Şimdi Ara

Acer ekran kartı pazarına giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EVGA markasının ekran kartı pazarından ani ayrılışının ardından sürpriz bir isim aksine pazara ilk adımını atıyor. Acer Predator oyuncu markasını bundan böyle ekran kartlarının üzerinde de göreceğiz.

Acer Arc A770 BiFrost neler sunacak?

Acer rakiplerinin aksine ilk adımını Intel Arc ekran kartı ile atmayı tercih etmiş. Acer Arc A770 BiFrost ekran kartı asimetrik çift fan tasarımı ile geliyor. Intel’in orijinal kartından farklı olarak iki adet 8-pinli güç bağlantısı tercih edilmiş.

Ayrıca Bkz.Acer Aspire 7 modeli Intel Alder Lake ve Ryzen 5000 işlemciler ile güncellendi

RGB aydınlatma ile süslenen Acer Arc A770 BiFrost ilk etapta bir nabız yoklama gibi duruyor zira firma teknik detaylarını henüz belirtmemiş ve yeni ürünler sunacak mı bilgi vermemiş. Muhtemelen Intel’in de desteğiyle hazır sistemlerde kendisine yer bulabilir.

Diğer taraftan nispeten dar bir pazar hitap eden Intel Arc ekran kartı ile ilk hamlesini yapması şaşırtıcı bulunuyor. Nvidia ve AMD ekran kartlarına yönelik bir çalışması olacak mı şimdilik bilinmiyor.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/299447/acer-announces-entry-into-discrete-gpu-market-with-intel-arc-a770

• Gelin gelin deliğin ucunu gören geliyor.

• Bence iyi olacak oyuncular için.Benim 6700xt Speedster ekran kartım var ve yeni gelen teknolojiler ile 3080ti dan bile daha iyi çalışıyor.Bu teknolojileri getiren şey ise rekabet.Ne kadar rekabet o kadar hızlı gelişim.

• Second sister kullanıcısına yanıt

Gelsin, kullanıcılara bir zararı olmaz 3. bir markanın.

• Intelin kartları Acer kalitesi ile piyasaya girer ise diğer markaları süpürür :))

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Tabiki de gelsin millete yarar rekabet.

• acer değilde bu hamleyi evga yapmalıydı, zira bu piyasada dominant bir markaydı; intel bunu bilerek doğru bir hamle yapamadı...

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Kartların talep görmesi önemli. İlerde Evga'yla da anlaşır neden olmasın.

• Özellikle üçüncü bir oyuncu nvdia terletir.

• Ekran kartı piyasası Acer a girmesinde...
    Bekliyoruz bakalım kullanıcıya yarayan bir iş çıkarmı diye..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozimandias O kullanıcısına yanıt
    6700xt 3080tidan daha mı iyi çalışıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

bazı yerlerde 3090ı geçiyor kanka

• Nzxt firması'nın pazara girmesini çok isterdim kapalı sistem ekran kartı sıvı soğutması ile mükemmel işler yapacaklarına da inanıyorum, asus yapmıştı bu sistemi asus ile anlaşıp soğutmaları bu firmaya yaptırsalar tadından yenmez

Acer ekran kartı pazarına giriyor
    6700xt ve 3080ti hemen hemen eşit ama 3080 ti gidimla daha iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer ekran kartı pazarına giriyor 

• Fan problemleriyle uğraşır dururuz artık. Acer ekran kartı pazarına giriyor 

• 2,5 yıl önce aldığım acer predator helios ph317-53 halen ilk günkü canavar gibi. içinde 9. nesil 9750h ve rtx2070 mevcut. bugüne kadar ne bir termal değişti ne de başka birşey. sadece süpürgeyle fandaki tozlarını alıyorum 2 ayda bir felan. Oyunlarda ultra ayarda ekran kartı 86 C yi geçmiyor , işlemcide maks 92 C de kalıyor (fanı maksimuma alırsam bu değerler 6-7 C dahada düşüyor tabi üstelik mersin gibi sıcak bir şehirde)

Elektronik birazda şans işidir. Fakat Acer'ın iyi işler çıkaracağına inanıyorum

• blower ve axial fan birlikte çok absürt duruyor sıcaklıkları merak ediyorum Acer ekran kartı pazarına giriyor 

• Beratt06 kullanıcısına yanıt

Ne kullanıyor içiyorsanız banada ondan verin.

• Bisey kullanmıyorum. 3 vardiya çalışıyorum geceden çıkınca yazmisim demekki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.