Şimdi Ara

Acer Aspire A515-51G-539J i5 (2.075,24 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
9.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasanın aşağısına satılmakta , ihtiyacı olan bakabilir.
    http://www.avansas.com/acer-aspire-a515-51g-539j-i5-4gb-500gb-hdd-15-6-linux-notebook.html

diğer satıcıların fiyatları :
    Hepsiburada
    itopya
    incehesap
    N11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 8 Aralık 2017; 14:24:51 >

• Yaw şu u işlemciye çöp diyenler hayatlarında laptop kullanmışlar mı çok merak ediyorum. Sanki piyasada m işlemci varmış gibi
    Şu anda satılan intel işlemciler ya u işlemci ya da hq/mq. M işlemcili laptoplar uzun yıllardır piyasada yok. Çok nadir casper ürünleri m işlemcili. Ayrıca 940mx için i5-7200u yeter de artar. i5-m işlemci olsa ne olacak? Sanki oyunlarda 20 fps artacak
    Forumdaki herkes renderci mi arkadaş anlamadım yaw
    2000 tl ye daha iyi leptop yok şuan, 940m ile düşük çözünürlük ve düşük ayarlarda da olsa hiç yoktan bişeyler açar, zaten fazla parası olup bunu alcak adam niye alsın ki ? herkes 2000 tl üstü para bulamıyor, bütçesine göre en iyi cihaz budur ? gidip ekran kartsız yada 920m - r5 m440 gibi bişey mi alsın ?
    parası olmayan adam leptop kullanmasın mı ? burda bahsi geçen 3k değil, 2k para. u serisi alan adam kazıklanmış mı oluyor ? düşünce yapınız süper parası olmayan adam yaşamasın leptopta almasın ölsün gebersin diyorsunuz yani.

hayır bak önerin varsa koy 2000 tl ye daha iyisini, onu alsınlar madem
  • Birde kullananlardan yorum alsak aklımdaki modellerden bu laptop.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • u serisi işlemci...
  • En ucuz 940mx sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

u serisi işlemci...

u serisi sıkntılı mı hocam ? 7200u almayı düşünyorum takiptteyim. ama marka dell olacak.
  • hq'ya göre kötü tabii. önerim hq işlemci almanız.

• quote:

u serisi işlemci...

2000 tl ye M-H-HQ serisi mi vericeklerdi beklentiniz ne ? ne kadar ekmek o kadar köfte

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

u serisi işlemci...

2000 tl ye M-H-HQ serisi mi vericeklerdi beklentiniz ne ? ne kadar ekmek o kadar köfte

işlemci u serisi, ekran kartı rezalet, ram düşük, vaadi nedir bu pc'nin bize söyler misin. nette film izlemek için mi verecek insanlar 2000 tl'yi.

7. nesil i5 gördünüz diye hemen almaya yeltenmeyin arkadaşlar u serisi bir i5 2. nesil i3 performansı bile zor verecektir.
  • İ5 7200 950mx acer kullanıyorum modeli 774g bugun gta5 yükledim çok güzel çalıştı. İşlemci hq ya göre düşük olabilir ama 9 saat batarya ömrü veriyor

• quote:

quote:

quote:

u serisi işlemci...

işlemci u serisi, ekran kartı rezalet, ram düşük, vaadi nedir bu pc'nin bize söyler misin. nette film izlemek için mi verecek insanlar 2000 tl'yi.

7. nesil i5 gördünüz diye hemen almaya yeltenmeyin arkadaşlar u serisi bir i5 2. nesil i3 performansı bile zor verecektir.

2000 tl ye daha iyi leptop yok şuan, 940m ile düşük çözünürlük ve düşük ayarlarda da olsa hiç yoktan bişeyler açar, zaten fazla parası olup bunu alcak adam niye alsın ki ? herkes 2000 tl üstü para bulamıyor, bütçesine göre en iyi cihaz budur ? gidip ekran kartsız yada 920m - r5 m440 gibi bişey mi alsın ?

