Şimdi Ara

★ACER ES1-111M Kullanıcıları Kulübü★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
6
Favori
12.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

Bu 7-8 saat batarya nasıl gidiyor ben bi harici hd bağladım 3,5 saat anca gittide.. Bide windows etkinleştirilmemiş olarak geldi onuda anlamadım üzerindeki office demo sanırım değilmi..

Ekran Parlaklığı yarı, dengeli güç office işlemleri ve web gezintisi ile dediğin saatleri rahat yakalıyorsunuz.

Harici bir HD ve İnternetten film seyretme ile bu süre daha aşağılara düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Arkadaşlar arada bir touchpad takılıp kalıyor. Ama yeniden başlatınca düzeliyor. Garantiye mi vereyim yoksa başka bir çözüm yolu önerir misiniz?

Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar touchpad bende de arada bir takılıyor türlü türlü driver kurdum ama bana mısın demedi bu sorundan müzdarip olup çözebilen var mı ben yazılımsal bir şey olduğu kanaatindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofeng123

quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Arkadaşlar arada bir touchpad takılıp kalıyor. Ama yeniden başlatınca düzeliyor. Garantiye mi vereyim yoksa başka bir çözüm yolu önerir misiniz?

Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar touchpad bende de arada bir takılıyor türlü türlü driver kurdum ama bana mısın demedi bu sorundan müzdarip olup çözebilen var mı ben yazılımsal bir şey olduğu kanaatindeyim

Hocam touchpadi açıp kapattım şimdilerde azaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jr. Corrado kullanıcısına yanıt
    benim bilgisayarda da zaman zaman oluyor. touchpad'ı açıp kapayınca düzeliyor ama can sıkıcı bir durum. bana kalırsa donanımdan ziyade yazılııslımsal bir sebebi olabileceği gibi işaretçi sayfanın tıklaması.gereken yerlerine geldiğinde donup kalıyor.

iki hafta boyunca takılma kesimesine rağmen dün gün boyunca yine takılmaya başladı.

bugün hiç takılma yapmadı...
  • ihascelik İ kullanıcısına yanıt
    Bu konu ile ilgili acer ile görüşülmesi gerekiyor sanırım bu kronik bir sorun ise vay halimize

• Arkadaşlar bu bilgisayarı bende kullanıyorum fakat anlamadığım bir durum var.PC yi aldım açtım windows kurulumunu yaptım, güncelleştirme ve program yüklemeden disk miktarına baktım.32 gb kapasitesi olan disk heryerde 29 gb kullanılabilir alan verdiğini yazıyor fakat bnm pc de toplam 18.8 gb kapasitenin 14 gb boş alanı oldugunu göteriyor.Hadi o 4 gb kayıbı anladım da 10 gb görünmeyen nerde ? Bu durumu sadece benmi yaşadım ?
  • 10 gb'lık görünmeyen kısım recovery bölümü.
  • fatih4444 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.Bir sorum daha olacak yaza doğru Windows 10 çıkacak ve Microsoft orijinal Windows kullanıcılarına bu güncellemeyi verecek.Sizce bu pc bu disk kapasitesiyle bu güncellemeyi alır mı ?
  • beyler ben de 2 ay önce toplam 450 tl maliyetle almıştım.herşey mükemmel giderken birgün bi baktım iç ekran gitmiş, mürekkep akmış..garantiye yolladım kullanıcı hatası dendi..360 tl bedel istendi..geri istedim cihazı şimdi yana yana ekran arıyorum..keşke kasko falan yaptırsaydım..cihazdan çok memnundum..aslında sivri birşey de değmedi, 10 senelık asusum gıibi açıp kapattım..asusta hiçbirşey yok, acer ekran patladı....toplam 10 kere kullanmışımdır cihazı..ekranın dışı sağlam, içi akmış...nasıl olur anlamadım..tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum..siz siz olun alırken kasko yaptırın..çok pişmanım..zaten acerın servisini şikayetvardan okursanız ne demek istediğimi anlarsınız..
  • Merhaba, bu ürünü almayı düşünüyorum. Amacım okula getirip götürmelik küçük bi laptop almak. Kullanacağım programlar genellikle Java ile alakalı yazılım programları yani programlama ile alakalı kullanmak istiyorum. Belki Linux da kurabilirim. Sizce işimi görür mü ? Birde windows 8.1 bing farkı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 7 Nisan 2015; 16:13:13 >
  • Alınırmı tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Alınırmı tavsiye edermisiniz.

gözün kapalı al..mutlaka kasko yaptır..
  • Arkadaşlar cihazı alıp touchpad de tutukluk sorunu yaşayan varmı ? Bir kaç kişiden daha duydum ama kronik bir sorun gibi ne yaptıysam bu durumdan kurtulamadım touchpad aniden gidiyor kapatıp açınca düzeliyor ,mouse da herhangi bir problem yok ama ?
  • quote:

Arkadaşlar cihazı alıp touchpad de tutukluk sorunu yaşayan varmı ? Bir kaç kişiden daha duydum ama kronik bir sorun gibi ne yaptıysam bu durumdan kurtulamadım touchpad aniden gidiyor kapatıp açınca düzeliyor ,mouse da herhangi bir problem yok ama ?

ben hiç yaşamadım dediğiniz sorunu...
  • 2 Aylık Cihazımı satma kararı aldım yine, Lensden dolayı yine gözlerim görmemeye başlıyor belirli bir sure sonra.

13" bir şey alacam.

Sandisk Mini 32gb (Usb 3.0)Flash Disk ile beraber uyguna verecem . Bu disk çokmimik olduğu için dahili + disk olarak kullanıyorum hep üzerinde takılı.

İlgilenen olursa PM atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Rico

quote:

Arkadaşlar cihazı alıp touchpad de tutukluk sorunu yaşayan varmı ? Bir kaç kişiden daha duydum ama kronik bir sorun gibi ne yaptıysam bu durumdan kurtulamadım touchpad aniden gidiyor kapatıp açınca düzeliyor ,mouse da herhangi bir problem yok ama ?

ben hiç yaşamadım dediğiniz sorunu...

Touchpad sebebi ile ürünü servise gonderecegim bakalım sonuç ne olacak sizinle paylasirim

• Arkadaşlar ben ürünü satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa bana pm yoluyla ulaşabilirler.
    İlgili Konu: link
  • Arkadaşlar Touchpad sorunu yaşayanlar bu modelde her pc de var sorun ve bu sorunu ES1 311 modelinin 18.1.22.2 v touchpad driverını kurun sorun düzeliyor ben bu şekilde deneyip çözdüm artık bir sorun yaşamıyorum bilginize.
  • merhaba arkadaşlar.bu cihazı 2 aydır kullanıyorum,touchpad yüzünden ilk aldığım cihazı değiştirdim.yeni cihazda da aynı sorunu yaşadım.kablosuz mouse ile çözmeye çalışırken ayarlarda toucped dokunmatik yüzey ayarı olduğunu keşfettim.kronik bir sorun değil başta bende öyle düşünmüştüm ama ayarlardan yapabiliyorsunuz.klavye ile yazı yazarken sorun olmaması için yapılmış bir ayar.
  • Daha önceki mesajlarda ve özellikleri anlatılırken bahsedilmemiş arkadaşlar bir artısıda cihaz ayrıca tvlere kablosuz bağlanma özelliğine sahip resim ve videoları kablosuz aktarım yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.