Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.302
Cevap
48
Favori
977.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnide ekle guruba :D dün aldm ekle demeden yormlara felan basladm :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

quote:

Orjinalden alıntı: Children_oF_BodoM

@breko52

Hacı senin laptop 9600GSli bile olsa o kadar düşük olmamalı aslında ya,3.2 olan ekran kartı puanı mı bi baksana,olmazsa print screenle koy bi buraya bakalım.

onunki sanırım t5800 ve 9300gs li olan model

Hmm e normal o zaman o puanı alması.Ya işlemciden ya da Oyunlar için olan grafik kısmından almıs sanırım.E kardesim t5800lük modeli alacağına az daha para biriktirip alaydın ya p7350 olanından..
  • 64 bit driverleri mevcutmu acaba ? :)

birde xp yklicektm vazgectm vista ultimate ykleyecegm 64 bit driverlerini blablrsen tcebeci sana mnnettar olrm :)
  • tcebeci ben nasl bootlicam xpyi ya bana anlatabilirimisin ? . 2. kısma vista ultimate kurdum fakat driverler tam uymadı ona 32 bit driverlerin hepsini cekp kurdum.w-lan içn mesela 5 tane dosya vardı hepsini felan mı kuracagız.

Birde bilgisayarın basndan masa üstü gibi formatlamayı felan anlatabilrmsn tcebeci sen xp kurdun ya ondan diyorm.Birde 1.sayfadaki xp driverleri tam mı ? hepsi o kadar mı ?
  • arkadaşlar satalı xp kurmak isteyen torrent (tr) sitelerini gezsin.oralarda sata driverlı xp ler mevcut.ama kesin çözüm olur mu bilemem.denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 2 Aralık 2008; 19:14:47 >
  • işte onu nasl yapacagm :D
    msnden bana destek verme sansın var mı ?

fiesta_1905@hotmail.com
    biraz soru sorsam sana
  • arkadaşlar ben bu forumu yeni keşfettim ve üye oldum bu makineyi 1 buçuk aydır kullanıyorum bazı arkadaşlar ısınma sorununu sormuşlar ben makineyi hiç kapatmadan 15 gün boyunca kullandım ve bu sırada geceleri download emule kullanıldı gündüzde ya autocad gibi kastırıcı proramlar kullanmdım emule ün yanında yada colinmcrae dirt oynadım ve makine ne kasıldı nede sorun yaşadım ısınmayla ilgili sadece ekran bazen ufak tefek takılmalar yaşadı ses sorunuda bende ilk aldığımda bazı zamanlarda sağ hoparlörden cızırtı oluşuyordu ama bikaç gün sonra bitti
  • Tcebeci xp driverlerini tkrar upload etme sansın var mı .Brde vistadan ayrı sadece xp driverlerini . Calısmayan driverler var ve ölü linkler varç
  • @tcebeci
    hangi driverları kullanıyosun vista32 bit için.180.48 ve 180.70 driverlarını indirdim ama denemedim.oyunlarda test ettin mi.180.48 den sonra baya bi fps artışı olması lazım oyunlarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

quote:

@tcebeci
    hangi driverları kullanıyosun vista32 bit için.180.48 ve 180.70 driverlarını indirdim ama denemedim.oyunlarda test ettin mi.180.48 den sonra baya bi fps artışı olması lazım oyunlarda

180.70 i kullanıyorum 200-300 puan arttırdı 3dmark ı tavsiye ederim

Ben son yaptığım 3dmark testinde 176.92 kullandım.
  • quote:

quote:

@tcebeci

180.70 i kullanıyorum 200-300 puan arttırdı 3dmark ı tavsiye ederim

ben aynı sürücü(180.70) ve vista home32 bit ile imzamdaki skoru aldım.sen 5800 e dayanmışssın aradaki fark neden olabilir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 3 Aralık 2008; 14:08:30 >
  • quote:

Arkadaşım XP driverleri tekrar yükleyeceğim, fakat şu sıralar müthiş yoğunum. Siz şimdi ne aşamadasınız. XP mi Vista mı var?

suan xp yklü laptobda sadece fakat sorun surada parmak okuma driveri yok
    ethernet driveri yok
    erkan kartı driveri varsada günceli değil
    hd audio ykledkten snra driver ykle diye kaynak istedi oto blmadı ykleyemedi

yani ackcası tekrar güncelledkten snra seen xp driverlerini indrp tekrar kuracagm,

peki su driver blma programları bana yardmcı olabilir mi ?
  • Xp de kesin 6000 görürüz
  • quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Xp de kesin 6000 görürüz

Deniz XP de seni kayalara atacam, "laptopunu bana satarmısın" diyeceksin

Son verdiğin Vista driverleri bi deneyeyim belki seni geçerim, bellimi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 3 Aralık 2008; 15:23:00 >
  • @sulo61gun,
    Gerçekten iki laptop arasında görüntü kalitesi farkı varmı, ben karşılaştırmadım ikisini, biraz anlatırmısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 3 Aralık 2008; 15:25:51 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Xp de kesin 6000 görürüz

Deniz XP de seni kayalara atacam, "laptopunu bana satarmısın" diyeceksin

Son verdiğin Vista driverleri bi deneyeyim belki seni geçerim, bellimi olur

Ben laptopumdan memnunum valla 16'' in görüntüsü hoşuma gitmedi benim.
    Ama satacağın zaman birine 3dmark skorunu printerdan çıkarıp gösterirsin
  • quote:

@sulo61gun,
    Gerçekten iki laptop arasında görüntü kalitesi farkı varmı, ben karşılaştırmadım ikisini, biraz anlatırmısın?

Vatanda iksine de aynı dvd yi taktırıp izledik yanımda iki arkadaşım daha vardı.6930g de renkler daha canlıydı.zaten dediğim gibi özelliklerinde %33 color range diyor.(bu özelliği bilmeden dvd yi izledim ben) Çok film izlediğim için 6930g yi tercih ettim.
    ayrıca 4-5 çeşit vista driverı indirdim bu akşama deniycem sonuçları bildiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 3 Aralık 2008; 16:48:03 >
  • Nasıl fark var acaba her iki lcd Crystal Brite
  • öz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 3 Aralık 2008; 17:12:33 >
  • 6930'un HD ready olmasından dolayıdır belki de.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.