Şimdi Ara

acer Aspire V 15 Nitro kullananlar kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
8
Favori
12.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pc ye 8gb ram takviyesi yapmaya karar verdim.http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-8gb-ddr3l-1600mhz-cl11-low-voltaj-notebook-ram.html linkteki rami almayı düşünüyorum. Doğru tercih midir herhangi bir uyum sorunu vs yaşar mıyım diye size danışmak istedim. Bir de dvd sürücü yerine hdd takmak istiyorum. aparatı 9.5 mm almam mı gerek? Şimdiden teşekkürler.
  • Singlecore kullanıcısına yanıt
    Ram dogru tercih, ancak hdd icin birsey diyemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR V15 NİRO VN7 571G MODELİ LEPTOBUM VAR ,TOMB RİDER 3 DE 1600X900 ÇÖZÜNÜRLÜKTE ULTRA AYARLARDA 37 FPS ALIYOR NORMALMİDİR Bİ DE CS GODA DA 1920X1080 GARFİKLER EN YÜKSEKTE 90 130 FPS ALIYOR SİZCE NORMALMİDİR LÜTFEN YARDIM EDİN ..
    ACABA ÇÖZURLUK YÜKSEK OLDUĞUNDAN MI?
    İNTEL CORE İ5 5200U 2.2 GHZ TURBO 2.7 L3 3MB
    8GB 1600 MHZ RAM
    1T HAFIZA
    NVIDIA GEFORCE GTX950M 4GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMER 37 -- 26 Mart 2016; 20:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMER 37

ARKADAŞLAR V15 NİRO VN7 571G MODELİ LEPTOBUM VAR ,TOMB RİDER 3 DE 1600X900 ÇÖZÜNÜRLÜKTE ULTRA AYARLARDA 37 FPS ALIYOR NORMALMİDİR Bİ DE CS GODA DA 1920X1080 GARFİKLER EN YÜKSEKTE 90 130 FPS ALIYOR SİZCE NORMALMİDİR LÜTFEN YARDIM EDİN ..
    ACABA ÇÖZURLUK YÜKSEK OLDUĞUNDAN MI?
    İNTEL CORE İ5 5200U 2.2 GHZ TURBO 2.7 L3 3MB
    8GB 1600 MHZ RAM
    1T HAFIZA
    NVIDIA GEFORCE GTX950M 4GB

rise of the tomb raider den bahsediyor olmalısın tomb raider 3 1998de çıkmış oyun
    37 fps ultrada 1600x900 çözünürlükte bana biraz abartı gibi geldi bu pc için açıkçası
  • tribal_dns T kullanıcısına yanıt
    Abartmıyorum oynarken 39 fps falan
    2013 de çıktı benchmark testi yaptım avarage 37fps çıktı max52 lerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMER 37 -- 26 Mart 2016; 22:25:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tmm tomb raider 2013 için normal o değerler
    oynarken aşırı ısınma varmı makinede ya da fanların çok hızlı dönmesi durumları bende gta 5te oldu diğer oyunlarda pek cozutmadı doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribal_dns

quote:

tmm tomb raider 2013 için normal o değerler
    oynarken aşırı ısınma varmı makinede ya da fanların çok hızlı dönmesi durumları bende gta 5te oldu diğer oyunlarda pek cozutmadı doğrusu

Sen de demi benimkinin aynısı var kardeşim bu arada rahatsız edici bi şekilde ses çıkarmıyor biraz fazla ısınıyor 70 75 derece falan

