Şimdi Ara

ACER ASPIRE ONE A150L Sıfır Ayarında Hediyeli 500 TL Oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ACER ASPIRE ONE A150L Sıfır Ayarında Hediyeli 500 TL Oldu!

INTEL ATOM 1.6 GHz, 1 GB RAM, 120 GB HDD, 8.9'' Crystal Brite Ekran

1 aydan kısa bir süre önce bir hevesle aldım ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle kullanma fırsatı bile bulamadım.

Kutusu
    Eksiksiz Kutu İçeriği
    Faturası
    Garanti Belgesi
    24 Aylık Garantisi

ile birlikte, bırakın çizik ya da hasar, üzerinde tek bir parmak izi bile bulamayacağınız kadar temiz ve kusursuz bir cihaz.

Netbooklar içerisinde tasarımı, görüntüsü ve hafifliğiye öne çıkan bir model: Beyaz çarpıcı görünümde sağlam bir kasa, normal boyutlara %90 oranında yakın kullanışlı bir klavye ve 999 gram ağırlığıyla...

Ayrıca alacak olan kişiye;

1 GB notebook RAM'i (beraberinde kutusuyla birlikte gönderiyorum; ben cihazla ilgilenemediğim için taktırmadım)

Piyasadaki netbook bilgisayarlar için en uygun çantalardan biri olan "PLM MİNİ NOTEBOOK ÇANTASI" hediye!

Hepsiburada ve benzeri sitelerin bazı ilanlarında ürünün kendisinin çanta hediyeli olduğu yazmaktadır; bahsedilen çanta kutunun içinden çıkan basit kılıftır ve bunu benim hediye ettiğim ücretli kılıfla karıştırmayın lütfen. Hediye kılıfımı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

http://www.hepsiburada.com/plm-mini-notebook-cantasi-7-11-/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs0195

Not: Bilgisayara, Acer Aspire One ve diğer netbooklar için optimize edilmiş olan Ubuntu 9.04 Netbook Remix işletim sistemi yüklenmiş; gereksiz doluluk yaratmamak için ekstra program ve içerik kurulumu yapılmamıştır.

Hediyeleri ile birlikte cihazın fiyatı 500 TL'dir.

Daha Önceki İkinci El Satışım:

http://forum.donanimhaber.com/m_26296929/mpage_1/key_//tm.htm#26310963
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 15 Mayıs 2009; 22:44:27 >

• aşağıya hediyelerinin ve cihazının kutusu açılmamış fiyatlarını ekliyorum...

-notebook ram;http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=47&productId=bd71183
    -sattığınızihaz ;http://www.hepsiburada.com/acer-aspire-one-a150l-intel-atom-n270-1.6ghz-1gb-120gb-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd72811
    -verdiğiniz çanta ;http://www.hepsiburada.com/plm-mini-notebook-cantasi-7-11-/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs0195

510 liraya kutusu açılmamışı var , gene aynı şekilde ram 25 lira , yere göğe sığdıramadığınız çanta 30 lira , 565 lira kutusu açılmamış tam takım zaten siz kullanılmış diye uygun fiyat vermek yerine sıfırından bile pahalı fiyat vermişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 9 Mayıs 2009; 14:40:06 >

• Lütfen mesajımı dikkatli okuyun;

Fiyat 675 değil, 575 TL'dir.

Ayrıca Hepsiburada.com ilanında belirtilen çanta, standart kutu içeriğindeki basit kılıftır ve onu ben de beraberinde gönderiyorum zaten.
    Hediye ettiğim çanta özellikli, pek çok gözü olan, pratik ve kullanışlı bir çantadır. Buyrun:

http://www.hepsiburada.com/plm-mini-notebook-cantasi-7-11-/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs0195

Bu arada yaşını, durumunu ve konumunu bilmediğiniz bir kişiye "sen" diye hitap etmezseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 9 Mayıs 2009; 14:07:12 >

• Bir de "daha üstün model" diyerek kafa karışıklığı yaratmamanızı rica ediyorum çünkü aralarındaki "tek" fark, belirttiğiniz sürümün Windows XP kurulumu ile gelmesinden dolayı hard disk boyutundadır ve bu da 40 GB'tır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 9 Mayıs 2009; 14:20:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: monoblaine

Lütfen mesajımı dikkatli okuyun;

Fiyat 675 değil, 575 TL'dir.

