Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bimeks mi kaldı ? Gidin iyi bir bigisayarcı bulun ya da forumdan birisi ile anlaşın bu iş için. Mx4 macun alın fanı bulmanız biraz zor olacak, onun dışında sorun olmaz. Memnun muydunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben cihazı ilk sene bios update yapmadan kullandım. Fan sesi inanılmaz gürültülüydü. Geçen yaz başı format atınca temiz kurulum olsun diyerek bios update'ini gerçekleştirmiştim. Fan sesinde inanılmaz bir düşüş oldu. Haliyle devir düşünce ısınma da bir miktar arttı.

Yinede ben çok da ısı problemi çekmiyorum, 26 aydır severek kullanıyorum Nitro'mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Bimeks mi kaldı ? Gidin iyi bir bigisayarcı bulun ya da forumdan birisi ile anlaşın bu iş için. Mx4 macun alın fanı bulmanız biraz zor olacak, onun dışında sorun olmaz. Memnun muydunuz ?

Fazla ısı sorunum var.Neredeyse aldığım günden beri işlemciyi kısarak oynuyorum çoğu oyunu,diğer laptoplar da ısı için işlemciyi kısan çok var mı bilmiyorum ilk laptop deneyimim acer. Bir kere ana kartım yandı ama serviste kargo harici bir sorunla karşılaşmadım yollarken kargo parasını bana ödettiler Ana kartımı yenileyip bios güncellemesi ve bakımını yapıp verdiler.Simdi fan sorunum başladı fanı yenilemem mi gerekiyor yoksa sadece bakımla çözülür mü emin değilim .Laptop derslerim için gerekli olduğundan bir yere de tamir için gönderemiyorum.

Ama memnun muyum laptoptan evet veya hayır diye kesin bir cevap veremiyorum ama evete biraz daha yakınım.Aldığım zaman bütçeme oyun için 17.3 daha uygun özellikli bir laptop alternatifi yok gibiydi , 2.5 sene oldu sanırsam satın alalı.İçini açıp hiç macun yenilemesi veya fan temizliği yapmadım arada bir süpürge tutuyorum sadece fanın oraya . cpu sıcaklığı zaten hep işlemciyi kısıtlayıp oynadığım için sorun çıkarmadı , gpu çok ısınıyor.

Fan böyle ses çıkarırken arada oyun oynuyorum ama umarım bir sorun olmaz.

• _paarthurnax_ _ kullanıcısına yanıt
    Cpu kisma ben de yapiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hangi programla kisiyorsunuz ? Benim 90 lara cikiyor derece, ben de kisayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 18 Mart 2018; 9:53:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Pilde maksimum yuzde secebiliyirsunuz. Yuzde 90 mesela. Bir de throttlestop programi ile ince ayarlari arastirin sizin model icin ve uygulayin. Not: Guncellemeler kapali olacak yoksa makine pert. (Throttlestop icin gecerli bu tehlike)

Kisma olayi turboboost u kapatiyor

• expressimo kullanıcısına yanıt
    ThrottleStop ayarlarınızı paylaşır mısınız acaba ? Birde kullanmayı tavsiye eder misiniz ne gibi + ve - leri oldu sizin için ?
  • HappyV kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmiyorum arastirirsaniz bulabilirsiniz bence.

• İ74720hq lu modele bios 1.14 güncellemesini yapan var mı arkadaşlar ne kadar sürüyor tamamlanması

• Arkadaşlar bilgisayarımı satıyorum. Yurtdışından yeni oyuncu bilgisayarı hediye geldi. Kozmetik olarak 9.5/10 'dur. Oyun oynanmamış ve harici klavye mouse ile kullanılmıştır. İsteyene whatsapp üzerinden fotoğraflarını atabilirim.

İstediğim fiyat 2800TL 'dir.

İyi forumlar.
  • Bende laptopu satıyorum, bana fazla gelmeye başladı. Dükkandan görüntüleyebilirsiniz ilani. 240gb ssd ekli halde satıyorum.

