Şimdi Ara

Acer H6531BD Full HD Projeksiyon Cihazı Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar, 1 yıl kadar Optoma GT1080HDR (Kısa Atımlı ) Cihaz kullanan bir kişi olarak Acer H6531BD Cihazına geçiş yaptım. Almadan önce riske girdim acıkcası.Cunku hiç bir yerde Ne video ne yorum vardı. Olurda Bu fiyat aralığında Full hd projeksiyon arayan arkadaşlara faydalı olur düşüncesiyle görüşlerimi paylaşmak istedim.

Cihazın artıları ;

Full HD tatminkar keskinlik ve netlik yeterli.

Gündüz sorunsuz izleniyor.

Kaynakları arası geçiş kesinlikle hızlı ( Bilgisayar Amazon Fire stick arası HDMI 1 HDMI 2 arası ) Bu Cihazda Bilgisayar ekranı gibi diğer kaynağa cok hızlı 1-2 saniye icinde geciyor.

( Bunu belirtmemin sebebi Optomada kaynaklar arası geçişte cok bekliyordum araya bir mavi ekran giriyor 6-7 saniye bekle geçiş yapıyor vs)

Renkler Optoma ya Göre Daha canlı ve güzel.

Menuler daha modern detay cok fazla.

Auto Keystone var.Tavana Ters asıldığında düzeliyor veya Duvara yansıtığınızda düzgün diktorgen şeklinde otomatik oturuyor.

2 Yıl Projeksiyon ve Lamba Garantisi mevcut ( Sitesinde o şekilde belirtmiş )

3.5 metre ve 4 metre arasında 100 inch ve üzeri goruntu yansıtabiliyor.

Eksikleri ;

Optomaya Göre ses daha yüksek geldi bana.Normal modda yüksek geldi.Eco'ya alınca daha sessiz.Ancak aşırı rahatsız edecek bir durum yok.

Optoma cihaza göre Keskinlik ve netlik konusunda ben sahsen bir fark goremedim ama belki detaylı incelince farklı olabilir.Ama ben farketmedim.

Bu Cihazı ilk defa projeksiyon alacakları kesinlikle tatmin edicektir.Başka cihazlardan geçiçekler icin kendimi örnek verebilirim Optoma GT1080HDR(kısa atımlı ) ki daha kaliteli bir cihaz bunu satın aldığımda biraz tedirgindim. Ancak Full hd film izlemek icin bence başarılı bir cihaz.

Kısacası sadece alacaklara bir kac fikir vermesi acısından bir kac bilgi paylaşmak istedim.Kendim Bu Cihazla ilgili bir bilgi bulamayınca.

Herkes icin hayırlısını dilerim.

• Elinize sağlık, bilgilendirme için teşekkürler.
  • Çift renk tekerleği olan DLP cihaz seçerseniz daha fazla görüntü elde edersiniz.

Cihazların renk derecesine bakmak için https://www.colorlightoutput.com/tr// sitesni kontrol edebilirsiniz.

https://www.projektormarket.com/haber/70_ev-sinemasi-projeksiyon-alirken-nelere-dikkat-edilmeli-bolum-1

Acer H6531BD Full HD Projeksiyon Cihazı Hk.

• emin olmak için soruyorum. bilgisayara bağladığınızda fullhd 120hz görüntü alabiliyor musunuz?

• Bu cihaz FULL HD 120HZ vermiyor.OPTOMA GT1080HDR veya Optoma HD27HDR 120hz alabilirsiniz.Ben eski optoma 1080hdr ile 120hz full hd pes oynıuyordum muthiş akıcı idi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.