Ayrıca Hepsiburada.com ilanında belirtilen çanta, standart kutu içeriğindeki basit kılıftır ve onu ben de beraberinde gönderiyorum zaten.
    Hediye ettiğim çanta özellikli, pek çok gözü olan, pratik ve kullanışlı bir çantadır. Buyrun:

Bu arada yaşını, durumunu ve konumunu bilmediğiniz bir kişiye "sen" diye hitap etmezseniz sevinirim.

yanlış link vermişim düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 9 Mayıs 2009; 14:40:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

aşağıya hediyelerinin ve cihazının kutusu açılmamış fiyatlarını ekliyorum...

-notebook ram;http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=47&productId=bd71183
    -sattığınızihaz ;http://www.hepsiburada.com/acer-aspire-one-a150l-intel-atom-n270-1.6ghz-1gb-120gb-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd72811
    -verdiğiniz çanta ;http://www.hepsiburada.com/plm-mini-notebook-cantasi-7-11-/productDetails.aspx?categoryid=676&productid=bs0195

510 liraya kutusu açılmamışı var , gene aynı şekilde ram 25 lira , yere göğe sığdıramadığınız çanta 30 lira , 565 lira kutusu açılmamış tam takım zaten siz kullanılmış diye uygun fiyat vermek yerine sıfırından bile pahalı fiyat vermişsiniz

düzelmiş hali budur

• 510 TL'ye kutusu açılmamış olanının nasıl alınabileceğini de belirtirseniz, arzu eden oradan alsın.
    Adres, vs. eklemenizde bir sakınca görmüyorum.

Ayrıca bana özel olarak ulaşanlar için düşebileceğim en dip fiyata kadar pazarlık payı bırakmış durumdayım.

Son olarak sadece nicki "administrator" olan kişi;

İlanıma iğneleyici mesajlar yazmayı bırakın lütfen. Çantamı yere göre sığdıramadığımı ima edebileceğiniz hiçbir cümle kullanmadım. Hediye ettiğim çantanın pratik, kullanışlı ve tam da netbook bilgisayarlara uygun olarak tasarlanmış bir aksesuar olduğu bir gerçektir.

Cihaz aldığım günden bu yana evdeki çalışma masamın üzerinde, üstü örtülü bir şekilde durmaktadır; bir kez bile yanımda taşımadım, o kadar çok yoğunum ki cihazla ilgilenemediğim için ürünü aldığıma pişman oldum. Yazılımcıyım ve günlük işlerim dışında aldığım ek projelerden hiçbir şeye vakit bulamıyorum. Aşırı titiz bir insan olduğum için de özenle baktığım eşyalarımı değil bir başkasının eline vermek, parmak ucuyla bile dokundurtmam.
    Bunların hiçbiri yalan değildir.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 9 Mayıs 2009; 14:54:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: monoblaine

510 TL'ye kutusu açılmamış olanının nasıl alınabileceğini de belirtirseniz, arzu eden oradan alsın.
    Adres, vs. eklemenizde bir sakınca görmüyorum.

Ayrıca bana özel olarak ulaşanlar için düşebileceğim en dip fiyata kadar pazarlık payı bırakmış durumdayım.

Son olarak sadece nicki "administrator" olan kişi;

İlanıma iğneleyici mesajlar yazmayı bırakın lütfen. Çantamı yere göre sığdıramadığımı ima edebileceğiniz hiçbir cümle kullanmadım. Hediye ettiğim çantanın pratik, kullanışlı ve tam da netbook bilgisayarlara uygun olarak tasarlanmış bir aksesuar olduğu bir gerçektir.

