Şimdi Ara

ACER Nitro VG270Ubmiipx Alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
7.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: VR_27

Monitör yine indirime girmiş bilginiz olsun hocam
    :)

Şu monitör nasıl peki ? Yaklaşık 465 lira fark var ancak 144 HZ VA Panel Kavisli ve Samsung.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-lc27jg54qqmxuf-27-144hz-display-hdmi-2k-qhd-freesync-cercevesiz-curved-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000K2I2O?magaza=Hepsiburada

• başlıkta yazan ips modelde 1 ms nasıldır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

başlıkta yazan ips modelde 1 ms nasıldır acaba?
    Vrb ile sağlıyor,gtg sürelerini baz al

https://www.blurbusters.com/faq/motion-blur-reduction/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 19 Temmuz 2019; 16:34:40 >
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    1080p 144hz kullanıcısı biriyim. 144fps aldıgım bir oyundan artık zevk alamıyorum çok hızlı çok aşırı canlı hiç sinematik bir güzelliği yok gibi bir tribe girdim bikaç gündür. Hemde ekran kartımı yükselteceğime 75fps de takılı kalırım 3 yıl daha idare ederim GTX1080 ekran kartımı.

Şimdi asıl sorum şu lütfen bilenler de cevaplasın. IPS panel 1ms olmasına rağmen niye oyunlar için uygun değil deniyor ? VSYNC açıcam orasını anladım ama başka sebeb nedir ?
  • arda505 kullanıcısına yanıt
    VRB ile sağlıyor derken bunu bizmi ayarlamamız gerekiyor özel bir program veya menüden ?
  • Monitörü hala kullanıyormusunuz ?

ekranda hiç ışık sızmaları yada telefonlarda olduğu gibi bir görüntü dakikalarca sabit kaldıgında orada hayaletini bırakıyor gibi şeyler yapıyormu ?
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Strobing ile sağlıyor yani,evet vrb açılıp kapanabilir osd üzerinden ayarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 31 Ekim 2019; 9:16:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda505 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir özellik varken neden kapatılsın? Sürekli olarak açık durmanın bir zararı yda handikapımı var? ve hayalet gibi iz bırakma yada ışık süzmeleri varmı bu monitörde pişman olmam dimi ?
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Strobingin dezavantajları var ama panelden panele değişir bu sorunlar burayı okumanızı tavsiye ederim

https://www.tftcentral.co.uk/articles/motion_blur.htm#disadvantages

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 1 Kasım 2019; 1:18:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitörü alıp memnun olmayan var mı? Development ve Ps4 Slim için almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Ben bu monitöri aldım ama HZ olayı gerçekten benim için sıkıntıymış. 1ms olayı vrb ile oluyor. aksiyon oyunları sevenler için yanlış bir monitör.
    Motion blur açık gibi yani sanki biraz.

Alalı 2 - 3 hafta oluyor ilana koyabilirim her an. Olurda arayan isteyen olursa PM atsın belki anlaşırız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.