Şimdi Ara

★★★ ACER Aspire V3 - 772G [Ana Konu] ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.391
Cevap
40
Favori
200.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar windows7 Kurmayın Ben kurdum Driver problemi çok oluyor.
    USB ler çok yavaş çalışıo Bluetooth çok yavaş vs windows 8 kuracağım tekrar ama recovery flnda sildim Acaba Windows 8 in hangi sürümü vardı indirip kurayım kendi orjinal olarak kaydeder heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCICLauDiuS

@dadasHPower hocam ben cevaplayacak olursam coolermaster,xıgmatek tavsiyem ederim.

Tavsiyeler için teşekkürler üstadlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crimsonica kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke orijinal olarak bıraksaydınız. Windows 8 Single Language sürümü vardı 64bit. Yalnız şimdi kuracağınız Acer Recovery yi kurar mı hiç fikrim yok.

• Neyse Sağlık Olsun :D Acaba İndirebileceğim bi yer varmı. Windowsun orjinal sitesinden vs.
  • bende win 7 kurmayı dusunuyorum cıdden usb 3.0 sıkıntılı mı ?

• herşey sıkıntılı donmalar vs oluo açılışta usb 3.0 driver yok zaten nereye baktıysam bulumadım kullanmadığım program kalmadı. windows8 deki performansı yakalayamıyor. usb 22.0 lar bile yavaş çalışıo
    kamera bazı uygulamalarda açılmıo vs. çoğu driver bulamıyosunuz zaten . chipset vs windows8 driver kurdum artık ne kadar stabil çalışıo bilmiyorum . Sonuç olarak kesinlikle kurmayın diyorum
  • crimsonica kullanıcısına yanıt
    Hocam malum yerlerden indireceksiniz. Orijinal olarak siteden indirmeye açacaklarını sanmıyorum. Acer'ı bi arayıp sorsanız harddiskimin içindeki windows silindi bana yardımcı olabilir misiniz diye falan Belli olmaz CD yollayabilirler, download linki koyabilirler. Başta alışamayıp ben de Win7 dönecektim ama yeni versiyon ve orijinal olunca vazgeçmiştim. Umarım halledersiniz en kısa zamanda. PM ile bir link atıyorum size bi göz atın
  • nihayet bugün pc'me kavuştum. valla hoşma gitti kocaman bişey rengi bal köpüğü gayet iyi duruyor :)

içinden windows cdsi vs. hiç bişey çıkmıyor demi ? sadece kablolar fln çıktı.

birde bu şarj olayını nasıl yapayım ? bitirim şarj mı ediyim yoksa kullanıyım mı ? :)
  • Arkadaşlar tekrar sorayım, oyun oynarken prize takılı oluyor, pil ömrüne zararı var mı? Eski laptopumun pili bu yüzden bitmişti.
  • hanos kullanıcısına yanıt
    Yeni leptoplarda bu söz konusu değil batarya üzerinde prize takılı oyun oynayın batarya tam dolduğunda gücü kesiğinden devamlı akıma maruz kalmıyor buda pile zarar vermez.
  • bataryanın omrunu bıtıren sıcaklıktır. eger laptopun uzerındeyken daha fazla ısındıgını dusunuyorsanız bataryayı cıkarın degılse sıkıntı olmaz
  • Bataryayı çıkarıp kullanmayın arkadaşlar. Elektrik kesilmesi durumunda pcye zarar verebilir. Batarya zati akımı kesiyor. Ayda 1 kere batarya kalibrasyonu yapın. Yani pcyi bataryada sonuna kadar kullanın. Yüzde 10 seviyesinde tekrar fişe takın. Ayda bir kere bu işlemi yapın pili daha uzun süre kullanırsınız

• arkadaşlar , 1 hafta evvel vatandan aldım ,fakat kardeşim bir supriz yaparak usa dan yeni macbook pro getirmiş , bu yüzden nerdeyse hiç kullanmadan,satıyorum ,

sıfırdan tamamen farksız kutusunda faturası i,le birlikte ,, 1900 tl ye vericem..
  • Teşekkürler cevaplar için, rahatlıkla oynayabilirim o zaman :)

Gerçi vize öncesi kötü oldu ya
  • Kardeşim bu hard diskten hafif bi tıkırdama sesi geliyor mu sende de ? pc yeniya hani ona takıldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black.Smith -- 1 Kasım 2013; 1:21:16 >
  • Kardeşim ses arada bi banada geliyor duyuluyor. Normal o. Çok aşırı tıkırdamadıkça sıkıntı yok. Çalıştıkça o ses çıkar. Koysalardı bi 7200rpm harddisk mis gibi ama nerde

• Arkadaşlar tekrardan windows 8 ile aranızdayım nihayet :)

Şükürler Olsun
  • Arkadaşlar tercih meselesi fakat bu cihaza Windows 7 kurmayın tavsiye etmem. Zaten driver problemi yaşayan bir arkadaşımız olmuş. Windows 8 ile gayet stabil çalışıyor cihaz. Bu arada iyiki almış şu cihazı diyorum halen
  • Başlarda ben de pek beğenmesem de orijinal olması, oyunlarda küçükte olsa bir miktar daha performanslı çalışması ve çabuk açılış süresinden ötürü Windows 8 kullanmaya devam ettim. Alışma sürecinden sonra sıkıntı çıkarmıyor gayet iyi aramız Eve gelen arkadaşlarım bilgisayarın performansını ve verdiği görüntünün güzelliğinden etkileniyorlar. Bir de 22"monitörde 1920x1080 çözünürlükte ultra detaylarda açıyorum oyunları hemen kalk kalk çekiyorlar Umarım sıkıntısız uzun yıllar kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirliva.VII

Başlarda ben de pek beğenmesem de orijinal olması, oyunlarda küçükte olsa bir miktar daha performanslı çalışması ve çabuk açılış süresinden ötürü Windows 8 kullanmaya devam ettim. Alışma sürecinden sonra sıkıntı çıkarmıyor gayet iyi aramız Eve gelen arkadaşlarım bilgisayarın performansını ve verdiği görüntünün güzelliğinden etkileniyorlar. Bir de 22"monitörde 1920x1080 çözünürlükte ultra detaylarda açıyorum oyunları hemen kalk kalk çekiyorlar Umarım sıkıntısız uzun yıllar kullanırız.

Hocam hangi oyunlar onlar? Birde w8.1 kurmanizi onermiyorum. Kurduktan sonra driver cakismalari meydana geldi bende.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.