Şimdi Ara

Acer Iconia Tab A110 7' Tablet (Tegra3) [ANA KONU-Paylaşım] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
718
Cevap
18
Favori
37.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah nasip ederse benim de yarın gelicek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2
    Yanlız pil durumu % olarak nasıl gösterilir bulamadım? Ekstra program mı yüklemek gerekiyor bunun için? Turkcell T20'de ekstra program yüklemiştim; fakat Android 4.0 ile pilin % cinsinden göstergesi standart olarak geldi diye biliyordum...

Ben bir çok benzerinden biri olan şı widgeti kullanıyorum:https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.reborn.beta&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5odWJhbGVrLmFuZHJvaWQucmVib3JuLmJldGEiXQ..

Ekleme: Önerdiğim için biraz bakınayım dedim, süre limitli bir programmış, pro versiyonu ücretli. En iyisi siz ücretsiz bir benzerini tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pillout -- 25 Aralık 2012; 17:12:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pillout

quote:

Yanlız pil durumu % olarak nasıl gösterilir bulamadım? Ekstra program mı yüklemek gerekiyor bunun için? Turkcell T20'de ekstra program yüklemiştim; fakat Android 4.0 ile pilin % cinsinden göstergesi standart olarak geldi diye biliyordum...

Ben bir çok benzerinden biri olan şı widgeti kullanıyorum:https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.reborn.beta&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5odWJhbGVrLmFuZHJvaWQucmVib3JuLmJldGEiXQ..

Ekleme: Önerdiğim için biraz bakınayım dedim, süre limitli bir programmış, pro versiyonu ücretli. En iyisi siz ücretsiz bir benzerini tercih edin.

Teşekkürler hocam :) Peki GPS, bluetooth, Wifi'ye kısa yoldan erişmek için tavsiye edeceğiz bildirim çubuğu uygulaması varmı?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam :) Peki GPS, bluetooth, Wifi'ye kısa yoldan erişmek için tavsiye edeceğiz bildirim çubuğu uygulaması varmı?

kendi widgetlerinde var. Menüye girin en sonda widgetler. Buarada bu iyi gözüküyor bunu eve gidince deneyeyim
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.gaugebattwidget&feature=search_result
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

quote:

quote:

kendi widgetlerinde var. Menüye girin en sonda widgetler. Buarada bu iyi gözüküyor bunu eve gidince deneyeyim
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.gaugebattwidget&feature=search_result

Teşekkürler hocam, ben bildirim çubuğunda olsa daha iyi olur diyorum, bu da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 25 Aralık 2012; 20:18:43 >
  • Zagg.com 'da A100 ekran koruyucu var. Yanılmıyorsam uyumlu olması lazım.
    http://www.zagg.com/invisibleshield/acer-iconia-tab-a100-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php
  • Benim tablette oglen gelmis. Aksam actim guncelledim. Kapadim actim belki ekrandaki olu piksel gecici bi noktadir ama bildigin olu piksel .
    Kamerayi actim sol alt tarafa dogru sinek buyuklugunde kararti nasil bir sanstir bendeki. Birinden biri olmasa tamam diyecemde, cok kotu denk geldi.
    Benim gibi ya da benzer sorunu olan var mi. Bildigim kadari ile 3 piksele kadar hata garantilik olmuyor. Hb de stokta kalmadi'
    Puff, ne onerirsiniz. İade etmek istemiyorum. Birebir degisim olur mu. Garantiye versem hirpalanacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngboy

Benim tablette oglen gelmis. Aksam actim guncelledim. Kapadim actim belki ekrandaki olu piksel gecici bi noktadir ama bildigin olu piksel .
    Kamerayi actim sol alt tarafa dogru sinek buyuklugunde kararti nasil bir sanstir bendeki. Birinden biri olmasa tamam diyecemde, cok kotu denk geldi.
    Benim gibi ya da benzer sorunu olan var mi. Bildigim kadari ile 3 piksele kadar hata garantilik olmuyor. Hb de stokta kalmadi'
    Puff, ne onerirsiniz. İade etmek istemiyorum. Birebir degisim olur mu. Garantiye versem hirpalanacaktir

Bende böyle bir sorun olmadı hocam. Adınıza üzüldüm Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirler umarım.

Arkadaşlar benimde yine şöyle bir sorum olacak GTA Vice City ve Modern Combat 4'ü yükledim. Oynanış, grafikler falan çok güzel. Yanlız oyun içerisinde altta duran 3 tuş insanı fıtık ediyor. Tablet üzerinde tam hakimiyet kuramıyorsunuz. Acaba oyundayken bu tuşların kapatılmasını sağlayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Zagg.com 'da A100 ekran koruyucu var. Yanılmıyorsam uyumlu olması lazım.
    http://www.zagg.com/invisibleshield/acer-iconia-tab-a100-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

300 liralık tablete 85 liralık ekran koruyucusu almayacaksınız değil mi?
  • 85 değil arkadaş. Ekran koruyucuyu seçeceksin oradan. 24.99'a düşüyor. zagg20 indirim koduyla bir daha düşüyor.
  • E-bay'den bulduğum kapaklı kılıflar:

13 Dolar - Free Shipping

12.80 Dolar - Free shipping kılıf+ekran kor.

9 Dolar - Free shipping Kılıf+kalem

Ekleme:
    5 Dolar - Ekran koruyucu+kalem

Gerçi bu ucuz olan Free shippingler takipsiz geliyor.
    Ben telefonum için bir ay önce satın aldığım pil+şarj ünitesi hala gelmedi, satıcıyla sürekli görüştüm, bugün paranızı iade edelim dedi, artık ümidi kestim, tamam dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 25 Aralık 2012; 20:47:59 >
  • quote:

