Şimdi Ara

acer one 722 , karman çorman izlenimler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
10.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uykusuz27

bu arada procces exp. yükledim ama hangi program sisteme yük bindiriyor anlamadım. sen hangi programları sildin

process explorer dan ,ram ve ıslemcıye hangı arka programlar yuk bındırıyor tespıt et ,daha sonra auslogıcs boost speed dıye bır program var onu ındır .

bu program ılgılı sıstem kasıcı servıslerı kapatıyor.
  • bende de aynı aletten var ama çözünürlüğü 1024x600 değil benimki 1366x768
  • bu arada şarjı en az 5 6 saat gidiyor aletten çok memnunum sorusu olan varsa sorabilir

işlemcinin 1 gözükmesi de şu:
    işlemcimiz turbo core açıkken 1.33 normalde zaten 1ghz :) yani hafif bi overclock gibi birşey yapmış oluyorsunuz 1.33 için
  • bende bu çift parmakla yapılan mouse pad kontrolleri çalışmıyor ne yapmam gerek. bir de xp yükleyecem ne dersiniz
  • ayrıca fan sesi fazla gibi sizde durum nedir
  • bende fan sesı pek yok hatta duydum mu sımdıye kadar hatırlamıyorum ,

sunu rahatlıkla soyeleyebılırım kı xp sp3 bu bılgısayarı ucurur , kım ne derse desın xp en hızlı ısletım sıstemı hele hele pro !!!!
  • multitouch için touchpadin driverının kurulu olması gerekir. o olmadan çalışmaz.

fan sesi hiç yok. hatta açık mı kapalı mı anlaşılmıyor bile. ses varsa servise gösterin.
  • Windows XP SP3 kurdum fakat ciddi bir driver problemim var şu an. Acer'in sitesinde sadece WIN7 sürücüleri var. Ordan burdan birkaç şey indirdim ama sonuç genel anlamda olumsuz. Rica etsem bir arkadaş XP için gerekli driverların linkini verebilir mi ya da herhangi bir yere upload edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stratox

Windows XP SP3 kurdum fakat ciddi bir driver problemim var şu an. Acer'in sitesinde sadece WIN7 sürücüleri var. Ordan burdan birkaç şey indirdim ama sonuç genel anlamda olumsuz. Rica etsem bir arkadaş XP için gerekli driverların linkini verebilir mi ya da herhangi bir yere upload edebilir mi?

apu -cpu ve gpu -için :http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx sağ taraftaki listeden xp os secmeyı unutma.

aceleyle yazdım bunu ,diğerleri ıcın google a bakıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

quote:

Windows XP SP3 kurdum fakat ciddi bir driver problemim var şu an. Acer'in sitesinde sadece WIN7 sürücüleri var. Ordan burdan birkaç şey indirdim ama sonuç genel anlamda olumsuz. Rica etsem bir arkadaş XP için gerekli driverların linkini verebilir mi ya da herhangi bir yere upload edebilir mi?

apu -cpu ve gpu -için :http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx sağ taraftaki listeden xp os secmeyı unutma.

tamam hocam, indiriyorum bakalım. şunları bir derleyip toplamak lazım bitince. işin içinden çıkamazsam ubuntu ya geri dönücem ama ne yazık ki xp lazım oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

quote:

tamam hocam, indiriyorum bakalım. şunları bir derleyip toplamak lazım bitince. işin içinden çıkamazsam ubuntu ya geri dönücem ama ne yazık ki xp lazım oldu.

wireless olayı sıkıntılı biraz.. bulamadım.

• bilgiler için teşekkürler.
  • merhabalar,
    bende dün electro world dan 749 tl ye acer one 722 aldım. diğer teknoloji marketlerde bu modelden bulamadım bi tek dartyde 800 tlye vardı.
    sadece film izlemek, nete girmek için kullanacağım. onun için pc de yapmam gereken ayarlar varmıdır? kasma donma vs. olurmu?
    yardımlarınızı rica ederim arkadaşlar :)
  • arkadaşlar----ıpad alacağım....2...elde olabilir....sıfırda...
    bu konuda hiç bilgimde yok....einde satmak üzere ıpad olanlar
    ve ıpad konusunda bilgisi olanlar...çağrı atarsanız çok sevinirim
    543 3340000....saygılar....
  • HP nin E330 işlemcili Netbooku 852 lira Darty de. Acer AO 722 de 640 lira. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Aradaki ekran çözünürlülük farkı çok önemli mi sizce?
  • hp yi al
  • 800 liraya HP yi aldım. Bu arada Teknosa da AO722 , 636 lira ve çözünürlülük 1366-768.Bügün gördüm.
  • dün teknosadan 499 tlye samsung netbook almaya gitmiştim fakat hemen bitince baktımki acer da da indirim var burdaki izlenimlere de dayanarak hem hdmi çıkışı olması, hem 11.6 ekranın 10.1 ekrandan daha kullanışlı olması, hem de harddiskinin 500 gb olması nedeniyle acer ao722yi tercih ettim. ilk izlenimlerim olumlu tabi diğer notebookum i5 işlemcili olunca ona alışınca biraz yavaş geldi ama tabiki de netbook için gayet tatmin edici 636 tl bence iyi fiyat hala devam ediyorsa almanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow22

800 liraya HP yi aldım. Bu arada Teknosa da AO722 , 636 lira ve çözünürlülük 1366-768.Bügün gördüm.

hp kesinlikle daha iyi bunu tartışmak anlamsız ama işte eğer tek bilgisayarın olmayacaksa netbook için 800-900tl çok geliyor bana ama tek bilgisayarınsa herşeyi biraz da yapabileceğin hp yi almak çok iyi tercih olmuş güle güle kullanın
  • acer ao722min windows puanları
    işlemci 3.2
    RAM 5
    grafik 4.1
    oyun grafik 5.5
    sabit disk 5.8

görüldüğü gibi işlemci de biraz atom 570in altında kalsada diğer değerler çok daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.