Şimdi Ara

Acer Laptopta Nostalji Hikayeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Zamanın f/p modeli olan Acer 5742G'den bahsedeyim size.
    İlk i5'lerden 2,53 GHz m460, ekran kartı GeForce 420M.
    2011'de 1399 liraya electroworld'den almıştım. Kah ağladık kah güldük. Pes13'te turnuvalar, cs:go'nun kaliteli olduğu zamanlar competetiveler attık.
    Önce klavye bozuldu, ardından touchpad, ardından power tuşu, sonra stereo jack, sonra ise hoparlör.
    Baktım bi lanettir gidiyor yaptırmadım. Laptopun bug'ını buldum. Power tuşundan çıkan kablonun girdiği anakart yuvasına sigara paketinin aliminyum kağıdıyla kısadevre yaparak açmaya başladım. Stereo jack'e kulaklığı kürdanla sıkıştırarak ses almaya başladım.
    Klavye-mouse ikilisinden bahsetmiyorum zaten.
    Şimdi yeni bir laptop baktım 2300 lira bütçeli malesef bulamadım. 4 GB RAM'li makinelere 2300 lira veresim yok. Bari 8 olaydın be kostok.
    Olur ya biriniz satarsa garantili kronik sorunu olmayan makinesini bi haber edin en azından.
    Yadigar ektedir, hala dimdik ayakta;

Acer Laptopta Nostalji Hikayeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dörtbir -- 17 Aralık 2017; 21:1:22 >

• ilginç. 2008den beri 2nci acerımı kullanıyorum. ilkini 6 sene şimdikini 3 senedir. hiç sıkıntı yaşamadım. ama tabi ben oyun falan oynamıyorum. zorlanan bir bilgisayar değil sonuçta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.