Şimdi Ara

ACER ASPİRE V3-571G KULLANICILAR KLÜBÜ[28 KİŞİ OLDUK] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.120
Cevap
21
Favori
116.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hard diskten ses geliyo hardisk bozulmuş
    . 500 gb hard disk ne kadardır 80-90 a olan varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12A9DA077 -- 23 Ağustos 2015; 18:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyatlara ancak ikinci el bulabilirsin, eğer çok aşırı depolama alanına ihtiyacın yoksa SSD almanı öneririm.
  • Evet öyleymiş 160 liraya wd 500 gb sıfir aldim kardeşim

• Arkadaşlar ekran kartı 640m olan modeli kullanıyorum. Oyunlarda çok düşük performans alıyorum. Gta5 ve witcher 3 bütün ayarları lowda bile oynayamiyorum. Fifa 15 te bile low da yağmurlu sahalarda donmalar kasmalar oluyor. Kardeşimde dandik bi hp var o bile benim pc den daha iyi çalıştırıyor. Ekran kartını güncelledim. Nvidia menüsünden yüksek performasi seçiyorum oyunlar için ama değişen birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bawer85 -- 29 Ağustos 2015; 23:59:29 >
  • Eksiksiz olarak windows 10 driverlarını bulan var mı ?
  • kardes s.a bende windows 10 a gecmek istiyorum otomatik yuklemiyomu driverleri ve nasil gectin win 10 a

• Hiçbir driver yüklemenize gerek yok windows 10 hepsini kendisi algılıyor ve yüklüyor beta sürecinden beri kullanıyorum.
  • benim laptop harddisk hatası veriyor. garanti süresi içinde 2 kez harddiski değişti. şimdi garantsi bitti yine aynı sorunu verdi. harddsik değişecek. sizlerde de böyle bir sorun var mı?
  • arkadaslar merhaba acer v3 571g sahibiyim bilgisayarım hep yavas, win7 win8 win10 hepsi yavas sızce nedenı ne olabılır ornegın wın 10 yaklasık 2 dk da acılıyor ayrıca aygıt yonetıcısınden baktıgımda geforce 630m 2gb lık ekran kartını tanımadıgını gordum sızce ne yapmalıyım garantı suresı doldu tesekkurler.
  • Acer v3-571g 736b161TMall model laptop

intel i7 3630QM 2.4 ghz TURBO 3.4 ghz , 16gbram , 4gb ekran kartı GT 730M , 1TB hardisk

Arkadaşlar bu laptobumun anakartı sata kaç , sata 3 desteklermi ssd takıcam
  • Arkadaşlar laptopun güç tusunun çevresine su döküldü bi hafta önce. İlk döküldüğü zaman laptop güç tuşuna basınca hiç tepki vermiyordu.şimdi guc tuşu çalışıyor.güç tuşuna basınca tuşun Işığı yanıyor ve aşağıdaki simgelerden ampul şeklinin olduğu yerdeki(herhalde gücün geldiğini belirten simge) ışıkta yanıyor .laptopun fani falan çalışmıyor yaklaşık on saniye sonrada laptop kapanıyor.ana karta bisey olmusmudur ? Malum anakart fiyatı 400-500 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12A9DA077 -- 22 Kasım 2015; 21:53:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bawer85 B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var noldu hocam

• Mevcut modelden, elinde satılık olan yada satmaya meyilli olan arkadaşlar varsa talibim.
    Tercihen İ5 işlemcili ve gt640m ekran kartlı modeli. Tabiiki İ7 işlemcili 730m/740m ekran kartlı bi' modele kapım açık.

- Herhangi bir parçası tamir görmemiş ve kozmetik olarak iyi bir ürün, tercih sebebimdir.
  • scartor kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak düşüncen nedir? Ödeme nasıl olur?

• HTK954 H kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak herkes tutarsız aslında. 2013'de 1100 liraya aldım notebook'u şuan 1500'e kadar fiyat verip satmaya çalışan var.
    Benim aralığım 700-1250 arası. Sahibinden üzerinden Axess ile 6 taksit. Farkı ben ödeyeceğim.
  • scartor kullanıcısına yanıt
    Batarya ölü bunun haricinde ürünün ısınma sorunu olduğunu biliyorsundur. 2013 de 1100 liraya aldim demişsin ama ben 1700 liraya aldım 0 ı şu an için 2300 lirayı geçiyor.foruma resim eklemeyi beceremedim sanırım ama bir şekilde özelliklerini atıp fiyat almak isterim senden.
  • bawer85 B kullanıcısına yanıt
    aynı model bende de var. oyunlarda düşük performans var. yazılımlar güncel buna rağmen verim alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraky

aynı model bende de var. oyunlarda düşük performans var. yazılımlar güncel buna rağmen verim alamıyorum

SSD takın arkadaşlar. Ben SSD taktım windows 10 kurdum ve etkinleştirdim. Hiç bir sıkıntı yok. Tüm oyunları rahtlıkla oynuyorum.
  • unnamedist U kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar Windows 10 etkinleştirmeyi nasıl yaptınız sistemden recover şekliyle kurdum fakat etkinleştiremiyorum yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DembaBa9

Hocam selamlar Windows 10 etkinleştirmeyi nasıl yaptınız sistemden recover şekliyle kurdum fakat etkinleştiremiyorum yardımcı olursan sevinirim.

3.parti bir yazılım aracılığı (http://www.hasangok.com.tr/334/biosa-gomulu-windows-8-urun-anahtari.html ) ile bios a gömülü olan windows key ini alın. Daha sonra windows 10 single language versiyonunu bu adresten :https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench indirin. indirdiğiniz windows u bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Ürün anahtarı olarak da bios dan aldığınız windows anahtarını kullandığınızda bir problem olmuyor.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnamedist -- 5 Mayıs 2016; 15:49:11 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.