Şimdi Ara

★ACER ES1-111M Kullanıcıları Kulübü★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
6
Favori
12.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgboy

quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Ben de sadece ofis amaçlı almayı düşünüyorum bundan ödevler için ve internette gezinme amaçlı kullanacağım. Kullanan arkadaşlara tek sorum 720p videolarda veya harici bellekten film oynatırken kasma oluyor mu?

Teşekkürler

1080p lerde bile taki!ma yapmiyor. 1080p lerde usb bellekten oynatirken usb bellegin hizina gore takilma yapabiliyor ama 720p lerde hicbir sikinti yok. 1080p lerdeki takilma da pc ile ilgili degil tamamen usb bellegin hizi ile ilgili.

Çok teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyberXTR kullanıcısına yanıt
    ES1-311 Modeli de ES1-111 modeli gibi fansız mı? Bugün mediamarktta biraz inceledim. 311 olan modelin altında fan'a benzeyen bir ızgara vardı. Fansız ise eğer 311 modelini tercih edeceğim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkexorcist

ES1-311 Modeli de ES1-111 modeli gibi fansız mı? Bugün mediamarktta biraz inceledim. 311 olan modelin altında fan'a benzeyen bir ızgara vardı. Fansız ise eğer 311 modelini tercih edeceğim ben de.

Youtubedaki video incelemesinde ES1-311'de fan olduğu belirtiliyor. Fanın çok sesli çalışmadığı belirtilmiş.
  • Es1-311 modelinde fan var malesef. cok sesli degil ama gereksiz olmus. Sogutucu olarak hic izgara goremedim. Sadece siyah metal plaka kullanmislar. Ucuza mal etmek icin ozenmemisler yoksa fansizda olurdu bu model. 4gb ramli verdiyonlar var piyasada ayni fiyata. Fiyat arastirnasi yapin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth'u var mı? Bir sitede HDMI Var bir sitede yok diyor.Bir sitede bluetooth var diyor bir sitede yok diyor anlamadım ben bu işi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancyra_78

Bluetooth'u var mı? Bir sitede HDMI Var bir sitede yok diyor.Bir sitede bluetooth var diyor bir sitede yok diyor anlamadım ben bu işi :)

Cihazda Bluetooth ve HDMI bulunmaktadır.
  • Teşekkür ederim ozgboy...
  • Ya arkadaşlar Grundig Trendbook 1150 ile bu bilgisayar arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım?Bi yardımcı olursanız sevinirim...

http://www.bimeks.com.tr/urun/145129/grundig-trendbook-1150-b1-n2.aspx
  • arkdaşlar buna notebook 4 gb ram alırsak sorun olurmu lowddr3 diye geçiyo farklı bir ram türümü bu.
  • buna herhangi bir hdd takabiliyor muyuz? 500gb falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

buna herhangi bir hdd takabiliyor muyuz? 500gb falan ?

hayır.Sadece harici bağlayabilirsin.
  • Şu an bu üründen yazıyorum. Merak ettiğim bilgisayarın ilk halinde Office'in kurulu olarak gelip gelmediği. Daha önce aldığım tüm laptoplarda ilk işletim sistemiyle beraber Office gelir key falan istemezdi. Bunda key istiyor. Ben de 1 aylık deneme sürümü indirdim. Eğer bilmediğim birşey varsa torrentten Office 2013 indireceğim.
  • bu cihazı satan arkadaşlar varsa alabilirim
  • Arkadaşlar ürünün adaptörünü bozuk Packard Bell laptopum için kullanmayı düşünüyorum. Denedim çalıştı. Ancak merak ettiğim bunun ne kadarlık zarar vereceği adaptöre. Fikri olan var mı?
  • cihazı satan varsa alabillirim
  • Acer Switch 10 2in1 cihazım vardı ekran küçük geliyordu biraz daha büyülteyim dedim. Neyse bu cihaz hoşuma gitti F/p olarak ama sd kartın yarısı dışarda kaldığı için Başka bir cihaz baktım.

Hp Strea 11 hoşuma gitti, işlemciler aynı, fazladan 1 usb daha var, ekran dokunmatik, şarj süresi inanılmazdı. Gittim 200 lira farkla onu aldım.

sonra gece bir baktım kasanın araları açık, içeriye ışık falan sızıyor. Uyuz oldum hemen iade ettim.

Gittim Acer aldım yine neyse hafıza sorununu da ince 32 gb usb 3.0 bellek alarak çözdüm.

