Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
52
Favori
200.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4210h işlemci 92 gördü sizce normalmi. Ayrıca project cars ta anlık donmalar mevcut ses akıyor görüntü donuyor.
  • slm arkadaşlar.kısa bir süre önce acer Aspire V 15 aldım.bilgisayarın sağ alt tarafından sanırım hard diskin olduğu yerden sürekli bir cızırtı,tıkırtı sesi geliyor.ses sürekli var arada bir değil.hard disk arada ses yapabilir ama bunda sürekli var.sizde durum nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim laptoplar uçmuş ben 2,5 dan almıştım i5lisini şimdi 3 - 3,5 larda geziyor fiyatlar
  • Fırsat %9 HEDİYE Bimeksde
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145295/acer-aspire-vn7-791g-57bp-nx-mqrey-003-.aspx
    GTX 860 M - İ5 - 17.3 2900 E Geliyor. SSD Hediye
     Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış)

• Acer Nitro İnceleme Videoları Yayınladım. Bilginize :)
    Kısa İnceleme - M2 Sata uygulamalar, işlemci ve Ekran kartı farkları vb...
    DOLBY DİGİTAL Ses Kalitesini Artırıyor
    DUST DEFENDER Toz Temizlik işlemi yapıyor
    Cool BOOST Pc ısınınca FAN hızını artırıyor
    SSD Terfi için Dvd rw yuvasına aparat montajı Nasıl yapılır videosu
    Windows 10 TEMİZ KUR veya Yükseltme nasıl yapılır . GTA 5 Oyun Testleri Videolarını Yayınladım.
    İzlemek için :https://www.youtube.com/channel/UCa_OQlj_vnBglRdVmPJCWVQ/videos

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.ugurdo -- 20 Ocak 2016; 10:13:04 >

• Adobe Premiere veya After effect çalıştırdığım zaman mavi ekran çıkıyor. "Kernel_security_check_failure" hatası veriyor. Hata ayrıntılarında şu bildirim var

Kablosuz Yerel Ağ Genişletilebilirlik Modülü beklenmeyen bir şekilde durduruldu.
    Modül Yolu: C:\WINDOWS\system32\ihvmanager\AthIHVManager.dll

Bir türlü çözemedim bu hatayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizliğim

quote:

Orijinalden alıntı: 112112acil

Open Issues in Version 361.43 WHQL
    As with every released driver, version 361.43 WHQL of the Release 361 driver has open
    issues and enhancement requests associated with it. This section includes lists of issues
    that are either not fixed or not implemented in this version. Some problems listed may
    not have been thoroughly investigated and, in fact, may not be NVIDIA issues. Others
    may have workaround solutions.
    For notebook computers, issues can be system-specific and may not be seen on your
    particular notebook.
     “Windows 10 Issues” on page 12
     “Windows 8.1 Issues” on page 12
     “Windows 8 Issues” on page 12
     “Windows 7/Windows Vista Issues” on page 13
    Windows 10 Issues
     Driver installation will fail if GeForce Experience is a selected component and the
    system is either in safe mode or without a network connection. [200151914]

KAYNAK:http://us.download.nvidia.com/Windows/361.43/361.43-win10-win8-win7-notebook-release-notes.pdf

ağır konuşmuşlar...

NVDIA ekran kartı yeni sürücüsü ile bir çok oyun için performans artışı sağlanmış. WHQL sürücüsü yayımlandı. GeForce 361.43 WHQL ekran kartı sürücüsü GameWorks VR performans iyileştirmeleri, bazı hata düzeltmeleri ve sanal gerçeklik kaskı ile oynanabilecek oyunlar için bazı optimizasyonlar sunuyor. 361.43 WHQL sürücüsü aynı zamanda GameWorks VR 1.1 ile birlikte sanal gerçeklik için OpenGL SLI desteği de sunuyor. NVIDIA GeForce 361.43 WHQL Sürüm Notları [GM20x] 144 Hz değerinde saat hızları boşta kalır.

Star Wars: Battlefront oyununa SLI desteği eklendi. Rocket League oyununda ilk gol sonrası oluşan hata düzeltildi. Mobil GeForce GTX 860 ekran kartlarındaki çökme sorunu düzeltildi.

Not: Yukarıda ki yazının çevirisi değil 361.43 sürümü için milliyet haberi

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Bizim laptoplar uçmuş ben 2,5 dan almıştım i5lisini şimdi 3 - 3,5 larda geziyor fiyatlar

aynen daha 1 yıl olmadı i7 liyi 3 e aldım
  • Arkadaşlar win10 a geçtim ama pc acaip hantallasti ne yapmak gerekli söylerseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Equexks E kullanıcısına yanıt
    SSD kullanıyor musunuz? Gerçi, her durumda daha akıcı olmasını beklerim ben. Doğrudan güncelleme yaptıktan sonra ara ara benimki de garip davranmaya başlamıştı. Ben de dosyalarımı yedekledim, Windows10'u sıfırladım. O günden beri çok sorunsuz, oldukça akıcı bir tecrübem oldu.
    Sanırım android telefonlardaki gibi, Windows 10'da da büyük güncelleme yaptıktan sonra sıfırlamak faydalı.

• tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam bende sıfırlayacaktım zaten ama su aralar vakit bulamıyordum duzelecegini bilmek bile rahatlatıyor insanin icini

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Adobe Premiere veya After effect çalıştırdığım zaman mavi ekran çıkıyor. "Kernel_security_check_failure" hatası veriyor. Hata ayrıntılarında şu bildirim var

Kablosuz Yerel Ağ Genişletilebilirlik Modülü beklenmeyen bir şekilde durduruldu.
    Modül Yolu: C:\WINDOWS\system32\ihvmanager\AthIHVManager.dll

Bir türlü çözemedim bu hatayı

Bu üstte yaşadığım mavi ekranı windowsu sıfırlayarak bile çözemedim. Soruna Nvidia sürücüsü neden oluyormuş. 359.06 versiyon sürücüye dönünce problem çözüldü.

Şimdi ise wifiden internete bağlıyken 0x00001d8 hatası diye bir hata ile mavi ekran çıkıp duruyor.

Win10 işletim sistemi tamamlanmamış bir sistem bence, win 95'ten bu yana kullanıcısıyım ama böyle hatalı bir sürüm görmedim

• coaxem kullanıcısına yanıt
    Kernel security hatası bende oyunlara girerken çıkıyordu bende eski nvidia sürücüsüne dönmüştüm geçen hafta araştırırken buldum Windows hatasıymış en son sürümde çözmüşler şimdi güncel driverla sıkıntı yok. Windows güncellemelerinizi kontrol edin somrada son sürüm driver i kurun. Ben böyle çözdüm.

• 112112acil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,

Windows güncel ama ne olur ne olmaz nvidia 'yı eski sürümde tutuyorum.

Wifi ile ilgili

0x00001d8
    0x000002d6 mavi ekranları ise halen devam ediyor.
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    O konuda bi bilgim yok malesef wifi ile ilgili derken neyi kastettiniz wifi açınca mı mavi ekren veriyor?
  • Ben fabrika ayarlarına (Windows 8.1) döndüm arkadaşlar, Windows 10 en son gelen büyük güncellemeden sonra çok sıkıntılı bir hale geldi, hdd de kullanılan swap dosyası ne akla hizmetse sıkıştırılarak ram e taşınmış daha hızlı olsun diye, ama uzun dosya kopyalamalarında yada netten büyük boyutlu downloadlarda ram şişip bilgisayarı kullanılamaz hale getiriyor, bizim laptopların olayı ise bambaşka resmen bu Windows güncelleştirmesinden sonra kullanılamaz hale geliyor laptoplar. benden nacizane tavsiye dönün geri fabrika ayarlarına rahat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uyurgezzer

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı yazın b almıştım. Sorunsuzca bf4 cod ghost advenced warfare black ops 2 MKX gibi oyunlari oynadım ama şimdi bilgisayarı sarj aletinden çıkarınca lol cs go gibi oyunlarda fps 50 48 e kadar düşüyor. Şarj aletini takınca 100 den aşağı inmiyor. Bunun sebebi ne? Nasıl önüne geçebilirim?

cs go yu 100 fps de oynamaya kalkarsanız, 20 dakikada bilemedin 30 dakikada, pili bitirirsiniz..
    nedeni bu..... yaşadığınız olayın...
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce konuda belirtilen laptoptan satın aldım. Bilgisayardan anlayan bir arkadaşım bana windows10 kurulumu yapmamızı tavsiye etti. Yükseltmek yerine temiz kurulum yapmanın daha iyi olacağını söyledi ve iso dosyasıyla birlikte temiz kurulum gerçekleştirdik(windows10 home kurduk ve kurulum sırasında recovery için ayrılan bölümü silmedik). Daha sonra bilgisayarla birlikte gelen keyimi kullanmayı denedik fakat windowsu aktifleştiremedik. Ben de korsan yazılım kullanmak istemediğimden fabrika ayarlarına dönüş yapmak istiyorum. Bilgisayarımda Acer Recovery Management programını bulamadım. Bilgisayarımı açarken Alt+F10 tuşlarına basıyorum fakat burada da Acer Recovery Management yerine fotoğraflarda bulunan menüler açılıyor. Recovery yapmamda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar :)
     Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış)

• onderak kullanıcısına yanıt
    Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    @onderak arkadaş güzel açıklamış pc pilde cpu ve gpu nun performansını düşürüyor siz isterseniz yüksekte kullanabilirsiniz ama arkadaşın söylediği gibi pil çabuk biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 4 Ocak 2016; 17:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulk

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce konuda belirtilen laptoptan satın aldım. Bilgisayardan anlayan bir arkadaşım bana windows10 kurulumu yapmamızı tavsiye etti. Yükseltmek yerine temiz kurulum yapmanın daha iyi olacağını söyledi ve iso dosyasıyla birlikte temiz kurulum gerçekleştirdik(windows10 home kurduk ve kurulum sırasında recovery için ayrılan bölümü silmedik). Daha sonra bilgisayarla birlikte gelen keyimi kullanmayı denedik fakat windowsu aktifleştiremedik. Ben de korsan yazılım kullanmak istemediğimden fabrika ayarlarına dönüş yapmak istiyorum. Bilgisayarımda Acer Recovery Management programını bulamadım. Bilgisayarımı açarken Alt+F10 tuşlarına basıyorum fakat burada da Acer Recovery Management yerine fotoğraflarda bulunan menüler açılıyor. Recovery yapmamda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar :)
     Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış)

normalde alt+f10 ile bilgisayarı başlattığınızda kurtarma konsolu başlar
    şu videoda ki gibi:https://www.youtube.com/watch?v=XvFRTfFGCgY
    eğer siz bu şekilde başlattığınızda windows 10 başlıyorsa, geçmiş olsun...
    önceden bir recovery usb'si yada dvd'si hazırlamış olmanız gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderak -- 4 Ocak 2016; 17:39:11 >

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.