Şimdi Ara

Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) | Ana Konu | i7-7700hq | 1050 TI | 256 GB SSD | 16 GB RAM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
10
Favori
36.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başından beri dediğim gibi daha düşük özellikler ile daha pahalıya gelmiş. Amazon'dan bu modelin alınmasını veya 1-2 daha bekleyip Helios 300 modelinin alınmasını tavsiye ederim.

Helios 300 vergilerle beraber $1,327.81
  • ana konu düzenlendi toplam oyun test sayısı 30 adet oldu
  • Ürünü gecen hafta almıştım. Cihazın herşeyi çok iyi. Ekranı hariç. Daha önce ips ekran kullanmış birisini tatmin edebilecek bir ekranı yok. Ekranı aşırı karanlık. İade edicem ptesi günü. Alıcak arkadaşlar aklında bulundursun klasik ips ekranların parlaklığını vs. beklemesinler.
  • evilboy51 E kullanıcısına yanıt
    Ürünü hangi konfigürasyonla ne fiyatla nerden aldınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer bir fırsattan haberdar olmanız için yazıyorum: Yukardaki arkadaşın da belirttiği gibi Helios 300 şu anda amazonda aynen verdiği fiyattan satılıyor. Özellik olarak çok bir fark yok ekran kartının gtx 1060 6gb olması dısında ve bir de yeni bir fan teknolojisi kullanıyorlar. Eger biraz daha para verebilirim diyorsanız bir göz atın. Link vermiyorum mesaj sayım az yanlış anlaşılır diye. Ben sipariş ettim 1 hazirana geliyor ve reviewlarda düşmeye başladı ama şu anda düşenler Vine bedava reviewları yani ne kadar objektif ne kadar size satmaya motive edici bilemeyecegim. Ürün elime geçince merak ettiğiniz sorular olursa cevaplarım.

Edit: Ürünün global garantisi yok. İlk ay heralde bir sıkıntı olursa Amazon'un sagladıgı garanti kapsamında yollayabiliyorsunuz ama TR'deki Acer bayisi için garanti kapsamında olmuyor.

Edit: Redditte okudugum posta göre VX modelindeki IPS sıkıntısı ortadan kaldırmak için daha kaliteli bir IPS ekran kullanmıslar sanırsam. Bir de bu ön satış fiyatıymış. Final fiyatı 1299$ olacakmış 15.6" modeli için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackmad -- 17 Mayıs 2017; 2:45:19 >

• jackmad J kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar ön siparişte kalacak acaba?

• Arkadaşlar size ödeme ile ilgili teknik bir soru soracağım yardımınız lazım işin içinden çıkamadım.

Helios 300 + 1tb hdd alacağım vergi vs. toplam 1410$ tutuyor ancak ben bu ücreti nasıl ödeyeceğim veya siz nasıl ödediniz ?

1-Nakit param yok vakıfbank world kartımda 6500tl, halkbank parafcardda 2800tl limit var kredi kartı ile 5000tl nakit çekiyorlar mı ? vakıfbank dövize sonradan taksit yapamıyoruz diyor
    2-Kredi kartına faiz daha fazla geliyor sanırım,kredi çeksem 9 veya 12 taksit ödemek üzere daha uygun olmaz mı ? Gerçi çektiğim krediyi illa bir kredi kartına veya debit karta yatırıp tekrar öyle ödemem gerekiyor

Halkbank kredi için 1,13 9ay vade için veriyor
    Vakıfbank 1,25 12ay taksit için veriyor

Ödeme sıkıntı işin içinden çıkamadım
  • kaptanhulk kullanıcısına yanıt
    Ben enpara ile aldım. Eğer fazla faiz vb. şeyler ödemek istemiyorsanız dediğiniz gibi kredi çekip enpara hesabınıza koyun oradan satın alın.
  • iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi 1 mayısta ürün amazona düştü. bence en geç haziranın ortasına kadar sürer ama mayıs sonu da bitmesi gayet mümkün. çünkü haziranda kuzey amerikaya dagıtalacak diyor haberlerde.

Bunun dısında reddit'teki postu takip etmek isteyenler olursa diye link veriyorum:https://www.reddit.com/r/SuggestALaptop/comments/69mggw/news_acer_predator_helios_300_is_now_available_on/?st=j2s6afe7&sh=d86e72c3
    Hatırlatma yapayım dedim. Ürün sayfasında sorulan bir soru cevap ile ilgili:

Question: can i add extra hdd 7200 rpm?
    Answer: This model ships with a 256GB SSD and a hard drive bracket so the user can install a 9.5mm/7mm 2.5" SATA drive. The highest rpm qualified was 5400rpm.

Nasıl bir HDD aldıgınızı bilmiyorum ama önerilen en yüksek rpm miktarı 5400 aklınızda bulunsun
  • jackmad J kullanıcısına yanıt
    Hocam kötü haber verdin moralim bozuldu ama yanlışlıkla 7200rpm almamdan kurtardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

Ben enpara ile aldım. Eğer fazla faiz vb. şeyler ödemek istemiyorsanız dediğiniz gibi kredi çekip enpara hesabınıza koyun oradan satın alın.

Aynen biraz önce bir abim de enparayı önerdi ve başvuruyu şimdi yaptım.Laptoptan 8adet kaldı ve enpara evime gelip dosya doldurtacak işlemler uzun sürerse krediyi boşuna çekmiş olucam çünkü laptop bitecek.
    Hocam belki de sorun ısınmayla alakalı olabilir yoksa 7200 rpmin sıkıntı cıkarcagını dusunmuyorum. Eger sıcak bir sehirde oturmuyosanız ya da sogutucunuz varsa/ kucakta kullanmayacaksanız sıkıntı olmayabilir. İsterseniz hic almayın hdd şimdilik ext ile halledin reviewlar dustukce ortaya cıkar durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackmad

Hocam belki de sorun ısınmayla alakalı olabilir yoksa 7200 rpmin sıkıntı cıkarcagını dusunmuyorum. Eger sıcak bir sehirde oturmuyosanız ya da sogutucunuz varsa/ kucakta kullanmayacaksanız sıkıntı olmayabilir. İsterseniz hic almayın hdd şimdilik ext ile halledin reviewlar dustukce ortaya cıkar durumu.

Bu konuya net açıklık getirebilecek var mı ? Neden ''Önerilen en yüksek rpm değeri 5400'' demiş olabilirler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanhulk -- 17 Mayıs 2017; 22:30:19 >
    O cevabı kimin yazdığı önemli direkt olarak satıcı yazdı ise araştırma yapılmalı ama bir kullanıcı yazdıysa satıcı ile iletişime geçilmeli. Ayrıca ben Acer aspire vx 15 i alırken soru cevaplarda ssd için hem sata hdd hemde m2 ssd diyen vardı yani yanıltmalar olabiliyor. Ben daha hdd takmadım takarsam 7200 rpm takacağım.

Eğer acer aspire vx 15 modeline 7200 takılabiliyorsa helios 300 için pek tabi takılabilir gibi geliyor bana.
  • MANUFACTURER yani Üretici Firma söylemiş ancak neden olduğunu açıklamamış
  • PlayerUnknown's Battlegrounds oynanış videosu

• Arkadaşlar merhaba, ben vatanda bu aleti gördüm ve çok beğendim. Dell yerine neden bu aleti tercih ettiginizi merak ediyorum.(ekran hariç).

Kronik sorunu var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.