Şimdi Ara

### ACER ASPIRE 5930G TERTEMİZ SADECE 300 TL OLDU !!!! ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 206 gün 2 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CekomastikSilikon (6 mesaj) aglarm (3 mesaj) beyazsite (2 mesaj) Blur (2 mesaj) murat3573 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • - Garantisi kutusu faturası vs yoktur. Zamanında Vatan PC'den alınmıştır.
    - Touchpad etrafında boya aşınması olmuştur biraz onun dışında kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır.
    - Herhangi bir kırık , çatlak vs kesinlikle yoktur.
    - Yanında çantasınıda vereceğim + 30 TL'lik Acer Şarj Aleti vereceğim orjinal.
    - İsteyen gelip elden alabilir, isteyene önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim.
    - Referanslarım mevcut, bu yeni üyeliğim, dileyenlere referans gösterebilirim. Ayrıca güven konusunda sıkıntı çekecek olanlar varsa devlet kurumunda çalışıyorum , tayin edebilirler.
    - Fiyat: 300 TL. OLDU ! Kargosu alıcıya ait.

Acer Aspire 5930G-582G25Mn Core 2 Duo T5800 2GHz 2GB 250GB 15.4 İşlemci Intel Core 2 Duo / T5800 İşlemci Hızı 2 Ghz, 800mhz FSB,2MB L2 cache Chip Seti 945PM / Intel Bellek (MB) 2048 Bellek Türü DDR2 / 667 Mhz MAX: 4GB Ekran Boyutu (inç) 15.4 Ekran Özelliği 1280x800 / WXGA Sabit Disk (GB) 250 Sabit Disk Tipi SATA / 5400 Rpm Ekran Kartı Nvidia / 9300M Ekran Kartı Belleği...

###   ACER ASPIRE 5930G TERTEMİZ SADECE 300 TL OLDU !!!! ###
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CekomastikSilikon -- 4 Ağustos 2012; 7:41:44 >

|
    |

• tam özellikleri nedir, bir zahmet yazsaydın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1Tech

tam özellikleri nedir, bir zahmet yazsaydın?

Ekliyorum hemen.
  • Güzel alet, güzel fiyat Çağlarım hayırlı satışlar.

Dürüst arkadaştır, referansı yok diye aldanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

- Garantisi kutusu faturası vs yoktur. Zamanında Vatan PC'den alınmıştır.
    - Touchpad etrafında boya aşınması olmuştur biraz onun dışında kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır.
    - Herhangi bir kırık , çatlak vs kesinlikle yoktur.
    - Yanında çantasınıda vereceğim + 30 TL'lik Acer Şarj Aleti vereceğim orjinal.
    - İsteyen gelip elden alabilir, isteyene önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim.
    - Referanslarım mevcut, bu yeni üyeliğim, dileyenlere referans gösterebilirim. Ayrıca güven konusunda sıkıntı çekecek olanlar varsa devlet kurumunda çalışıyorum , tayin edebilirler.
    - Fiyat: 300 TL. OLDU ! Kargosu alıcıya ait.

Acer Aspire 5930G-582G25Mn Core 2 Duo T5800 2GHz 2GB 250GB 15.4 İşlemci Intel Core 2 Duo / T5800 İşlemci Hızı 2 Ghz, 800mhz FSB,2MB L2 cache Chip Seti 945PM / Intel Bellek (MB) 2048 Bellek Türü DDR2 / 667 Mhz MAX: 4GB Ekran Boyutu (inç) 15.4 Ekran Özelliği 1280x800 / WXGA Sabit Disk (GB) 250 Sabit Disk Tipi SATA / 5400 Rpm Ekran Kartı Nvidia / 9300M Ekran Kartı Belleği...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    quote:

isteyene önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim.
    eski üyelik isminiz deydi neden iptal ettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Güzel alet, güzel fiyat Çağlarım hayırlı satışlar.

Dürüst arkadaştır, referansı yok diye aldanmayın.

Sağolasın Melih abi

quote:

Orijinalden alıntı: aglarm

quote:

isteyene önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim.
    eski üyelik isminiz deydi neden iptal ettiniz

[ÇağLar ] idi. İptal etmedim ki. Bi ara uyarı yazısı çıkıp duruyordu epostanızı değiştirin diye, bıktım hergün çıkmasından değiştireyim de kurtulayım dedim. Yeni epostaya bitürlü gelmedi onay maili. Mail attım DH'a ama yine değişen birşey olmadı malesef. Ondan sonra bu üyeliği almak zorunda kaldım.

• pil ne kadar gidiyor?
  • ya arkadaş ben alırım ama güvenemiyorum eger önce kargo dersen başım üstüme hesap numaranı ver hazır fiyatta güncelledin
  • quote:

ya arkadaş ben alırım ama güvenemiyorum eger önce kargo dersen başım üstüme hesap numaranı ver hazır fiyatta güncelledin

Arkadaşla sıkıntı yaşamayacağına ben kefilim. Bu fiyata bu cihazı kaçıran da başını duvarlara vursun
  • quote:

ya arkadaş ben alırım ama güvenemiyorum eger önce kargo dersen başım üstüme hesap numaranı ver hazır fiyatta güncelledin

0545 544 41 35 Al sana telefon numaram. Gerisi sana kalmış. Bu arada bende Kayserili'yim
  • mal satmak için kayserili olmuyon demi şaka tabi sen hesap numaranı pm ile yolla bakalımda
    ben kendi hesabıma bi bakayım para ne kadar sen satışınada devam et bir yandan
  • quote:

mal satmak için kayserili olmuyon demi şaka tabi sen hesap numaranı pm ile yolla bakalımda
    ben kendi hesabıma bi bakayım para ne kadar sen satışınada devam et bir yandan

Yok Yahyalı'danım hatta Hemen atıyorum pm.
  • bunun karşılığında sana içerik yönetimli admin panelli istediğin tasarıma web sitesi yapayım sınırsız menü alt menü ve içerik modül rss email smtp ve dahası olur içinde?
  • Teşekkürler.
  • Cihaz halen duruyor mu?
  • slm cihaz halen duruyormu ben yeni üye oldum da dün üye oldum kızıma leptop alıcam hediye kursları var diye

acer 5930g modelli sanırım halen cihaz duruyorsa 300 tl fiyatı sanıyorsam eğerki duruyorsa ben talibim numaram vereyim yanlız su varsa dürüst olursak sevinirim 0552 292 76 81

• slm hangi ildesiniz nerede otoruyorsunuz ben izmir konak adresini yazarsan sevinirim belki yanınada gelebilirim

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.