Şimdi Ara

Acer Nitro Dizüstü Bilgisayar, 15.6' FHD, Intel Core i5 9300H, 8GB RAM, 1TB + 128GB SSD, GTX1650 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
11.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stokları yavaş yavaş bırakıyorlar uygun fiyatlı olduğu için muhtemelen. Ben müşteri hizmetlerini aradım stokları kontrol edin 20 şer adet konuyor genelde dedi. Sayfayı saat başı yeniledim ve denk getirdim

Hepsiburada da 6500₺ fiyatı var Amazon da 5200₺ anormal fiyat gibi duruyor ama cihaz gelince bakacağız inşallah
  • Evet bende öyle düşündüm ama alt kasası tek parça o yüzden önermiyoruz filan dedi. 6-7 vida var alt tarafı. Yine cihaz gelince arayıp sorarım. Duruma göre kargoyla git gel yapacak cihazlar yada kendimiz takacağız.
  • Leziak kullanıcısına yanıt
    ben vatan bilgisayarda çalışıyorum, iki cihazıda iyi biliyorum. Acer her türlü üstün. Hele ki fanları, soğutması süper. Asus gereksiz pahalı marka, hatta marka temsilcilerine bunu söylediğimde evet öyleyiz diyorlar. Teknoloji üreten firma oldukları için fiyatları yüksekmiş. 1k nız cebinizde kalsın
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Denk getirdim demissiniz. Dün için mı bugün için tekrar stok mu eklediler acaba onu mu denk getirdiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    Evet hocam daha önce takip ediyordum sürekli stok bitiyor yenisi geliyor. Bitmeden önce "daha fazla ürün gelecek" dediğinde geliyor yani bir iki gün takipte kalın.
    Şikayetvar’da servis ile ilgili abuk subuk şeyler yazmışlar, cihazın içinden parça eksilmiş değişmiş vs. Ben aldığım yer böyle söyleyince önceki mesajımda attığım RAMi kendim alıp taktım. Garantilik bir durum olmaz inşallah ama problem yaparlarsa hakkımı her mecrada aramaya çalışırım, napalım.

Teşekürler...gercekten f/p urunu görünüyor piyasada ozelliklerine göre en iyi fiyat

• Aynen hocam aslında bende göndermek istemiyorum da bakalım güvenlik bandı yoksa kendimiz açarız.

@Çaylak52 Evet hocam bayadır araştırıyoum yok dahası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 4 Nisan 2020; 13:53:38 >
    Güvenlik bandı yoktu benim bilgisayarda

• Arkadaşkar merhaba bende bu cihazı sipariş ettim az önce stokta 1 tane vardı. Ben kurulum işinden anlamam . daha önce aldığım bilgisayarları hep kurulu bi şekilde almıştım mağazalardan. Ben kurulumunu yapabilirmiyim . basitmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıp taktınız mı hocam direk siz. sıkıntı olmaz o zaman gelsin de bi bakalım nasılmış.
  • cihazı alanlar
    garantisi bozdan mı? tekra mı? hangi firma?
  • Bu PC ye kurulum yaparken öncelikle bios tan kurulumu yapacağınız diski yada flaş diski öncelikli olarak seçin.

Ardından save And exit diyip yeniden başlatın.
    Ardından bilgisayarınız yükleme aşamasına gelecektir.
    Ardından yükleyeceğiz Windows versiyonunu seçin ardından format aşamasında uefi Shell adında bir bölüm var oraya ve driver adında bir bölüm var d klasörü olarak geçiyor.

Ona da dokunmayın sizin yükleme yapacağınız kısım SSD disk olsun.128 GB lık bölüm.

Kurulum yolu olarak orayı seçin yüklensin ardından PC açıldığında bilgisayar ım bölümüne girin orada driver adında d klasörü var oraya girin.
    En üstte klasör var oraya girin ardından autorun adında klasör var oraya girin ve driver programı var oraya tıklayın.
    Driver seçeneğine girin ve driverları teker teker kurulum yapın.

İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfaAdam

Bu PC ye kurulum yaparken öncelikle bios tan kurulumu yapacağınız diski yada flaş diski öncelikli olarak seçin.

Ardından save And exit diyip yeniden başlatın.
    Ardından bilgisayarınız yükleme aşamasına gelecektir.
    Ardından yükleyeceğiz Windows versiyonunu seçin ardından format aşamasında uefi Shell adında bir bölüm var oraya ve driver adında bir bölüm var d klasörü olarak geçiyor.

Ona da dokunmayın sizin yükleme yapacağınız kısım SSD disk olsun.128 GB lık bölüm.

Kurulum yolu olarak orayı seçin yüklensin ardından PC açıldığında bilgisayar ım bölümüne girin orada driver adında d klasörü var oraya girin.
    En üstte klasör var oraya girin ardından autorun adında klasör var oraya girin ve driver programı var oraya tıklayın.
    Driver seçeneğine girin ve driverları teker teker kurulum yapın.

İyi günler
    Sağol hocam inşallah yapabilirim.

• Ram takmak kesinlikle garanti dışı bırakmamalı pazartesi günü arayıp konuşacağım. Bu arada makinenin en sevmediiim özelliği şarj giriş yeri makinede çok saçma, bir yerde ve kolay girmiyor

• Arena bilgisayar garantisi

• tiger25ist T kullanıcısına yanıt
    Bugün 3-4 kere baktım, nasıl buldunuz. Hangi fiyata aldınız?

• Elendil216 E kullanıcısına yanıt
    1 stok bende gördüm tam.alıyordum kredi karti 'le ilgili bir sıkıntı oldu ve o sirada satılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Elendil216

Bugün 3-4 kere baktım, nasıl buldunuz. Hangi fiyata aldınız?
    Bi kaç defa baktım yoktu. Sonra 1 tane stokta gördüm ve aldım. Saat 2 gibi. 5.200 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiger25ist -- 4 Nisan 2020; 16:25:27 >
  • Uefi ile sorunsuz kurdum flaş bellekle. Bana gelen kutunun güvenlik bandı açılmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.