Şimdi Ara

ACER ASPIRE 5755G KULLANICI İNCELEMESİ(video inceleme eklendi.) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.150
Cevap
5
Favori
91.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: |Ahmet 17|

quote:

Orijinalden alıntı: ByProdigy

Ben ilçede yaşıyorum burada sadece teknosa var.Ama aydında forumda gold computer,bimeks,vatan notebook var.Buralardan alırdım.Kuşadasındayım ben burdaki teknosada acerin aynısı sadece 6gb ram peşin fiyatı 1851 tl.Ben bimeks indirimini takip edip aydın forumdan alıcam

Hayırlı olsun o zaman şimdiden.

Saolasın.Bir aksilik çıkmaz umarım önümüzdeki ay bu zamanlar(belki biraz daha geç) elimde olcak

• Arkadaşlar bir sorum olacak.Örneğin bimekstehttp://www.bimeks.com.tr/urun/121185/acer-s5755g-2434g32mnks-siyah.aspx bilgisayar 1543 tl görünüyor.İndirim bölümünde web'e özel yazıyor.Ben şimdi mağazaya gitsem aynı fiyatta oluyormu yoksa daha mı pahalı ?
  • adı üzerinden web'e özel mağazada pahalı olur.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-as5755g-2434g50kk-as5755g-core-i5-2430m-24ghz-4gb-ddr3-500gb-dvdrw-156-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57124#allImages bunda web fln yazmıyor sadece bugüne özel diyor.İndirim olduğu gün aydın forumdaki vatan notebook mağazasndan alırım bnde

• alabiliyorsan al güzel bir ürün.ücretsiz linux işletim sistemiyle burda daha uygun kendin win764 bit yükleyebilirsinhttp://www.pcdepo.com/acer-as5755-2434g50mnkk-lx-rpw0c-046-notebook-urun7103.html vatandakinde basic işletim sistemi yüklü pahalı bu indirimli hali 1700 lere çıkıyor fiyatı
  • Bugün vatandan neo v telefonu aldim arkadaşlar, telefon yağ gibi akıyor :))
  • arkadaşlar çok soru sordum biliyorum ama ilk kez laptop alıyorum bu yüzden aklıma ne gelirse soruyorum.Hiç aksilik olmasını istemiyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-as5755g-2434g50kk-as5755g-core-i5-2430m-24ghz-4gb-ddr3-500gb-dvdrw-156-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57124#allImages vatanda bonus karta taksit yapmıyorlarmı ? Bonus kart var bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 16 Ocak 2012; 9:26:22 >

• 10 dk'lık video inceleme geliyor...
  • quote:

arkadaşlar çok soru sordum biliyorum ama ilk kez laptop alıyorum bu yüzden aklıma ne gelirse soruyorum.Hiç aksilik olmasını istemiyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-as5755g-2434g50kk-as5755g-core-i5-2430m-24ghz-4gb-ddr3-500gb-dvdrw-156-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57124#allImages vatanda bonus karta taksit yapmıyorlarmı ? Bonus kart var bizde

Video incelemeyi bekliyorum.Türkçe olarak ilk olacak sanırım.Hem kayda değer bir inceleme olmuş olur.Bilgi verir herkese.Bu arada yukarıdaki soruma cevap bekliyorum.Koskoca firma bonus karta taksit yapmıyor mu yani ? Ödeme seçeneklerinde göremedim

• her karta yapar ama meblağ fazla olur.onlar fiyatlara uygun kartlar yazanlar bonus bunların üzerine çıkabilir fiyat olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 16 Ocak 2012; 17:00:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

her karta yapar ama meblağ fazla olur.onlar fiyatlara uygun kartlar yazanlar bonus bunların üzerine çıkabilir fiyat olarak.

nasıl bir fiyat farkı oluşur ki 100tl-150 tl ?.

@yogitech
    dostum videoda ısınma sorunu varmı vs. aklına gelen herşeye değinirsin umarım
  • Selam arkadaşlar yorumlara bakarak bir ısı problemi var olduğunu görüyorum benimde dikkatimi çekti ürün bu asusun bazı modellerine nazran biraz fazla ısınıyor birde benim dikkatimi çeken bir konu hakkında sorum olucak,
    Bu laptop ta klavye takımının sol alt kısmenda pil batarya hdd birde wireless ışıkları var bunlardan üçü mavi yanarken wireless sarımsı turuncumsu bir şekilde yanıyor dikkatimi çekti hatta arkadaşımdaki asus laptop hepsi aynı renkte yanıyor acaba bir problem olduğunu mu işaret ediyor wireless açık bluetooth açık olduğu halde yinede turuncu yanıyor normal mi ypksa mavi yanması gerekmez mi?

