Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim bilgisayar daha 4 ya da 5 aylık ama hangi oyuna girersem gireyim işlemci 96 derece oluyo artik korkmaya basladim bilgisayara birşey olucak diye sizde de böyle mi sıcaklıklar boşta 55 derece falan yükte direk 90 lara firliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce teknik servisi aradım adamın gayet acelesi var gibi hızlı hızlı konuştu ve 96 derece normaldir oyunlarda ısınır soğutma sistemi iyi dedi :I

• metek1 M kullanıcısına yanıt
    hangi koşullarda kullandığınızda önemli oyunları son ayarda ve havalandırması ıyı olmayan bir durumda oynuyor iseniz bu sıcaklara ulaşmanız normaldir yalnız uzun süre bu sıcaklarda durması ileride problemlere sebep olacaktır.
    oyunları son ayarda oynamıyorum notebook havalandırmasıda ıyı durumda dıyor iseniz teknik servise aşırı ısınma adı altında gönderin ama gönderirken aşırı ısıdan kanıyor diye ekleme yapın fazla önemsemezler.
    Size önereceğim bios güncellemesi var ise bios güncellemesi yapın ve en güncel chip set driverlarını yüklemeniz.

bunlar dışında ısı konusunda voltaj düşürme dışında pek fazla alternatifiniz yok. aniden ısınması termal macunun iyi sürülmemiş olduğunu izlemini vermekte. Muhakkak teknik servise gönderip macun değişimi isteyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: metek1

Arkadaşlar benim bilgisayar daha 4 ya da 5 aylık ama hangi oyuna girersem gireyim işlemci 96 derece oluyo artik korkmaya basladim bilgisayara birşey olucak diye sizde de böyle mi sıcaklıklar boşta 55 derece falan yükte direk 90 lara firliyor

Boşta 55 derece birazcık fazla. 45-50 ideali.

Oyunlardaki sıcaklığı düşürmek için güç ayarlarından işlemci kullanımını kısıtlayabilirsin. Yüksek performans için %90'a kısıtlarsan oyun performansında neredeyse hiç değişiklik olmayacak ve sıcaklık 80-85 lere kadar düşecektir.
  • Bisey fark ettim ben zaten işlemci gücünü yüzde 80 yapmıştım ama oyuna girince işlemci gücü tekrar yüzde 100 e çıkıyor.

• Beyler bayanlar şu çantaya bizim laptop sığar mı yorumda üst kısmı sığmadı diyen var. Kullanan varsa yorum yapsın lütfen, yada tavsiye varsa o da olur.

http://www.hepsiburada.com/samsonite-guard-it-17-3-siyah-notebook-sirt-cantasi-88u-09-006-p-BS600830?magaza=Hepsiburada
  • 4 gündür serviste bizimki daha ses soluk yok inşallah smsinfocomm a gitmemiştir.... Daha önce de bir eski seride sıkıntı yaşamıştım...

• mavi ekranda Whea_uncorrectable_error
    hatası aldım
    pc çalışır durumdayken oldu bu ilke kez karşılaştım
  • Şu yeni yayınlanan ekran kartı driver ını yüklemyin pc kafayı yiyor

• Ben yükledim ama :( Noldu sizinkine? Şuan bende bi problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 112112acil

Ben yükledim ama :( Noldu sizinkine? Şuan bende bi problem yok.

bilgisayar donuyor hopörlerden ilginç sesler geliyor güç düğmesine uzun basarak kapatmak zorunda kalıyordum. oyunlara giremiyordum eski driver ı yükledim
  • Bilgisayar inanılmaz hızlı şekilde kapıdan alındığı tarihten itibaren 8 günde geldi. Boşta ısı 30-35 derece. Fan temizliği yapılmış. Fakat şöyle bir sorunum var ekranın alt kısmı sanki baskı var gibi ışık sızıyor buna çözüm bulan var mı..

• Hocam merhaba ekran kartın 860 mı 960 mı

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Hocam merhaba ekran kartın 860 mı 960 mı

860 atam

• Sizin 860m için en son yüklediğiniz Nvidia driver'ı hangisi, bende GTA 5 oynarken özellikle arabayla hızlı gidince görüntü falan kalmıyor bi 4-5 saniye beklersem anca geliyor tam olarak, başka oyunlarda yok böyle bi şey ama bu aralar GTA çok kasmaya başladı bu şekilde.Bende en son 376.16 yüklü sizinkiler nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emma-Watson

Şu yeni yayınlanan ekran kartı driver ını yüklemyin pc kafayı yiyor

Aynen. Son nvidia driveri problemli. Tavsiyem yüklemeyin.
  • Merhaba arkadaşlar, ekran görüntüsünü kablosuz olarak tv aktarma(widi/miracast) sorunu yaşıyorum. Bildiğim kadarıyla v nitro ların widi desteği var, bilgisayar projektör olarak tv'yi görüyor fakat bağlan dediğimde "bağlanamadı" diye hata veriyor. Sorun tvdemi diye düşündüm fakat telefonu tvye sorunsuz yansıtabiliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar nvidia son sürüm sıkıntılı i5 ve 860m li model var bende siz hangi sürümü kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metek1 M kullanıcısına yanıt
    Ben 376.19'u kullanıyorum son çıkandan 2 önceki, bi önceki de bana sıkıntılı gibi gelmişti, çok fps düşüşü gözlemledim ondan tekrar 376.19'a dönmüştüm.
  • bende VN7-571G modeli var 15.6 inc gtx 950m olanı
    buna ssd takabiliyormuyuz boşta ssd yuvası varmı yoksa nereye takıyoruz ssdyi
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.