Şimdi Ara

ACER PREDATOR 7700HQ -16GB-1TB+256 SSD-17.3'-GTX1060

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACER PREDATOR 7700HQ -16GB-1TB+256 SSD-17.3"-GTX1060 ACER PREDATOR 7700HQ -16GB-1TB+256 SSD-17.3"-GTX1060 ACER PREDATOR 7700HQ -16GB-1TB+256 SSD-17.3"-GTX1060

İşlemci Özellikleri
    İşlemci Ön Bellek 6 MB
    İşlemci Markası Intel
    Bilgi
    İşlemci Teknolojisi Intel Core i7
    İşlemci Hızı 2.8 GHz Turbo ile 3.8 GHz
    İşlemci Numarası 7700HQ
    Ram Özellikleri
    RAM Kapasitesi 16 GB
    RAM Tipi DDR4
    Ekran Özellikleri
    Ekran Boyu 17.3 inch
    Çözünürlük 1920 x 1080
    Ekran kartı
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız
    Ekran Kartı Hafızası 6 GB
    HDD Özellikleri
    Disk Kapasitesi 1 TB HDD + 256 GB SSD
    Bilgi
    Disk Türü M2 sata SSD
    Grafik Kart
    Grafik Chipseti Markası NVIDIA
    Bilgi
    Ekran Kartı Chipseti GTX 1060
    Hafıza Bus Hızı
    Optik Sürücü Yok
    Bilgi
    Bağlantı Özellikleri
    USB 3.1 Var
    Bilgi
    HDMI Var
    Bilgi
    USB 3.0 Var
    Bilgi
    Thunderbolt 3 Var
    Bilgi
    SD Kart Yuvası Var
    USB TYPE-C Var
    Ekran Özellikleri
    Full HD Var
    IPS Var
    Kasa
    Ağırlık 4,23 Kg.
    Diğer
    İşletim Sistemi Windows 10
    Genel Özellikler
    Menşei Çin
    Garanti 24
    Renk Siyah
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-17-3-gtx1060-6gb-w10.html

Ürün şu anda 7100 civarı satılıyor yalnız kdv indirimleri sırasında 6100 liraya düşüyor eksileri ekranda G-Sync olmaması ve ağır oluşu ama başka bir açıdan bakılırsa daha ucuz ve serin çalışması artı olarak değişebilir.

• sizde ürünle ilgili yorumlarınızı düşüncelerinizi sizin ulaşabildiğiniz bilgileri buradan paylaşırsanız yaz tatili öncesi benim gibi oyuncu laptopu alacak kişilere karar vermede destek olursunuz.

şahsen ACER PREDATOR 7700HQ -16GB-1TB+256 SSD-17.3"-GTX1060 yada Acer Aspire V17 Nitro BE VN7-793 yurt dışında satışta olan bayramdan önce Türkiyede şatışa çıkması halinde daha hafif olaması nedeniyle tabi :-) birde ASUS GL702VM GTX 1060 lı model arasından bir tercih yapıcam asusda kdv indirimiyle 6800 liraya düşüyor bunda G-Sync var yalnız ısınma sorunu var diyorlar üçünden birini seçeceğim artık sizinde önerileriniz varsa lütfen paylaşalım.
  • Aynısının 6700 ünü aldım çok güzel indirim vardı 1241 e geldi. Ama daha açmadım akşam açarım.

Bu makinelerde g-sync var yok değil. Ayrcıxa ekran 60 değil 75hz.

Ağır olmasına olacak tabi hafif istiyorsan acer ona göre de pc yapıyor bende acer aspire var 13 inç gayet hafif.

Akşam deneyimlerimi yazarım soruların varsa sorabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu makineyi vatandan kdv indirimi varken aldim. Fiyatina göre çok iyi makineydi. Lakin şansıma alet bozuk çıktı. 17.3 " modelini gtx1060 olan 6110 tl ye almıştım. 2 tane sıfır kapalı kutu açıldı ikisinde de klavyenin tuşlarının yarısı çalışmıyor. Para iadesi aldım hevesimde kursağımda kaldı. Alıp kullanan var mı bu aleti? Bana ilk gelen partide sorun var gibi geldi. 2 de 2 ayni sorun olmasi hiç normal değil. Makinede gsync var eski modellerinde harici gysnc li ekran varsa oluyordu. Bu yeni seride de dahili gysnc var. Boşta nvm sdd slotu da var. Sıcaklıklar vs testlere göre çok iyi. Bunun 17.3 1070 olsa onu alacaktım gtx 1070 li 15.6 var sadece. Gelirse bakarım alet bozuk çıkınca indirimi de kaçırmış oldum. :(

• One Shot One Kill kullanıcısına yanıt
    Ben sana uzun bi mesaj yazmıştım gitmemiş 6. Nesil işlemcili 1060 lı predator bende aldım 1241 e aldım üstüne 100 dolar da american express statement kredi verdi 1141 e geldi alet resmen bedava . Ama kocaman 2 tane ışık süzmesi vardı geri gönderim dedim yenisini yollayin önce tamam dediler sonra stock tükendi dediler paramı geri verdiler. 7. Nesil de de stock bitmişti bugun geldi ama amex ten 100 dolar indirimi kaybetmediğim için 1400 e aldm 1300 e geldi yine fena değil sayılır 7. Nesil i7 ve 1060 için inş bunda sıkıntı çıkmaz

• Hocam bendeki de 6700 hq lusu 128 gb ssd gtx 1060 olani. G9 oluyor sanirim bu modeli. Kullanan cok az galiba baya sessiz bir forum olmuş oysaki cok uygun fiyatlara satiliyor neden böyle anlamadım. Hellios 300 de isi problemi var diyen cok ama yine de en cok o kullaniliyor bu laptop niye arada kalmis acaba.

• Ssd hızı baya yavas eski teknoloji bendekinin. Ssd yı sokmeden nvme ssd takma sansimiz var mi su 300 okuma yazma hizi olanlardan? Bir de tek tus recovery olayı var mi ki bunlarda 😀

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.