Şimdi Ara

Acer Aspire A515-51G-539J i5 (2.075,24 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
9.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the hero

bunun 6006 i3 işlemcilisini kullanıyorum. 1700+100 axess puan ile gittigidiyordan aldım geçen hafta.
    ram takviyesi gerekiyor (8gb daha taktım. 4gb onboard gömülü geliyor,tek slotu boş)
    m2 ssd slot var (adata su800 m2 ssd 128gb taktım) yalnız kasayı sökmeniz gerekiyor.
    şu an benim için mükemmel

kasa kalitesi gayet iyi. şarj 3 saat civarı gidiyor bende. belki bu farklıdır.

ihtiyaçlar kişiye göre değişir fakat şiddetle tavsiye ederim.

Aldığınız bilgisayar ın adresi ni verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13ATMACA

quote:

bunun 6006 i3 işlemcilisini kullanıyorum. 1700+100 axess puan ile gittigidiyordan aldım geçen hafta.
    ram takviyesi gerekiyor (8gb daha taktım. 4gb onboard gömülü geliyor,tek slotu boş)
    m2 ssd slot var (adata su800 m2 ssd 128gb taktım) yalnız kasayı sökmeniz gerekiyor.

gittigidiyor da incehesap satıcısından aldım, kalmamış sanırım.

http://www.avansas.com/acer-aspire-a515-51g-388j-i3-4gb-500gb-hdd-15-6-linux-notebook.html?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=google-shopping-notebook-laptop-73294

en uygun yine burada.

• quote:

quote:

quote:

http://www.avansas.com/acer-aspire-a515-51g-388j-i3-4gb-500gb-hdd-15-6-linux-notebook.html?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=google-shopping-notebook-laptop-73294

en uygun yine burada.

çözünürlük cidden 1280x800 mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

quote:

quote:

en uygun yine burada.

çözünürlük cidden 1280x800 mü ?

yok hocam, yanlış yazmış. 1366x768

• the hero kullanıcısına yanıt
    Hocam i5 olan versiyonda ssd takviyesi için incehesaptaki görevli ssd slotu yok dedi. Sizin cihazda var mı yoksa siz hdd yi söküp yerine ssd mi taktınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Hocam i5 olan versiyonda ssd takviyesi için incehesaptaki görevli ssd slotu yok dedi. Sizin cihazda var mı yoksa siz hdd yi söküp yerine ssd mi taktınız?

m2ssd slotu var hocam. alttaki kapaklardan ulaşılamıyor. komple kasayı alttan sökmek lazım. ram slotunun yanında.

Acer Aspire A515-51G-539J i5 (2.075,24 TL)

• Yaw şu u işlemciye çöp diyenler hayatlarında laptop kullanmışlar mı çok merak ediyorum. Sanki piyasada m işlemci varmış gibi
    Şu anda satılan intel işlemciler ya u işlemci ya da hq/mq. M işlemcili laptoplar uzun yıllardır piyasada yok. Çok nadir casper ürünleri m işlemcili. Ayrıca 940mx için i5-7200u yeter de artar. i5-m işlemci olsa ne olacak? Sanki oyunlarda 20 fps artacak
    Forumdaki herkes renderci mi arkadaş anlamadım yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 12 Aralık 2017; 18:24:45 >
  • Vikernes kullanıcısına yanıt
    Performansi dusuk degil ki? Sifir kasma ile visual studio da kod yazabiliyorum.

• bende 950m 8 gb ram 5200u var iş görüyor yani sizin derdiniz 3ds max render almak fln değilse modelleme yaparken öyle öksürtmüyor
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya. Birisine bu laptop alınır mı diye sordum. "Ama bunla render yapamazsın ki" dedi. Valla dedim birader o dediğin şeyi bırak yapmayı ne olduğunu bile bilmiyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam çok teşekkür ederim. Benim de aklımda soru işareti vardı hep laptop bu fiyata iyi de ssd upgrade de önemli yani. Sanırım incehesaptaki arkadaş yanlış bilgi verdi. İ3 ile i5 arasımda kasa farkı olacağığını düşünmüyorum. Büyük ihtimal i5 li versiyonda da ssd slotu vardır.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Aslında kullanıcıların %90'ına celeron işlemci bile fazla fazla yeterli. Yeni nesil celeron işlemciler günlük kullanım için epey ideal.
    Hocam wireless ac versiyonu mu? i3lü sizinki dimi, type c var mı, Kasa kalitesi nasıl ?
  • Koyun önüme bundan daha iyi bir pc ekran kartı düzgün işlemcisi mq hq öyle çamur atmak kolay. Şuanki yorumlar şu hikayeye benzer. Sokağa bir sanat eseri koymuşlar ve yanına da bir kırmızı kalem herkes beğenmediği yerleri kırmızı ile işaretlemiş neredeyse boş yer kalmamış. Ertesi gün aynı sanat eserini koymuşlar bu sefer boya dolu palet koymuşlar kimse ne çizmiş ne düzeltmiş. Bu olay da ona benzer herkes kırmızıyla işaretler fakat düzeltecek yer bulamaz. Bu fiyata hatta 100-150tl verip ram takviyesi aldıktan sonra yeterince performanslı bir bilgisayar olacak bu fiyata. Daha iyisi kötüsü var olduğunu herkes biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Hocam çok teşekkür ederim. Benim de aklımda soru işareti vardı hep laptop bu fiyata iyi de ssd upgrade de önemli yani. Sanırım incehesaptaki arkadaş yanlış bilgi verdi. İ3 ile i5 arasımda kasa farkı olacağığını düşünmüyorum. Büyük ihtimal i5 li versiyonda da ssd slotu vardır.

ikisi de a5 ile başlıyor, muhtemelen kasalar ve anakartlar aynıdır.

wireless ac versiyon. kasa kalitesi çok iyi. type c mevcut.

bence dolar bu seviyedeyken bu fiyata alınabilecek bir cihaz.
  • Fiyat çok iyi gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2362₺ olmuş... Her şey hızla pahalanıyor. Sonumuzu hayır etsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

2362₺ olmuş... Her şey hızla pahalanıyor. Sonumuzu hayır etsin...

aralarında anlaşıyorlar heralde bu sefer itopya'da indirime girmiş
    https://www.itopya.com/acer-a515-51g-539j-i5-7200u-islemci-4gb-ram-500gb-disk-156-dos-notebook/?gclid=EAIaIQobChMIgcj2-aX61wIVRLgbCh3eAQFdEAQYBSABEgJBXvD_BwE&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• riaz kullanıcısına yanıt
    Bu da avansas kadar indirmemiş:) ssd ve ram ile çok iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.