Şimdi Ara

Acer Nitro 5 (7700HQ , GTX 1050Ti) AN515-51-76DZ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
65.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bu link. Ramler 2133 mhz ve isinma sorunlari yaşanıyor. Bunlari dikkate alın. Bunlar sorun degil derseniz piyasadaki en fp ürün suanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bataryadan calisirken kendini resetleme sorunu varmi.?

• Böyle bir sorunla hic karşılaşmadım. Cihazi etkin kullandim hatri sayılır bir süre

• Hb indirimi cazip geldi, az daha alacaktım. Deneyim ve sıkıntılarını paylaşan arkadaşlara teşekkürler. Sonuç olarak almaktan vazgeçtim. Hb son 66 ürün diyor bu arada ... Gelsin yeni kurbanlar... Tamam, bu fiyata iyi donanım ama verimli kullanamadıktan sonra kıymeti yok. Para verip sinir olmanın alemi yok.

• Hepsinurada ya 2133 geliyo dedim 2400 yerine. Geri gonderin dedi ugrsmak istemedm

• Ben gönderdim kabul etmediler sistem kurdum diye. Linux kurduk yolladil bi da bakalim.

• kullanan arkadşlar pildeyken kapanma, ısınma sorununu halledebildiniz mi, yoksa devam mı ediyor?
    web'de gezinirken de ısınıyor mu?
  • Ben bde butda yorumlari okuyup aldim :D ama oynuom yaa amann

• berkay ticarq B kullanıcısına yanıt
    inşallah sıkıntı yaşamazsın.
    uzun süreli kullanımda 90 dereceyi geçiyor mu?
    web de gezinirken felan oyun haricinde fan ses yapıyor mu?
  • Zamanım olmadığı için konunun tamamını okuyamadım. Tarayıcılar dışında bir programda video izlerken, skype açıkken falan Hoparlörden tıkır tıkır sesler geliyor. Yabancı sitelerde biraz araştırma yaptım çözüm bulamadım. Bu sorunu yaşayan, çözebilen var mı acaba?
  • Hayırlı akşamlar. Ben de bilgisyaarı yeni aldım, windows kurdum ama coolboost a dair herhangi bişey yüklenmedi otomatik inenlerde. Nasıl indiriyosunuz coolboost ayarlayan programı?

• Cihazın yeni modeli tanıtıldı. Fanlar da ufak bur değişim var. Isınma sorunu çözüldüyse alacağım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Hayırlı akşamlar. Ben de bilgisyaarı yeni aldım, windows kurdum ama coolboost a dair herhangi bişey yüklenmedi otomatik inenlerde. Nasıl indiriyosunuz coolboost ayarlayan programı?
    Acer desteğe girin,modelinizi seçin,uyguluma kısmında acer quick access i indirin.

• Bende gittigidiyordan aldım 256 ssdli modeli. Windows 10 kurdum, n11den aldığım bir lisans ile etkinleştirdim. Ultra ayarlarda 2 saat kadar starcraft 2 oynadıktan sonra klavyenin orta kısmı bayağı ısındı. Performans olarak bir sıkıntı görmedim. Mouse ile sağ tıklamada gecikme vardı. Microsoft forum sitesindeki tavsiyelerin ilki ile o sorun çözüldü. Microsoftun bir güvenlik güncellemesini 10 kere açıp kapatmama rağmen yapamadı. Şimdilik yarım günlük izlenimim gayet olumlu. Muadillerine göre fiyatı gayet uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    ses simgesi-sağ tık-kayıttan yürütme aygıtları-hoparlöre tıkla- özellikler- gelişmiş- 24 bit veya 16 bitlerden birini seçip uygula-tamam.

bunu bi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

ses simgesi-sağ tık-kayıttan yürütme aygıtları-hoparlöre tıkla- özellikler- gelişmiş- 24 bit veya 16 bitlerden birini seçip uygula-tamam.

bunu bi deneyin.
    Cevap için teşekkürler. Daha önce denemiştim faydası olmadı.
  • Arkadaşlar yeni bir problemle karşınızdayım,ısı sorunum ortadan kalktı cooler master mastergel nano termal macun ile ,bugün 2 saat kadar pubg oynadım oyundan cıktıktan sonra pilin 100 den 95 e düştüğünü farkettim sanırım bu normal değil sıkıntı adaptördemi acaba böyle bir sorun sanırım dell de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 15 Nisan 2018; 9:55:25 >
  • Selam. Arkadaşlar bu 2 bilgisayardan hangisinde pildeyken kapanma sorunu var ??

1-https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-51-7383-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q2qey-003-p-HBV000009XJ8P?magaza=Teknorya

2-https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-51-73hg-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q2qey-004-p-HBV00000A08W3?

birde NH.Q2QEY.003 ve NH.Q2QEY.004 olayı nedir ? mesela sonu 003 olan işlemci hızı 2,8 GHz sonu 004 olan 3,8 GHz bu nasıl iş ?? bu kadar hız farkı olbilirmi ? yoksa sitenin yazım yanlışımı ?

• paladin ahmet kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadanın yazdığı bilgisayar özelliğine aldırış etmeyin. Orada ram mhz:2400 yazıyor ama 2133mhz cihaz. Orada Tn panel yazıyor ancak IPS panel. 3.8ghz dediği turboda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

Ben gönderdim kabul etmediler sistem kurdum diye. Linux kurduk yolladil bi da bakalim.
    Bende yarın göndermeyi düşünüyorum. Benim iki tane sorunum var ekran kartını devre dışı olarak görüyor ve oyun fark etmeksizin cpu sürekli %100'e çıkıyor, haliyle de aşırı kasma yapıyor. Stabil olarak dururken hiçbir şey yok oyuna girdiğim anda aşırı ses yapmaya başlıyor. Tekrar Linux kurup yollamak istiyorum ama Linux'da hiç bilmediğim sistem biraz baktım bilgisayarla gelen sistemin arayüzüne benzer göremedim nette, söylersen sevinirim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.