın o zaman ışık sızması belli olur.
  • tiresome T kullanıcısına yanıt
    Fiyat olayını sordum bir şey yapamayız dediler, önümüzdeki ay 21 i gibi black friday var. Büyük ihtimalle ay başından itibaren ufak ufak indirimlere başlarlar. Takip edip o şekilde alabilirim belki, 900 dolar ile 1050 dolar arasında gümrük vergisinide koyunca baya fark oluyor.

Garanti için aslında tüketici heyeti dahi çözer işi, sonuçta ortada bir hak varsa bu sana bana diye ayrım yapılamaz. İş uzar biraz ama yine çözülür diye düşünüyorum. Fiyatta bir şey yapsalardı bu hafta alabilirdim ama bekleyeceğim mecburen.

• Kolay gelsin tavsiye üzerine bu notebook baktım güzel görünüyor. Amerikadan gelen tanidik var. Alıp onla getirticem. Sizce 11.11 de indirim olabilirmi bekliyeyimmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Kolay gelsin tavsiye üzerine bu notebook baktım güzel görünüyor. Amerikadan gelen tanidik var. Alıp onla getirticem. Sizce 11.11 de indirim olabilirmi bekliyeyimmi.

+1 11.11 de amazonda indirim olur mu?
  • Tanıdık varsa en azından gümrük de alınan yüzde 20 den kurtulursun cihaz sana 1000 dolar gibi bir fiyat a gelir bence gayet uygun

• demirdemirel kullanıcısına yanıt
    Black friday de geliyor, bende umutluyum ama bakalım...

Birde garanti olayı var, yani 1 sene bile olsa garantisi olsa iyi olur o da yok.
  • quote:

Arkadaşlar ürünü yenilememe rağmen aynı wi-fi sorununu yaşıyorum. Ilgınç bir şekilde bir kaç saat kullanımdan sonra kendiliğinden kapanıyor ve tekrar açıldığında farklı frekanslarda ağlar buluyor. (Ben böyle düşünüyorum çünkü telefonum görmüyor bile bulduğu ağı)
    Bıos güncel, Driver güncel, güç ayarları full performansa ayarlı.
    Donanımsal olacağını düşündüğümden aynısından bir adet daha yan yana kullandım, oda aynı sorunu yapıyor. Routerda sorun yok oda arkadaşım ve telefonum kesintisiz bağlı
    Nedir bunun derdi ? Uzerinde MIMO teknolojisi var, benim bilmediğim bir ayarı mı var ?

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB  1100$

Arkadaşlar hala sorunuma çözüm arıyorum. Acer modem ve wi-fi kartımın uyumlu olmadığını söyledi ama nedense hemen hemen her yerde kafasına göre çalışıyor, çalışmayı durduruyor. Bi fikri olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.