ACER ASPIRE 5755G KULLANICI İNCELEMESİ(video inceleme eklendi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORD OF CASHMONEY(ŞANSLI) -- 18 Ocak 2012; 5:15:48 >

• quote:

alabiliyorsan al güzel bir ürün.ücretsiz linux işletim sistemiyle burda daha uygun kendin win764 bit yükleyebilirsinhttp://www.pcdepo.com/acer-as5755-2434g50mnkk-lx-rpw0c-046-notebook-urun7103.html vatandakinde basic işletim sistemi yüklü pahalı bu indirimli hali 1700 lere çıkıyor fiyatı

Öyle 1700 TL falan yok dostum, %25 indirimi bekler alırsın 1400'e gelir.
  • quote:

quote:

her karta yapar ama meblağ fazla olur.onlar fiyatlara uygun kartlar yazanlar bonus bunların üzerine çıkabilir fiyat olarak.

nasıl bir fiyat farkı oluşur ki 100tl-150 tl ?.

@yogitech
    dostum videoda ısınma sorunu varmı vs. aklına gelen herşeye değinirsin umarım

Isınma var biraz bilgisayarda konuda da bahsettim zaten, videoyu şimdi upload ediyorum. Dün %99'da internet gitti, yüklenemedi :) Şimdi tekrar yüklüyorum, bitince direk buraya atacağım, videoda ses sistemini, özelliklerini, oyunlarını, optimus teknolojisinden falan bahsettim. Biraz acemice oldu ama, ne yapalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: LORD OF CASHMONEY(ŞANSLI)

Selam arkadaşlar yorumlara bakarak bir ısı problemi var olduğunu görüyorum benimde dikkatimi çekti ürün bu asusun bazı modellerine nazran biraz fazla ısınıyor birde benim dikkatimi çeken bir konu hakkında sorum olucak,
    Bu laptop ta klavye takımının sol alt kısmenda pil batarya hdd birde wireless ışıkları var bunlardan üçü mavi yanarken wireless sarımsı turuncumsu bir şekilde yanıyor dikkatimi çekti hatta arkadaşımdaki asus laptop hepsi aynı renkte yanıyor acaba bir problem olduğunu mu işaret ediyor wireless açık bluetooth açık olduğu halde yinede turuncu yanıyor normal mi ypksa mavi yanması gerekmez mi?

ACER ASPIRE 5755G KULLANICI İNCELEMESİ(video inceleme eklendi.)

Isı sadece oyunda oluyor dostum, oda 80'e kadar çıkıyor, haliyle biraz ısı sorunu oluyor, ben elimi koyuyorum fan yerine elimi ısıtıyorum :) Kucakta zaten oyun oynamak biraz zorluk yaratır, sonuçta BF3, MW3 gibi oyunlar oynuyorsun, aksiyonu fazla Dün teste soktum bilgisayarı, HD 5650'yi alt etti, 2 kat fark attı :)

2 gündür okula gitmiyorum zaten, fena grip olmuşum :(

Arkadaşlar birde sesim biraz kötüdür, mazur görün.

Bu video ile Xperia Neo V'yi de kamerasını test etmiş olacaksınız. 720p video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC5C7D984 -- 17 Ocak 2012; 8:27:51 >

• Dostum oyunlarda en fazla 80 derece gördüyseniz ısınma vardır biraz ama bence ona problem diyemeyiz :):):) 80 abartılcak kadar büyük değil.Bende 100lere çıkar zannettim.Asus k53sv modeline hiç ısınma yok ama şarj olurken elektrik kaçağı var diyorlar :) Çarpılmaktansa biraz ısınmak daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 17 Ocak 2012; 8:34:36 >
  • quote:

Dostum oyunlarda en fazla 80 derece gördüyseniz ısınma vardır biraz ama bence ona problem diyemeyiz :):):) 80 abartılcak kadar büyük değil.Bende 100lere çıkar zannettim.Asus k53sv modeline hiç ısınma yok ama şarj olurken elektrik kaçağı var diyorlar :) Çarpılmaktansa biraz ısınmak daha iyi

Yaklaşık 20 gün önce güç kaynağını söküyordum prize takılı iken(salaklık), hata ile elektriğin geçtiği yere elim değdi, elektriklendim, bileğim ağrımaya başladı. Ben bu ısınma sorununu ice tea dökülmesini bağlıyorum. Yarı tatilde mecidiyeköy'e gidip 40 dolara yeni klavye taktıracağım. Bir de kontrol ettirteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC5C7D984 -- 17 Ocak 2012; 9:19:12 >

• yani guc kaynagini prizdeyken sokmezsem sorun yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yani guc kaynagini prizdeyken sokmezsem sorun yok :)

Kesinlikle, dikkat etmemişim başımı ağrıttı bir de, artık daha dikkatli olacağım.

• Yakında küçükten bir video daha çekebilirim, biraz rahatsızım, geçtikten sonra yüklerim buraya. Biraz saçma konuşmalarım olmuş, özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC5C7D984 -- 17 Ocak 2012; 12:45:52 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.