85 değil arkadaş. Ekran koruyucuyu seçeceksin oradan. 24.99'a düşüyor. zagg20 indirim koduyla bir daha düşüyor.

tüm indirimlerle beraber 50 liraya düşüyor.
  • E düşsün!? Bir başkası gelir 300 liralık tablete 300 liralık kılıf alır. Kime ne yani? Fikir yazdığına pişman etmeyin adamı. Millet faydalansın diye birşey yazıyoruz laf söyleyince biz uzaklaştırma alıyoruz.
  • Ben ekran koruyucu siparişi verdim.Ücretsiz kargo ve iyi fiyat bence ;
    http://www.sanalpazar.com/7-Inch-7-Tablet-Pc-Ekran-Koruyucu-Jelatini__isp5464446
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: youngboy

Benim tablette oglen gelmis. Aksam actim guncelledim. Kapadim actim belki ekrandaki olu piksel gecici bi noktadir ama bildigin olu piksel .

Bende böyle bir sorun olmadı hocam. Adınıza üzüldüm Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirler umarım.

Arkadaşlar benimde yine şöyle bir sorum olacak GTA Vice City ve Modern Combat 4'ü yükledim. Oynanış, grafikler falan çok güzel. Yanlız oyun içerisinde altta duran 3 tuş insanı fıtık ediyor. Tablet üzerinde tam hakimiyet kuramıyorsunuz. Acaba oyundayken bu tuşların kapatılmasını sağlayabilir miyiz?

Grafikler nexus 7 kadar iyimi :D
  • quote:

E düşsün!? Bir başkası gelir 300 liralık tablete 300 liralık kılıf alır. Kime ne yani? Fikir yazdığına pişman etmeyin adamı. Millet faydalansın diye birşey yazıyoruz laf söyleyince biz uzaklaştırma alıyoruz.

İyi git arkadaşım istediğini al yav.
    Herkeste bi hava anasını satıyım. Millete laf söylenmiyor. Yok ceza alacakmış, klavye başında ona buna atar yaparsan alırsın tabi, efendi gibi bişey anlatmaya çalıştık.
    Ben 300 liralık tablete 50 liralık ekran koruyucusunun fazla geleceğini söyledim.
    İstediğini almakta serbestsin.
  • Efendi gibi anlatsan ben sinirlenmem zaten. Dersin ki "arkadaşım, pahalıymış. Ben tablete 300 lira verdim, 85 TL bana fazla". "...düşünmüyorsun herhalde" deyip üstüne bir de sırıtan surat koyarsan efendi gibi olmaz o. Dalga geçmek olur, karşında akılsız bir adam olduğunu düşünmek olur, lafın nereye gideceğini bilememek olur.
  • O senin alınganlığın, kuru havadan nem kapmışsın. Kimseyle dalga geçmedim, esprili bir dil kullandım o kadar, hesap ortada zaten, kime neyi anlatacam ki.

Ekleme:
    Şu aşağıdaki dönüştürücü bize uyar değil mi arkadaşlar?
    Bunu mu almak mantıklı yoksa kablosunu almak mı mantıklı? Evde fazladan HDMI kablo var.
    http://www.sanalpazar.com/Tablet-Micro-Hdmi-Kablo-Donusturucu-Tv-Baglantisi-Hdmi__isp5557848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 25 Aralık 2012; 21:54:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

O senin alınganlığın, kuru havadan nem kapmışsın. Kimseyle dalga geçmedim, esprili bir dil kullandım o kadar, hesap ortada zaten, kime neyi anlatacam ki.

Ekleme:
    Şu aşağıdaki dönüştürücü bize uyar değil mi arkadaşlar?
    Bunu mu almak mantıklı yoksa kablosunu almak mı mantıklı? Evde fazladan HDMI kablo var.
    http://www.sanalpazar.com/Tablet-Micro-Hdmi-Kablo-Donusturucu-Tv-Baglantisi-Hdmi__isp5557848

dönüştürücüler sorun çıkarabiliyor, bende mini dönüştürücü vardı olmadı kablo olanını aldım olmuştu. Bunda da dönüştürücü yerine kablo almayı seçeceğim ben de
  • Arkadaşlar ürünü bugün yurtiçi kargo şubesinden aldım,1 saat kadar kullandım.İlk izlenimlerim oldukça olumlu.Bu paraya daha iyisi olamaz.(317 TL kargo dahil,hürriyet kuponunu bilmiyordum)
    *Ürün oldukça hızlı,daha önce lenovo thinkpad kullandım (Tegra 2)gerçekten aralarında hız olarak dağlar kadar fark var...(dengeli modda kullanmama rağmen.Performans moduna hiç almadım.)
    *Thinkpad ekranı 10.1 inç IPS ekrandı,görüş açısı ve netlik olarak acer'dan iyiydi fakat acer'ın ekranı kesinlikle kötü değil,çözünürlük rahatsız etmiyor.
    *Ekran parmak izi bırakıyor,kasa malzemesi ortalamanın üzerinde.Kamera oldukça yeterli.7" tablet kullanımı gerçekten oldukça rahat.Ele oturuyor.
    *Şu an için tek eksik,root.Yoksa evladiyelik tablet.Şarj hakkında yorum yapamayacağım.
    Şahsi düşüncem 650-700 TL'ye kadar alınabilecek en donanımlı ve kullanışlı tablet.Probook,dark,piranha fiyatına bu donanımda bir acer,gerçekten iyi.
    Ekran IPS,boyutu da 8" olsaydı 1000 TL ederdi.Nacizane görüşlerim bunlar.Umarım yardımcı olabilmişimdir almayı düşünen arkadaşlara.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.