• bu u serisi işlemcileri son nesil ayağına bilmeyenlere bir güzel kitliyorlar sonra burada 2-3k para verip kazıklanan adamlar u serisi işlemci savunuculuğu yapıyor.

kusura bakmayın, siz kazıklandınız diye diğer arkadaşları bilgilendirmekten geri durmayacağım. uzak durun arkadaşlar.
  • quote:

bu u serisi işlemcileri son nesil ayağına bilmeyenlere bir güzel kitliyorlar sonra burada 2-3k para verip kazıklanan adamlar u serisi işlemci savunuculuğu yapıyor.

kusura bakmayın, siz kazıklandınız diye diğer arkadaşları bilgilendirmekten geri durmayacağım. uzak durun arkadaşlar.

İ5 7200 kullanıyorum. 9 saat dayanıyor bataryası bizzat denedim. Onun dışında hız konusunda hq serisi ile kıyaslamadım ama batarya konusunda cok iyi geldi. Cihaz acer 774g 17inch

• quote:

bu u serisi işlemcileri son nesil ayağına bilmeyenlere bir güzel kitliyorlar sonra burada 2-3k para verip kazıklanan adamlar u serisi işlemci savunuculuğu yapıyor.

parası olmayan adam leptop kullanmasın mı ? burda bahsi geçen 3k değil, 2k para. u serisi alan adam kazıklanmış mı oluyor ? düşünce yapınız süper parası olmayan adam yaşamasın leptopta almasın ölsün gebersin diyorsunuz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 9 Aralık 2017; 21:8:2 >

• 920m+i3 5005u

gta5 düşük ayarda akıcı şekilde oynuyorum benim ekran kartımı eziklemeyin
  • quote:

quote:

tabi ki alabilir, herkes özgür bu konuda. ben sadece i5 son nesil işlemci diye satın alıp daha sonra düşük performansı görünce hayal kırıklığına uğramamaları için insanları bilgilendirme gereği duyuyorum.

• quote:

quote:

quote:

tabi ki alabilir, herkes özgür bu konuda. ben sadece i5 son nesil işlemci diye satın alıp daha sonra düşük performansı görünce hayal kırıklığına uğramamaları için insanları bilgilendirme gereği duyuyorum.

işlemci tabi bi diğerleri kadar etmez, amacı zaten güç tasarrufu, oyun için düşünen asla almasın, i5 6200u gt940m var kuzende, her oyunda 1366x768 lowda çakılıyor.

ama 2000 tl ye muadili yok, genelde hep r5 m440 m430 gibi kartlar dolduruyorlar, 940m onlara göre daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 9 Aralık 2017; 21:37:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

quote:

İ5 7200 kullanıyorum. 9 saat dayanıyor bataryası bizzat denedim. Onun dışında hız konusunda hq serisi ile kıyaslamadım ama batarya konusunda cok iyi geldi. Cihaz acer 774g 17inch

u serisi işlemcilerin olayı bu zaten, (Ultra-Low Voltage) bataryanın uzun gitmesinin sebebi işlemcinin düşük voltajla çalışması. dolayısıyla son nesil i5 diye büyük umutlarla aldığınız işlemciden bataryanın uzun gitmesini sağlaması haricinde hiçbir verim alamıyorsunuz.

• benim cihaz bu ;

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-e5-774g-52fv-17-3-in%C3%A7-fhd-intel-core-i5-7200u-2-5-ghz-6-gb-128-gb-ssd-1-tb-notebook-1170975.html

1 sene önce almıştım çok memnunum.hq dan beklenti nedir bilemem ama ben memnunum gta5 te bile
  • bunun 6006 i3 işlemcilisini kullanıyorum. 1700+100 axess puan ile gittigidiyordan aldım geçen hafta.
    ram takviyesi gerekiyor (8gb daha taktım. 4gb onboard gömülü geliyor,tek slotu boş)
    m2 ssd slot var (adata su800 m2 ssd 128gb taktım) yalnız kasayı sökmeniz gerekiyor.
    şu an benim için mükemmel

kasa kalitesi gayet iyi. şarj 3 saat civarı gidiyor bende. belki bu farklıdır.

ihtiyaçlar kişiye göre değişir fakat şiddetle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.