Şimdi Ara

ACER Aspire E5-573G - 1399 TL - %10 İndirim +100 TL Worldpuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
5.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Ürün geldi tasarımı sadeliği hoşuma gitti sorunsuz win7 64 bit kuruyorum. Sonrasında bakalım

Bak bakalım genç osman cihazı merak ettim... Kasası plastik mi?
    Fan sesi var mı?
    Malzeme kalitesi nasıl? Isınma sorunu var mı? Ve son olarak pes 2016 yükleyip oynamayı dener misin kasacak mı 920m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ürün geldi tasarımı sadeliği hoşuma gitti sorunsuz win7 64 bit kuruyorum. Sonrasında bakalım

Isınma sorunu ve fan sesi vb. durumlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

oyun oynamayacaksan al derım.yıne de fıyatı yuksek bence.casperın metal kasalı i5 m serısı ıslemcılı, gt840m ekran kartlı modelı sahıbındende 1400 cıvarı,hem de sıfır.dukkandan satıs da adını unuttum suan.laptop alacak olsam onu alırım.casper 1 sene kullandım hıc sıkıntı cekmedım.i3+gt740m olanıyla gta5i bıtırdım

sallama arkadaşım sana güvenip bütün gittigidiyoru araştırdım o dediğin fiyat aralığında casper in öyle bir ürünü yok varsa link ver alacağım işkembeden sallama

dostum mesajımı ıyı oku.gıttıgıdıyordan bahseden kım ?
  • Ne ısınma nede fan sönürülüyor yok gece açık bıraktım win10 kurulumu için sabaha kadar acıktı ısınma yok
    Win8 ve üzeri için sürücüler var win10 için cd mevcut alanlar buna dikkat etsin
    Kasa dış bölüm kabartma sert plastik güzel hoşuma gitti açıp kaparken kasayı eğilip bükülme yok ekran ince laptop gayet iş görür hızı şimdilik çok çok iyi geldi
    Tıkır tıkır akıyor bukadar beklemiyordum
    Ayrıntılı bi kullanım sonrası yazarım şimdilik beklentilerimin üzerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

oyun oynamayacaksan al derım.yıne de fıyatı yuksek bence.casperın metal kasalı i5 m serısı ıslemcılı, gt840m ekran kartlı modelı sahıbındende 1400 cıvarı,hem de sıfır.dukkandan satıs da adını unuttum suan.laptop alacak olsam onu alırım.casper 1 sene kullandım hıc sıkıntı cekmedım.i3+gt740m olanıyla gta5i bıtırdım

sallama arkadaşım sana güvenip bütün gittigidiyoru araştırdım o dediğin fiyat aralığında casper in öyle bir ürünü yok varsa link ver alacağım işkembeden sallama

dostum mesajımı ıyı oku.gıttıgıdıyordan bahseden kım ?

Sahibinden de de yok o dediğin donanımda cihaz , bende senin 900 tl lik cihazı 700 e buldum gitti gidiyorda desem ne işe yarar
    Bu laptop bu donanımla gayet iyi bizi üzmez umarım

• quote:

Ne ısınma nede fan sönürülüyor yok gece açık bıraktım win10 kurulumu için sabaha kadar acıktı ısınma yok
    Win8 ve üzeri için sürücüler var win10 için cd mevcut alanlar buna dikkat etsin
    Kasa dış bölüm kabartma sert plastik güzel hoşuma gitti açıp kaparken kasayı eğilip bükülme yok ekran ince laptop gayet iş görür hızı şimdilik çok çok iyi geldi
    Tıkır tıkır akıyor bukadar beklemiyordum
    Ayrıntılı bi kullanım sonrası yazarım şimdilik beklentilerimin üzerinde

Yükleyebilirsen bir pes 2016 falan yükler misin merak ettim performansı

• Oyun yüklemiyorum hocam

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    hangi site o zaman söyle bilelim kardeş gt840 lı casper i5 satan 1400 civarına hemde metal kasa söyle bakalım
  • nokıa e63le o sıtede dolasmak bısey bulmak cok zor ama bulmaya calısacam
  • quote:

nokıa e63le o sıtede dolasmak bısey bulmak cok zor ama bulmaya calısacam

Bulursan hayra gecersin arayislardayiz bizde...

