Şimdi Ara

Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Acer Nitro 5 2020 | 17.3" | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |
    Herkese Selam.

Model No: AN 517-52 | #NH.Q8KEG.001

Ürün Almanya'dan Acer.de resmi sitesinden tarafımca alınmış ve Türkiye'ye getirilmiştir. Satma amacıyla alınmamış olsa da olumsuz gelişen şartlar gereği 1 hafta önce aldığım ürünü daha evden çıkartmadan satıyorum. Satma amaçlı almış olsaydım fabrika bandını hiç açmadan çok daha kolay satabilirdim öyle düşünebilirsiniz.

Nitro 5 2020 modelleri henüz Türkiye'de resmi olarak yoktur. Özellikle 17" olan modelinin yakın zamanda geleceğini de düşünmüyorum. Almanyada bile çıkalı 2 hafta olmamıştı.

10. Nesil i7 İşlemci, RTX 2060 Ekran Kartı, 16 GB Ram, 1 TB M2 SSD, 120 Hz IPS Panel, Full 4 Bölge RGB Klavye gibi müthiş bir konfigürasyona sahiptir. 17" olması da bence bir oyuncu laptobu için olmazsa olmaz bir özelliktir.

Ürün FreeDos alındı fakat tarafımca Windows 10 Pro yüklendi. Temiz format atabilir ya da benim lisansımla sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Ürünün Türkiye'de garantisi yoktur. Acer uluslararası garanti vermiyor. Durum şu ki üründe kronik bir problem zaten yok 1 hafta boyunca kullandım ve görmedim. İleride atıyorum bir zarar gelip servise işiniz düşerse garanti olarak değil de ücretli bir durum ortaya çıkacaktır bunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Klavyesi Almancadır fakat Windows üzerinden klavye düzeni Türkçe Q ayarlandığında artık tuşlar bizim klavyelerimiz gibi tepki vermektedir. Tuşların yerini bilen insan için hiçbir sorun kalmaz. İsteyen tuşlar üzerine özel klavye stickerı yapıştırabilir. Zaten sadece birkaç tuş farklı.

Call Of Duty Warzone gibi zorlayıcı bir oyunda ultra ayarlarda ortalama 120 fps gibi değerler alıyor.

Kutu içeriği, kozmetik açıdan bile kusursuzdur. Ürünü fabrikadan alınmış gibi bir şekilde paketleyip vereceğim. En ufak köpüğü dahil durmaktadır. Hem üründe hem de kutusunda kozmetik olarak en ufak bir kusur bulana ürünü bedavaya vereceğim:)

Son olarak elden teslim tercihimdir. Beraber yan yana incelenip, oyun oynanıp, denenip alınması en güzeli. Dediğim gibi fabrika çıkışıyla arasında en ufak bir fark yoktur. En ufak bir sorunu yoktur.

Elden teslim harici ürünü son derece güzelce kargolayıp gönderebilirim. Ücret önce yapılmalı, kargo ücreti de alıcıya ait olmalıdır.

Ürünün model numarasını Acer'ın Almanya sitesinden bulup bakabilirsiniz. 1400 Euro'ya satılmaktadır. Güncel kur ile 12.100 liraya gelmektedir. Türkiye'de bu donanımın olduğu laptop fiyatlarından benim koyduğum fiyatın sıfırdan farksız bir laptop için çok uygun olduğunu göreceksiniz.

Ciddi alıcılara ayrıntı verilir, video gönderilir.

Teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |Acer Nitro 5 2020 | 17.3' | i7 10750h | RTX 2060 | 1 HAFTALIK |
    Fiyat : 13000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• yurt dışı çok fazla risk, 8000 ancak eder.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.