Şimdi Ara

Acer One A150L Carrefour'da 475 TL - 12 Taksit (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: alexxson

Bugün izmit Carrefourda 440.TL idi Yanlış Bilgilendirme olmasın.

Hocam stok var mıydı peki? Alıp forumdan isteyene yollasaydın ya. Mesela bana...
  • Eğer fiyat cidden 440 TL'ye düştü ise. Bence süper bir fırsat!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Ankara'daki Carrefour'lara bakan-soran oldu mu?

soru tekrar
  • quote:

Orjinalden alıntı: asiriklasik

quote:

Orjinalden alıntı: positroN

Acer One A150L Carrefour'da 475 TL - 12 Taksit

görüldüğü gibi bu netbook bilgisayarlarda dvd sürücü olması imkansız. sürücüyü koyduğum yerde kablosuz ağ kartı, güney+kuzey köprüsü+ram+ssd var. touchpad zaten iptal ve monitör çıkışı, hafıza kartı okuyucu gibi şeyleri saymaya gerek yok.
    belki mühendislik örneği olarak çok kasarlarsa yapabilirler. işlemciyi kuzey güney köprüsünü bir tek çipe sıkıştırırlar, touchpad yerine ibmlerdeki kırmızı çubktan koyarlar, ram ve ssd entegre olur, hoparörler mono olur ve bilgisayar 3-4 santim büyüyebilir. şu an böyle bir teknoloji yok. zaten adamlar maliyetten kısmak için klavyenin metal kısmını bile heatsink gibi kullanmışlar. aslında fan falan boşa çalışıyor denilebilir. bunu yapsa yapsa sony yapar o da kim bilir ne kadar olur.
    ayrıca sürücü olması çok gereksiz. linux+windows usb'den çok rahat kuruluyor. film izlerim müzik dinlerim diyen varsa beri gelsin. kaç kişi artık dvd film, cd albüm alıp da dinliyor? her türlü program, sürücü, film vs nette mevcut. zaten tek bilgisayar olarak kullanılacak bir şey değil.
    mobil kullanım için tasarlandığından hem ağırlığa hem pil süresine olumsuz etkisi olur. maliyeti ve boyutları arttırır.

bazı firmalar 12" ve dvd sürücülü olanları çıkartmak istiyor belki çıkartan olmuştur. 700,800 dolar gibi fiyatlar isteyecekleri belli. bu paraya çok güzel core2duo 12" laptoplar var zaten. kim gidip aynı paraya atom işlemcili alır ki? böyle bir şey almak isteyen varsa bulabildiği en ucuz bilgisayarı alsın böylesi çok daha mantıklı.

SONY 3 SENE ÖNCE YAPMIŞTI ZATEN.11.1 İNÇ ULV İŞLEMCİLİ DAHİLİ CD SÜRÜCÜLÜ BİLGİSAYARLARI VAR SADECE 1.2 KG.OLMAYACAK ŞEY DEĞİL SADECE MALİYETLİ.

Acer One A150L Carrefour'da 475 TL - 12 Taksit

http://www.donanimhaber.com/Optik_suruculu_netbook_Japonyada_satisa_sunuldu-12640.htm

• Ankara Batıkent Carrefour'da belirtilen indirim bulunmamaktadır. Gittim gördüm boş döndüm
  • Tekirdağ carrefourda bulunmakta, bilginize... hediye çeki ile birlikte
  • tekirdagda lacivert yok bugun bduzu bayrampasa ve istinye olmak uzere hepsini gezdim ellerinde acer nerbooka dair hicbir model yok bırakın kampanyayı
  • rengi yüzünden almıyorsanız bişey diyemem
  • Bu Carrefour'un yaptığını anlamak mümkün değil. Yapacaklarsa, neden bu promosyonu adam gibi tüm mağazalarında yapmıyorlar.
  • bende yarın vakit bulursam bakınıcam carrefour,teknosa,bimeks maltepe taraflarinda
  • Batıkent ve Cepa Carrefour'da bulunmamakta bu indirim..
  • istanbul anadolu yakasında gören bilen varmı 440 tl ye
  • Dun Acibadem ve Kozyatağı Carrefour'daydim. Ikisinde de fiyat 599 YTL idi. Umraniye ve Maltepe'deki fiyatlari bilen arkadaslar bizimle paylasabilirse iyi olur.
  • ankarada gören bilen varmı ben 2 carfura baktım böle bişey yoktu
  • batıkentte yok diye yazmıştım fiyatı 590. yalnız hediye çeki veriyorlar 60 tl değerinde 530 a geliyo.
    ama 475 440 lık fiyat görmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: forcsf

Dun Acibadem ve Kozyatağı Carrefour'daydim. Ikisinde de fiyat 599 YTL idi. Umraniye ve Maltepe'deki fiyatlari bilen arkadaslar bizimle paylasabilirse iyi olur.

Ümraniye'de de 599.
  • cihazı 500 den aşagı veren varmı yarın alıcam herhangi bi yer varmı istanbulda
  • quote:

Orjinalden alıntı: nettlemarten

cihazı 500 den aşagı veren varmı yarın alıcam herhangi bi yer varmı istanbulda

iyi hortlatmışsınız konuyu , mesaj tarihlerine bakarsanız son mesaj 20 gün önce , o fiyattan satılmıyor artık hiç bir yerde .Baya geç kalmışsınız
  • ben zaten şu anda varmı bilenler bu fiyattan diye sordum

konunun 20 gun once oldugunu gordum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.