Şimdi Ara

ACER ASPIRE 5935 DERNEĞİ ( GT240 M yeni ekran kartı ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
1
Favori
27.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gunesindostu

quote:

Orijinalden alıntı: wittyboy

Merhaba arkadaşlar,

5935 tasarımında/özelliklerinde daha yeni bir ürün görebildiniz mi hiç? Son dönemde üretilenler özellikle tasarım olarak 5935g'nin yanında geçmez :)

tasarim acisidan 5935 tabiiki cok guzel ama dier laptoplarda fena sayilamaz..

bu arada arkadaslar bataryalar ne durumdaaaa

diğerleri de güzel ama bir 5935 değiller diyelim :)

benim batarya 90 - 100 dakika aralığında sürüyor.
  • windows 8 kuran varmi ben kurdum ama ekran kartinda problem yasıyorum sıfırdan kurmustum upgrade etmeden kuran varsa ulassın banaaaaa
  • Arkadaşlar birşey soracağım sizlere.Aspire 5935g modelinin gt 130M ekran kartı güncellemesi neden olmuyor?Son güncelleme 2009 olarak görünüyor ve 2012 felan güncelleme olmuyor mu bu karta ?
  • Bios u update ederken sorun oldu ve cihazım şu an açılmıyor.http://www.intellcity.ru/content-2/service-manual-notebook-Acer/service-manual-Acer-Aspire-5935-5935G.pdf şu service bakım el kitabınnın 170. sayfasındaki bios recovery prosedürünü adım adım uyguluyorum fakat makineyi crisis mode ile açıtığımda makine usb yi okumaya başlamıyor. öyle takılıp kalıyor. yardımcı olabilcek herhangi bir fikri olan var mı?
  • Dostum bilmiomki gecmis olsun kardes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

Dostum bilmiomki gecmis olsun kardes

çözüm biraz zahmetli oldu ama oldu. ebay dan hollanda da bir firmadan yeni bios chipi satın aldım ve anakartın üzerinde olanla değiştirdim. şu an sorunsuz çalışıyor tekrar :)
  • dostum benim ekran kartı calısmıor.Driverdan oldugunu sanmiorum.Sizce ekran kartı deisirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.