Şimdi Ara

Acer Aspire Ethos 8943G Derneği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dün vatan bilg, bimeks ( CeBIT ana sponsoru ), teknosa'nın genel müdürleriyle konuştum ve bana dedikleri şu oldu acer 8943G i7 720QM modelini getirmemiz arz talebe bağlı dedi ve şirket olarak min 150 - 200 istek gelecek ki bende getirteyim dedi

arkadaşlar bilmem siz ne istersiniz ama bu teknoloji mağazalarının istek forumlarına bu laptop ile ilgili istek mesajlarınızı atarsanız belki getirtebilirler

ve vatan bilgisayarın konuşmamdan önceki mesajıma attığı cevap;

gönderen: VATAN BİLGİSAYAR ( 31.08.2010 - 15:20:57 )

Sayın İlker ÜLKER,

Aşağıda distribütör firmanın yanıtı mevcut, talep çok olmadığından getirmeye cesaret edilemiyor.

Bu modeller kasası pahalı olan model ve fiyattı yüksek olduğundan d satışı az olan modeller arasında.
    Yurtdışında var evet getirmek için adetli alım olması gerekiyor. Bu da sipariş üzerine oluyor bu sipariş adeti de minimum 200.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1905

dün vatan bilg, bimeks ( CeBIT ana sponsoru ), teknosa'nın genel müdürleriyle konuştum ve bana dedikleri şu oldu acer 8943G i7 720QM modelini getirmemiz arz talebe bağlı dedi ve şirket olarak min 150 - 200 istek gelecek ki bende getirteyim dedi

arkadaşlar bilmem siz ne istersiniz ama bu teknoloji mağazalarının istek forumlarına bu laptop ile ilgili istek mesajlarınızı atarsanız belki getirtebilirler

ve vatan bilgisayarın konuşmamdan önceki mesajıma attığı cevap;

gönderen: VATAN BİLGİSAYAR ( 31.08.2010 - 15:20:57 )

Sayın İlker ÜLKER,

Aşağıda distribütör firmanın yanıtı mevcut, talep çok olmadığından getirmeye cesaret edilemiyor.

Bu modeller kasası pahalı olan model ve fiyattı yüksek olduğundan d satışı az olan modeller arasında.
    Yurtdışında var evet getirmek için adetli alım olması gerekiyor. Bu da sipariş üzerine oluyor bu sipariş adeti de minimum 200.

Teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_42006212/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42345833

• corei5 versiyonunu ben aldım
    ama lcd ekran bozuk çıktı
  • ekran kendiliğinde düzeldi tam iade edecekken
  • laptoba sahip olan arkadaşların ürün hakkındaki olumlu olumsuz yorumları neler_?

bizlerde sahip olmk için araştırmalar yapıyoruz.

yolumuza ışık tutarmısınız_?

saygılar.
  • sony'e benzemiş tasarım olarak. kaliteli gözüküyo. ati 6xxx serisi çıkıcak 2 aya biz hala türkiyede 5850 bekliyoruz
  • 5xxx ler 2,000,00 tl üstü iken 6xxx ler hayal olur bize_!!!

kdv ötv zama zam hesabı...
  • k.bkmayn arkdşlar uzun süredir nete giremedğimden haliyle formada bakamadm...ewet ürünn i5lileri geldi.anlaşılan acerin Türkiye mantığı ucuzları düşük modelleri ülkeye sokup satıp modasımı desek yada işi bitince diyelim bu ve benzeri yüksek donanımları ki o zmn bunlarda düşük olömuş olcak-piyasaya sürmek..eğer bir tanıdığınz varsa yurtdışından getitririp stikrla klawyeyi QTR yapıp win 7 yide TR kurup kullanmanız..ben bunu çözünce aceri ardım ve sordum Türkiye temsilciğinde iş yo adamlarn haberi bile yok...daha 1 sene önce gelmesi gereken Aspire 8942G bile meydanda yokken bundan ümidimi kestm ve ASUS N61JQ aldım ve gayet güzel paşa paşa kullanıyorum..ekran kartı farkı ve ekran farkı var birtek..oda ekran kartım HD5730 ve 16'' HD şuan tüm oyunlarda rahatım..bi HD5850 etmesede şuan on numara..ilgilenn alabilir...bn acerden ümidimi kestim..5 sene acer kullandm eğer almak istersenz sorn çok az yaşarsınz..acer kötü marka değil..alın i5 li HD5650 kullanın..ama bana kalsa pazardaki i7 li ve daha iyi ekran kartılı alın...HD5730 HD5650 den daha iyi olduğu için ASUS aldım çok sağlam kasası var..lafı çok uzattm neyse...alanlara hayırlı olsun.almayanlarda bnm modeli tavsiye ederim...yada kafanıza yatn modellere bakın.bunu beklemeyin derim odkr zmn geçti hala yok....

Asus N61JQ DH Linki:

http://forum.donanimhaber.com/m_38505102/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38505102
  • Bu klüp hayattamı beyler? bende aldım benide eklerseniz sevinirim.
  • Hiçbiyerde bu mal yok 8943 i7 serisi 8gb ram 1tb hddli modelini almak için can atıyorum ama yokkkk
  • Arkadaşlar,8943g modelinin ati 5650 modeli var sadece bimekste.bunun 5850 ekran kartlı modeli gelir mi acaba yakın bir zamanda?bir de 18.4 Inc çok mu büyük gelir?evde kullanacagım.bir de bu Modelle ilgili herhangi bir sorun çıktı mı şu ana kadar?
  • Acer AS8943G-5454G1T (LX.PUJ02.154)

Intel®
    Core™ i5 (birde i7 olsaydı)
    450M
    2,4 GHz
    4 GB (Kötü - bu makina için acaba ram seçermi neler bakmak lazım )
    1 TB (iyi)
    5400 rpm (kötü)
    18,4" ( yorum yok :))
    1 GB (?)
    1920 x 1080 px (Full Hd dah ane olsun)
    1 GB ATI Mobility Radeon™ HD 5650 (bu kart sanıyorum oldukça yeterli)
    Windows 7 Home Premium... ( saçma olmuş 64 bşt olması gerek)

bunu almaya karar verdim, daha fazla şuda olsa buda olsa demeye gerek yok sanıyorum.
    Siz peki ne diyorsunuz , taşırken kamburum çıkarmı :), ağırlık konusunda biraz can sıkar ama gerisi bence süper bir alet.
    Bimekste iki mağazada 3 tane kalmış fiyatıda bana kalırsa güzel.
    Eğer problem olmaz alırsam buradan izlenimlerimi paylaşırım.

kolay gelsin...
  • Bu Notbk Türkiyede Bulunabiliritesi varmi?
  • Acer ethos 5943G0 notebookumu satiyorum ilgilenenler PM atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmadığım ace aspire ethos 8943g satılıktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_70836247/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70836247
  • Arkadaşlar satan varsa 8943g veya 8950g Pm'den msj atsın konuşalım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.