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-casper-4.nesil-i5-4200m-4gb-ram-500-gb-hdd-gt840-2gb-vga...lefke-276463077/detay

Sımdı arkadaslar verdıgım lınktekı arkadas lefke bılgısayar adı altında bu tur urunlerı cok satıyor.param olmadıgı ıcın alamamıstım.1-1.5ay oncesınden bahsedıyorum tabıkı.o zamanlar bu casper modelınden ılanı coktu.suan yatılı okulumda laptop yasak oldugundan pek hakım degılım olaya.ayrıca sıtede baska kullanıcılardan da bu modellerın ılanından cok gordum.adam 1-2 aylık pcyı 1200-1300e bırakıyor.get actırır taksıtle alırsınız.eve gelınce her yerını ınceler bakarsınız sıkıntı yoksa onay verırsınız para karsı tarafa aktarılır.get olayında sahıbınden,gıttıgıdıyor,sanalpazar gıbı sıtelerde rıskınız yok ama havale,elden alma tarzı ısler cok sakat.ha bunları soyluyorum kı 1000tlnın ustune cıkabılecek olsam aynısını yaparım

• 1500 tl laptop sıfır değil açılmış kutu ürün kampanya vs alınmış sanırım

Garantili açılmamış kutulu ürün 1159!tl ye maal oldu gayet işimi görüyor arada var 350 tl fark

Vs vs.

İşlemci ve ekran kartı karşılaştırmalarında arada çok bir fark yok bakarsanız karşılaştırmalar da birbirlerine çok yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 9 Mart 2016; 22:16:55 >
  • Ben de aldım bu laptop'u. Güzel bi laptop. Isınma fan sesi falan yok.

Call Of Duty Modern Warfare 3 oynadım ben full ayarlarda, sısnma falan olmuyor. Kasmıyor da. Fan sesi yükseliyor sadece biraz.

Uzay grisi gibi bir rengi var laptopun, çok hoş. İnce, çok kalın değil. Ekran kalitesi ortalama, en azondan Lenovo'nun dandik Z serisi gibi değil.

Ekran kartı GT920 M, 2 gb harici. Paylaşımla 4 gb oluyor.

Acer'in sitesinde Win8.1 ve 10 sürücüleri var. Ben 8.1 ile kullanıyorum.

Hoparlörü baya yüksek ses veriyor ve kaliteli.

Kulaklık çıkışı çok kaliteli ben baya beğendim. Ve dip ses veya hışırtı yok.

Klavye kaliteli, basınca içe göçme yok.

Ama bir SSD takmak şart. SSD'ye alışınca normal HDD zulüm oluyor. 240gb Sandisk Ultra 2 siparişi verdim. Elimde fazla 2 gb da ram var. gelince ekleyeceğğim.

Ram'ler DDR3 L kullanıyor. Bendeki 1.5 v'luk normal ram. inşallah uyar.

Gittigidiyor'da satışı yapan firma oldukça ilgili ve hızlı, Aras kargo iel gönderim yapıyor. Aras KArgo da bulunduğum bölgede iyi çalıştığı için ertesi sabah elimdeydi laptop.

Batarya normak kullanım, full parlaklıkta 4 saat falan gidiyor.

Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar.

• Ekleme;

Arka kapak, yani ekranın arka tarafı çok şekil. Kumaşla kaplanmış gibi bir görünümü var çok karizma duruyor. Ve ayrı bir dokusu var.

Bir de ekran kartı GT820'deki gibi 96 shader işlemci değil, 384 shader işlemeciye sahip.
  • Arkadaş iyi özetlemiş laptop ü bende sunu sorayım eski laptop un ram ini taksam 2x2 gb olurmu

• Şu yüzde 10 indirimi nasıl alacağız.

• Bilmiyorum maalesef. Bazı laptoplar DDR3L yuvasına normal takınca kabul ediyor, bazıları etmiyor. Yarın deneyip sonucu paylaşacağım.

çek satış takas bölümünden edinebilirsiniz.
  • Bu gece 12ye kadar yüzde 5 indirim geçerli.

• Hocam Rami denemek için cihazın arka kasayı komple sökmek gerekiyor sanırım ?
    Sıkıntı olmadan sökülüyormu ?

• quote:

Hocam Rami denemek için cihazın arka kasayı komple sökmek gerekiyor sanırım ?
    Sıkıntı olmadan sökülüyormu ?

DDR3L Ram olması gerekiyor. Diğer ramlari kabul etmiyor. Mutlaka 1.35V DDR3L olmalı.

Arka kapağı komple sökmek gerekiyor. Kolayca sökülüyor. Ama geri takarken çok azıcık uğraştırıyor.

Ben Sandisk Ultra II 240 GB Taktım şuan, uçuyor mübarek :)) 12 sn.de kullanıma hazır hale geliyor.

Kapak videosu için şuna bakabilirsiniz;

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.