• Merhaba arkadaşlar, ürünün garantisi bitmesine rağmen hala güncelleme yapamadım. Malum maddiyat lazım. Hdd sorunları bende de başladı. Takılıyor vs.

Asıl sorunum ise WIFI PROBLEMİ. Wifi bölümü çarpı oldu, yani görünmüyordu. Daha sonra ilk defa acer'ın sitesine girip yeni bir atheros sürümü buldum yükledim düzeldi. Yalnız tekrar aynı şey oldu. HDD kilitlendi durup dururken ve restart attığımda WİFİ gelmedi. Tekrar yükledim vs olmadı. Şu an harici bir wifi adaptör ile kullanıyorum.

Sizin kullandığınız en sorunsuz güncel wifi yazılımı hangisi? Acer'ın sitesinde 3-4 tane var ama merak ettim doğrusu. TEŞEKKÜRLER.

NOT : Hala Windows 8.1 kullanıyorum orijinal kendisiyle gelen.
    ------------------------------------------------------------------

EDİT :
    2015/08/27 tarihli 184.6 mb boyutlu windows 8.1 uyumlu INTEL sürücüsünü indirdim wifi için ve tekrar çalışmaya başladı. Bakalım bu da patlayacak mı? Belki birine faydası olur diye mesajı tutuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 4 Nisan 2018; 17:39:14 >

• Arkadaşlar pc yi formatladım ama dolby atmosun linkini bulamadım nerden indirebilirim ? Acer ın sitesinden indirince v2 kuruluyor.
  • 250gb ssd ve 8gb ram takviyesiyle cihazimi satiyorum ilgilenenler profilimden bakabilir

• HappyV kullanıcısına yanıt
    Acer'ın sitesinde bulunan ses driverı Audio_Realtek_6.0.1.7553_W10x64 (eğer bilgisayarınız 64 bit Windows 10'sa tabi) dosyasının içinde DS1 diye bi dosya var, orada da x64 var onun içinde 2 tane Dolby Digital driver'ı var, hangisi sizin istediğiniz bilmiyorum deneme yanılma yoluyla yükleyip ordan bulabilirsiniz, çok uzun sürmüyor zaten yüklenmeleri.
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar 2.5 yıldır kullandığım Acer Aspire v17 laptopum da 6 ay önce 2 kez ekran gidip gelme problemiyle karsilastim ve bu problem sistem geri yuklemeyle haloldu fakat şuan aynı problemi tekrar yaşıyorum ve sistemi geriye yükleyemiyorumda aynı problemi yaşayan arkadaşlar var ise problemi nasıl cözümlediler yardımcı olursaniz sevinirim.

• Bu klavye arkası aydınlatma bir süre sonra otomatik kapanıyordu , şimdi sürekli açık bunun ayarı falan mı vardı , bilen varmı , teşekkürler.
  • emrre33 kullanıcısına yanıt
    Prize bağlı değilken bir süre kullanmazsanız klavyeyi ışıkları söner ta ki siz tekrar basana kadar.

Prize takılıyken sürekli yanıyor diye biliyorum en azından bende böyle

• Merhaba arkadaslar , ssd yi (samsung 256 gb evo 850) cd rom yuvasından 2 yıl sonra sokturtup hdd ile yer değiştirttim ve win 10 u ssd ye kurdurdum , performans olarak epey yukseldi cihaz , 25 sn de acılıp 5-8 sn de kapanıyor ve program acma hızı epeyce yukseldi , ram olarak ta takviye yapmayı dusunuyorum ,hep 1600 mhz ramlerden bahsedilmiş , bildiğim kadarıyla 2133 mhz 8gb ddr4 ram var cihazın kendisinde , diğer slota takabileceğimiz ram in de 8 gb 2133 mhz ve ddr4 olması gerekıyor diye biliyorum , cihaz vn 792-520r versiyon , yanlış biliyorsam düzeltin.iyi forumlar.
  • emrre33 kullanıcısına yanıt
    Cihaz serin mi ?

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.