• GAMER 37 G kullanıcısına yanıt
    evet sadece oyunlarda dönme hızı ve ısısı artıyor oda makul seviyelerde gibi
    laptopu alalı 2 ay oldu 10 kere fln kullanmışımdır bende bi laptop daha var asus onu kullanıyorum daha çok işyerine onu getirip götürüyorum
    böyle güzel bir ekran kartlı makine aldıysan hakkını vermek gerek her ne kadar yüksek ve temiz ses versede hoparlörü ben buna harman kardon onyx studio 2 bağladım deli gibi oldu :)
    hoparlörü masaüstüne koyunca silah seslerinde fln fena titriyor masa iyi gaza getiriyor :)
    2+1 daha güzel sistemlerde var tabi bunların yanına oyuncu mausesiyle joystick şart
  • quote:

evet sadece oyunlarda dönme hızı ve ısısı artıyor oda makul seviyelerde gibi
    laptopu alalı 2 ay oldu 10 kere fln kullanmışımdır bende bi laptop daha var asus onu kullanıyorum daha çok işyerine onu getirip götürüyorum
    böyle güzel bir ekran kartlı makine aldıysan hakkını vermek gerek her ne kadar yüksek ve temiz ses versede hoparlörü ben buna harman kardon onyx studio 2 bağladım deli gibi oldu :)
    hoparlörü masaüstüne koyunca silah seslerinde fln fena titriyor masa iyi gaza getiriyor :)
    2+1 daha güzel sistemlerde var tabi bunların yanına oyuncu mausesiyle joystick şart

Evet aynen masaya koyunca titriyor ses mükemmel ama, gta v i hangi ayarlarda kaç fps oynuyorsun.

• Evet haklısın hakkını vereceksin..

• GAMER 37 G kullanıcısına yanıt
    gta 5 te 1920x1080 de highte 32 fps alıyorum ortalama
    grafik ayarlarında trafik yoğunlugu insan yoğunlugu gibi seçenekler var kademeli olarak arttırdığın onları kısınca azda olsa artıyor fps
    zaten gta 5 sağlam işlemcide isteyen bir oyun 5200u biraz zayıf kalıyor
    sırf işlemciye yüklenen grafik ayarları hangileri bunları açıklayan videolar var youtubede ordan bakabilirsin
    assassin's creed rogue kurdum onda ortalama 29 fps aldım 1920x1080 de ultra ayarlarda gta 5e göre nerdeyse ısınma fan dönüşü yok gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 13 Nisan 2016; 22:33:49 >
  • Eyvallah kardeşim bilgilendirme için sağ ol bende yüklüyorum şimdi

• Senin ki 8 gb li olan modelimi

• arkadaşlar ben de yeni aldım, sesdosyası açtığım da ya da youtube müzik dinlediğim de sesi tamane kısıp sağ ve sol taraftan kulak dayayınca anlaşılan bir ses geliyor acaba bu normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagari Hasan Çelebi -- 13 Nisan 2016; 21:48:08 >
  • quote:

Senin ki 8 gb li olan modelimi

evet 8 gb bendeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

arkadaşlar ben de yeni aldım, sesdosyası açtığım da ya da youtube müzik dinlediğim de sesi tamane kısıp sağ ve sol taraftan kulak dayayınca anlaşılan bir ses geliyor acaba bu normal mi

bende öyle bir sorun yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

arkadaşlar ben de yeni aldım, sesdosyası açtığım da ya da youtube müzik dinlediğim de sesi tamane kısıp sağ ve sol taraftan kulak dayayınca anlaşılan bir ses geliyor acaba bu normal mi

bende öyle bir sorun yok

tamam hocam saolsın yarın bi servis ile görüşeyim
  • ekran kartı gddr5, değil mi? bazı yerler de ddr3 diyor da.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDarK

ekran kartı gddr5, değil mi? bazı yerler de ddr3 diyor da.

ddr3 ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 18 Nisan 2016; 16:52:41 >
  • arkadaşlar merhaba..ACER VN7-571G CI5 modelini n11 den 2500 tl ye satın aldım.. RAM 4GB olması sıkıntı yaratır mı ? kesinlikle yükseltmelimiyim merak ediyorum... birde aynı şekilde üzerinde gelen hdd yi de muhakkak değiştirmelimiyim ? daha bilgisayar elime ulaşmadı yarın gelecek ama şu an bunların sıkıntısını düşünmeye başladım yardımcı olur musunuz ?

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.