Şimdi Ara

Acer’dan 3D ekranlı Predator oyuncu dizüstü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer’dan 3D ekranlı Predator oyuncu dizüstü

Oyunları 3 boyutlu ekranda oynamak isteyenler için Acer Predator Helios 300 SpatialLabs Edition oyuncu dizüstü özel lens ve algoritmalar ile oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Acer Predator Helios 300 SpatialLabs Edition özellikleri ve fiyatı

• 15.6 inçlik UHD ekran

• On ikinci nesil Intel Core i9’a kadar

• GeForce RTX 3080’e kadar

• 32GB’a kadar DDR5 4800MHz RAM

• PCIe Gen 4 NVMe RAID 0 SSD

• Intel E2600 Killer DoubleShot Pro Ethernet

• Wi-Fi 6E

• 3400$ başlangıç

Ayrıca Bkz.OLED ekranlı Acer Swift 3 ile tanışın

Acer Predator Helios 300 SpatialLabs Edition oyuncu dizüstü modeli gözlüksüz olarak 3 boyutlu görüntüler sunan bir ekrana sahip. Avatar filmi sonrasında adeta patlama yapan 3D ekran trendinde bu tarz örnekler görmüştük. Sonrasında rafa kalkan bu çözümler yeniden karşımıza çıkmaya başladı.

Cihazda 2D standart bir ekran yer alırken kaplama tarzında bir merceksi likit kristal lens üçüncü boyutu dahil ediyor. SpatialLabs TrueGame uygulaması da gerekli algoritmaları çalıştırarak 3 boyutlu görüntüler ortaya çıkarıyor.

Pek çok oyunda geliştiriciler üçüncü boyut verilerini de kodlara dahil ettiği için uygulamanın işi oldukça kolaylaşıyor. Hali hazırda 50 popüler oyunun 3D ekran ile uyumlu olduğu belirtildi. Yıl içerisinde daha fazla oyun kataloğa eklenecek.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/294991/acer-launches-predator-helios-300-spatiallabs-edition-with-3d-display-new-predator-triton-laptops-and-new-gaming-displays

• En sonda 3d geri donecek. 4000 serisi ile yaygınlasacak ve 5000 serisi ıle patlama yapacak diye dusunuyorum.

• 3D saçmalığı azalarak sona ermemiş miydi? Neden geri getirmeye çalışıyorlar ki?
    Sonra böyle düşük özellikli şeylere absürt paralar istiyorlar :D

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Enteresan harbiden. Yine, yeni avatar haberi ile beraber bunların çıkacak olması da enteresan.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Ve yine, bu safsatanın televizyonlara da sıçramasından korkuyorum. Saçma sapan panellere sırf 3D diye ne paralar istiyorlardı. Şarjlı gözlük saçmalığına girmiyorum bile :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3D gene hortlar satacak bir şey kalmadı.

• Gözlüksüz 3D iddiası olduğundan teknik olarka bunu ucuza veremeyeceği için Predator modelini seçmeleri doğru olmuş, konfigğrasyondaki eksikleri pas geçip doğrudan 3D görüntüleme başarısını gösteren bir video bekliyorum nede olsa gözlüksüz iddiası var.

Bunun dışında kasası hedef kitlesine göre biraz yalın kalmış yada 3D reklamı ile düşünülmüş bir model birçok eksiği görmezden gelinmiş hedef belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_clk -- 20 Mayıs 2022; 09:12:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.