Cihaz aldığım günden bu yana evdeki çalışma masamın üzerinde, üstü örtülü bir şekilde durmaktadır; bir kez bile yanımda taşımadım, o kadar çok yoğunum ki cihazla ilgilenemediğim için ürünü aldığıma pişman oldum. Yazılımcıyım ve günlük işlerim dışında aldığım ek projelerden hiçbir şeye vakit bulamıyorum. Aşırı titiz bir insan olduğum için de özenle baktığım eşyalarımı değil bir başkasının eline vermek, parmak ucuyla bile dokundurtmam.
    Bunların hiçbiri yalan değildir.

Saygılarımla.

sepete ekle butonuna basacaksınız , sonra sepete gidip ödeme yap diyeceksiniz , anlatabildim mi
    ilanda pazarlık payı bırakıyorsunuz madem biraz dip fiyata yakın bir fiyat verin ki alıcılarınız yüksek fiyat gibi düşünüp daha sizle görüşmeden almaktan vazgeçmesinler
    ben iğneleyici hiçbirşey yazdığımı düşünmüyorum sıfır fiyatından yüksek fiyat verirseniz birilerinin bişeyler demesini de normal karşılayın
    son olarak bir cihazın kutusu açıldığı anda ikinci el olmuş sayılır

edit:mesajımı düzenledim , bir küçük not da ekliyeyim ; forumun yapısı gereği biri herhangi bir ürünü çok pahalıya satınca başkaları bunun yüksek olduğunu kanıtlarıyla bildirir , bu forum kurallarında bile vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 9 Mayıs 2009; 15:08:41 >

• Mesajınızı değiştirdiğinizde Hepsiburada.com linkini benim cihaza göre güncellediğinizi farketmemişim.
    Forumun ve forumdaki üyelerin sizin gibi gönüllü fiyat takip casuslarına ihtiyacı var gerçekten, şuraya gelip ilgilendiği teknolojilerle ilgili bilgi alacak kadar aklıbaşında insanlar siz olmasanız bu ürünün fiyatını Hepsiburada'dan nasıl araştırsınlar, değil mi?

Galiba işiniz gücünüz verilen ilanları eleştirmek; Allahtan özel mesajla sorduğunuz "cihaz 8 GB'lık model mi" sorusuna istediğiniz cevabı almamışsınız; yoksa Allah muhafaza, iyi malzeme verirmişim, yerden yere vururdunuz iyice. Kötü niyetlisiniz! Ben de cihazla ilgilendiğinizi düşünmüştüm. Meğerse eleştirmek için eldeki malzemeyi güçlendirmenin derdindeymişsiniz. Gereksiz mesajlarınızla ilanımı kirlettiniz.

Fiyat eleştirmenlerine inat ilandaki fiyat 575 TL'dir. İlgilenen kişilerin akıllarındaki makul fiyatlar üzerinden pazarlık yapılabilir tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 9 Mayıs 2009; 22:08:28 >

• hayır ben netbook almak istiyorum , bu yüzden piyasasını uzun zamandır araştırıyorum , sizin cihazınız uygun fiyatlı olsaydı sizinkini alırdım ahmetin sattığı uygun olursa onu alırım , şuanda forumda satılan netbookları takip etmekteyim , eleştirmek falan değil derdim , en mantıksız fiyat sizinki
  • Mantıksız fiyat görmek istiyorsanız GittiGidiyor'a bakın.
    Sizin için mantıklı fiyat nedir peki?
  • 400 civarı bu cihaz için mantıklı fiyattır

not:6 cell asus makineler sahibinden.com'da 500 liraya satılıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 10 Mayıs 2009; 13:29:42 >
  • Fiyat 500 TL olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 15 Mayıs 2009; 22:44:50 >
  • Bir önceki fiyattan 500 TL'ye düşmüş bulunuyorum. Son fiyat budur.
    Bilgisayar sıfırdan farksız, yoğunluktan ve zaman azlığından çok az kullanılmış tertemiz bir cihazdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.