Akşam diğer farkları boş bir zamanım da yazarım.Şimdilik Hp stream 11 den daha hızlı gibi duruyor cihaz bariz olarak. mmmmm
  • Cihazın artıları ve eksileri ( Stream 11 ve Acer Switch 10 ile karşılaştırırsak)
    - Batarya çok çok iyi , Hp stream %20 daha iyidi , Acer Switch 10 %30 daha kötü
    - Çok Kompakt ( Stream 11 daha büyük bir kasaya sahip)
    - Cihaz aynı Ram ve İşlemciyi kullanmasına rağmen Stream 11'den biraz daha hızlı geldi bana
    - Touchpad çok başarılı, dedikleri gibi dokunmatik ekran zevkine yakın
    - Çok hafif ( Stream ve Acer Switch 10 biraz daha ağır)
    - Tuş takımı şuan sıkıntısız ( Stream ve Switch 10 daha kaliteli ve işlevli klavyeye sahip)
    - 2 Usb olması ve arkada olması kötü ( Stream 3 tane Usb'ye sahip)
    - Sd kartı sadece okuyucu olarak kullanılabilir, diğer arkadaşların bahsettiği gibi yarısı dışarıda ( Stream ve Switch bu konuda çok daha avantajlı)
    - Ekran mat ve açısı kötü. Stream'de aynıydı, Switch 10 bu konuda Retina ekran macbook lar ile yarışır resmen .
    - Bu fiyata alınabilecek sınıfındaki en iyi cihaz bence.

• Merhaba arkadaşlar,

Ürünü 2 saat inceledim ve satın aldım. Henüz kullanmaya başlamadım şehir dışında oldugum için.

USB bellek cihazın arkasında kaldığı için problem, eğer bu ürünü alırsanız micro sd kartınız sorun olmaktan çıkar. :) Ben sipariş ettim, gelmesini bekliyorum.

http://www.ebay.com/itm/151498791687?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Biliyorsunuz bu üründe SATA portunun konnektörü yok. Ama içinde HDD için boş bir yer var.

Şöyle çılgın bir projem var. Elimde bir tane sata to usb connector var. Aparatı ve harddiski, cihazın içine monte edip usb kablonun ucunu, usb portun anakarttaki bağlantı yerine lehimlemeyi düşünüyorum ama hangi kablo hangi uca denk gelir fikrim yok.

---------

Cihazın içindeki recovery partition başka bir usb belleğe kopyalanabiliyor ama cihazdan silinemiyor.

BIOS'a admin şifresi girildikten sonra Secure boot açılıyor ve usb bellekten boot edilebiliyor. Linuxu boot ettiler ama win7 olur mu, kurulum esnasında 29 GB lık alanın tamamını kullanabilir miyiz emin değilim.

• Cihaz ile 1 haftayı devirdim, herhangi bir sıkıntım yok.

Şarjı inanılmaz gerçekten 8 saati geçtiği oluyor.

3 Film seyredebiliyorsunuz internet üzerinden.

Touchpad sayfalarında yazdığı gibi gerçekten dokunmatik ekran kolaylığı sağlıyor, Mouse kullanmıyorum çoğu zaman nasıl olduğu aşağıdaki video da var.

https://www.youtube.com/watch?v=lQ1tOCIPN6E&list=PLU0EK1HNDxA7MdnH9LZkVq0EXxPiUmeY_
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Merhaba arkadaşlar,

Ürünü 2 saat inceledim ve satın aldım. Henüz kullanmaya başlamadım şehir dışında oldugum için.

USB bellek cihazın arkasında kaldığı için problem, eğer bu ürünü alırsanız micro sd kartınız sorun olmaktan çıkar. :) Ben sipariş ettim, gelmesini bekliyorum.

http://www.ebay.com/itm/151498791687?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Biliyorsunuz bu üründe SATA portunun konnektörü yok. Ama içinde HDD için boş bir yer var.

Şöyle çılgın bir projem var. Elimde bir tane sata to usb connector var. Aparatı ve harddiski, cihazın içine monte edip usb kablonun ucunu, usb portun anakarttaki bağlantı yerine lehimlemeyi düşünüyorum ama hangi kablo hangi uca denk gelir fikrim yok.

---------

Cihazın içindeki recovery partition başka bir usb belleğe kopyalanabiliyor ama cihazdan silinemiyor.

BIOS'a admin şifresi girildikten sonra Secure boot açılıyor ve usb bellekten boot edilebiliyor. Linuxu boot ettiler ama win7 olur mu, kurulum esnasında 29 GB lık alanın tamamını kullanabilir miyiz emin değilim.

Cihazın içindeki recovery kısmını silinebiliyor. Cihaz rahatladı baya güncellemelerle birlikte office ve windows unda malum genişlemesi sonrası 8gb kullanım alanı kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.